POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 8 stycznia 2009 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130-1-09

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego w Sądzie Rejonowym:


1. Krzysztof ANDRZEJEWSKI

— w Ełku

2. Stanisław BANACH

— Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

3. Hanna BARSKA

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

4. Jolanta Barbara BIERNAT-KALINOWSKA

— w Olsztynie

5. Beata BOŻEK-SERAFIN

— w Opolu

6. Halina BRANECKA

— w Biskupcu

7. Halina BRANEWSKA

— w Kętrzynie

8. Danuta BREJTKOPF

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

9. Agnieszka BRZOSKOWSKA

— w Olsztynie

10. Irena BUCHCZYK

— w Bochni

11. Dorota BUGAJNA-SPORCZYK

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

12. Halina BUŁKOWSKA-BOBERSKA

— w Brzegu

13. Elżbieta Helena BURSZEWSKA

— w Tu rku

14. Elżbieta CEL

— w Szczytnie

15. Małgorzata CHOŁDA

— w Bochni

16. Krzysztof CHRUSZCZEWSKI

— w Głubczycach

17. Elżbieta CIESIELSKA-ZABORNA

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

18. Ewa Wanda CISZEWSKA

— w Słupcy

19. Maria Krystyna CZARNECKA

— w Słupcy

20. Hanna DĘBSKA

— w Ełku

21. Tadeusz DOBRZYCKI

— w Gnieźnie

22. Ewa DOMINOWSKA

— w Olsztynie

23. Kazimierz DOMŻALSKI

— w Mławie

24. Ewa FILIPSKA-BAZGIER

— w Strzelcach Opolskich

25. Iwona FRAJD

— w Brzegu

26. Ewa FRĄCKOWIAK

— w Turku

27. Janina FUZ

— w Nysie

28. Elżbieta GEMBICKA

— w Nidzicy

29. Iwona GRABOWSKA

— w Żyrardowie

30. Ewa GRĄBCZEWSKA

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

31. Aleksandra HOMAŃSKA

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

32. Teresa HULKA

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

33. Marek Bolesław JAŁOSZYŃSKI

— w Słupcy

34. Krzysztof JASKÓLSKI

— w Koninie

35. Marek JAWOROWSKI

— w Giżycku

36. Małgorzata Maria JEŻYKOWSKA

— w Bartoszycach

37. Renata KACAN

— w Prudniku

38. Jolanta KAPTURSKA-NAGY

— w Koninie

39. Wiesław KASPRZYK

— w Olsztynie

40. Bożena KAZMIERCZAK-JEWGRAF

— w Brzegu

41. Elżbieta KĘDZIERSKA

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

42. Marek KĘDZIERSKI

— w Prudniku

43. Henryka KĘDZIORA

— w Żyrardowie

44. Anna KLIMAS

— w Koninie

45. Mirosław KNAPIK

— w Tarnowie

46. Zofia Bożena KONOFALSKA

— w Opolu

47. Iwona Grażyna KOWALCZYK

— w Nysie

48. Alina KOWALEWSKA

— w Giżycku

49. Joanna KOZŁOWSKA

— w Nysie

50. Małgorzata KRYPLEWSKA-BARAN

— w Tarnowie

51. Ewa KUCZYŃSKA-HUNDT

— w Opolu

52. Katarzyna KUĆ-KWAŚNIEWICZ

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

53. Alicja KURNATOWSKA-KWICZOR

— w Gnieźnie

54. Piotr Paweł KWICZOR

— w Gnieźnie

55. Małgorzata LENART

— w Opolu

56. Halina LESZCZYŃSKA

— w Sochaczewie

57. Arkadiusz Przemysław LEWANDOWSKI

— w Gnieźnie

58. Jolanta LITWINOWICZ

— w Kętrzynie

59. Ewa ŁABNO-SMOLEŃ

— w Tarnowie

60. Liliana Maria MACIASZEK

— w Rawiczu

61. Teresa MALESZKA

— w Lesznie

62. Justyna Barbara MAŁŁEK-NAPIERAŁA

— w Lesznie

63. Józefa Stanisława MARCINKOWSKA

— w Brzegu

64. Wojciech MAŚLANKIEWICZ

— w Opolu

65. Andrzej MATKIEWICZ

— w Kętrzynie

66. Ewa MATYJASZEWSKA-SZYKUŁA

— w Grodzisku Mazowieckim

67. Elżbieta MATYSIAK

— w Turku

68. Witold Józef MATYSIAK

— w Turku

69. Maria Danuta MERDZIŃSKA

— w Turku

70. Wanda MILEWSKA-DIL

— w Ełku

71. Ewa MORAWSKA

— w Koninie

72. Aleksandra NAURECKA-HAŁASA

— w Tarnowie

73. Krzysztof Mariusz NOWOROL

— w Opolu

74. Grażyna OGONOWSKA

— w Grodzisku Mazowieckim

75. Irena OPALIŃSKA

— w Żyrardowie

76. Bożena OŻÓG

— w Kole

77. Jolanta PALUSZCZAK

— w Opolu

78. Zofia PASIERB-KUZEBSKA

— w Opolu

79. Włodzimierz PIETRZAK

— w Gnieźnie

80. Jolanta Maria PIÓRKOWSKA

— w Olsztynie

81. Grażyna PŁATEK-MACZEK

— w Ełku

82. Alicja Danuta POGORZELSKA

— w Nysie

83. Zygmunt PRZYTULSKI

— w Lesznie

84. Irena PUZON-SASAK

— w Tarnowie

85. Marek Krzysztof RASZKIEWICZ

— w Mrągowie

86. Wincenty Tadeusz RYNGWELSKI

— w Gnieźnie

87. Marek Lech SAWICKI

— w Turku

88. Marian Stanisław SIKORSKI

— w Gnieźnie

89. Barbara SIUDUT

— w Tarnowie

90. Karol Tomasz SKOCKI

— w Słupcy

91. Barbara SOWIŃSKA

— w Turku

92. Małgorzata SOWULEWSKA

— w Ełku

93. Herbert Andrzej STAFFA

— w Prudniku

94. Paweł STAN KOWSKI

— w Dąbrowie Tarnowskiej

95. Andrzej STEMPNIAK

— w Turku

96. Jan STERANIEC

— w Szczytnie

97. Alina STĘPIEŃ-MILUKOW

— w Koninie

98. Halina STYCZEŃ

— w Bochni

99. Elżbieta Bożena SUJKA

— w Lesznie

100. Kazimierz Bronisław SYROKA

— w Ełku

101. Ewa SZADKOWSKA-BINIEK

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

102. Piotr Paweł SZAFRAŃSKI

— w Lesznie

103. Wojciech SZAŁACHOWSKI

— w Mrągowie

104. Andrzej Antoni SZASZKOWSKI

— w Koninie

105. Iwona Anna SZCZEPAŃSKA

— w Koninie

106. Violetta Maria SZURKOWSKA

— w Lesznie

107. Magdalena ŚMIEJA

— w Olsztynie

108. Maria ŚWIĄTKO

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

109. Bogusława TUREK

— w Brzegu

110. Grażyna WELEDA

— w Lesznie

111. Regina Krystyna WENZEL

— w Gostyniu

112. Bożena Krystyna WIECZORKIEWICZ

— w Mrągowie

113. Lilianna WOJDYGA

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

114. Bogdan WÓJTACH

— w Ełku

115. Leszek Piotr WOJTUŃ

— w Biskupcu

116. Jerzy Wiesław WOLSKI

— w Ełku

117. Arkadiusz Adam WOŁOSZCZUK

— Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

118. Barbara Maria WOYNAROWSKA

— w Giżycku

119. Wanda ZALEŚNA-DZIEDZIC

— w Brzesku

120. Barbara Maria ZIELIŃSKA

— w Kluczborku

121. Tomasz ZIELIŃSKI

— w Giżycku

122. Agnieszka ZIĘBA

— w Brzesku