POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 7 grudnia 2010 r.

nr 1130-29-2010

o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:


I. na stanowisku sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego:

1. Dorota Bożena APOSTOLIDIS

— w Warszawie

2. Tomasz GROSSMANN

— w Poznaniu

3. Agnieszka Beata JĘDRZEJEWSKA-JAROSZEWICZ — w Warszawie

4. Beata KOZICKA

— w Gliwicach

5. Dariusz Piotr KURKIEWICZ

— w Warszawie

6. Andrzej MATAN

— w Gliwicach

7. Ewa Marta PARTYKA

— w Rzeszowie

8. Renata SIUDYKA

— w Gliwicach

9. Tomasz SMOLEŃ

- w Rzeszowie
II. na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:

10. Marek DŁUGOSZ

— w Krakowie

11. Zbigniew Antoni DUCKI

— w Krakowie

12. Olga Alina GORNOWICZ-OWCZAREK

— w Katowicach

13. Małgorzata Grażyna KURACKA

— w Warszawie

14. Zbigniew Jan MERCHEL

— w Gdańsku

15. Wiesław Krzysztof PĘDZIWIATR

— we Wrocławiu
16.EwaPLAWGO — w Warszawie

17. Ewa POPEK

— w Lublinie

18. Andrzej WIŚNIEWSKI

— w Szczecinie
III. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

19. Jolanta Elżbieta BORKOWICZ-GRYGIER

— w Poznaniu

20. Agnieszka Joanna GOCEK

— w Łodzi

21. Magdalena HORBACZ

— w Poznaniu

22. Teresa JAKUBOWSKA-WÓJCIK

— w Łodzi

23. Marta Anna KRAJEWSKA-DROZD

— w Rzeszowie

24. Anna Dorota ŁĄCZNA

— w Szczecinie

25. Anna NOWAKOWSKA

— w Ostrołęce

26. Bernadeta Zofia POSŁUSZNY

— w Rzeszowie

27. Joanna RUCIŃSKA

— w Poznaniu

28. Andrzej ŻUK

— w Jeleniej Górze
IV. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

29. Paweł Andrzej BIRSKI

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

30. Jarosław Piotr BŁAŻEJEWSKI

— w Bydgoszczy

31. Aleksandra CIĄGLEWICZ-MIŚTA

— w Prudniku

32. Dominika Elżbieta CICHOCKA

— w Chodzieży

33. Marcin Tomasz CZERWIŃSKI

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

34. Piotr Sebastian DOMAGAŁA

— w Strzelcach Opolskich

35. Stanisław DZIURLIKOWSKI

— w Grudziądzu

36. Eliza Albina GAJDA

— w Kędzierzynie-Koźlu

37. Marcin HAŁKA

— w Lesznie

38. Ewa Maria JARMOŁOWICZ

— w Mysłowicach

39. Łukasz Marcin KONIECZNY

— w Tychach

40. Małgorzata LIPIŃSKA

— w Głogowie

41. Dominika Teresa LISIECKA

— w Piotrkowie Trybunalskim

42. Agnieszka LUBARTOWICZ

— w Bytomiu

43. Dominika MĄCZKA

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

44. Ewa Anna MEKS

— w Pruszkowie

45. Joanna Anna OSZCZĘDA

— w Legnicy

46. Marek Marcin OZGA

— w Grodzisku Mazowieckim

47. Sławomir Jarosław POLAK

— w Olkuszu

48. Anna POPŁAWSKA-CZERWIŃSKA

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

49. Bartosz Adam ROGOWSKI

— w Bydgoszczy

50. Anna Magdalena SAMOSIUK

— w Bydgoszczy

51. Aleksandra SMÓLSKA-KREFT

— w Bydgoszczy

52. Marta STARZAK-STEC

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

53. Jolanta Dorota SZOT-ZARZYCKA

— w Chorzowie

54. Joanna Maria SZWEDA-PORZYCH

— w Bydgoszczy

55. Krzysztof Jan TARAPATA

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

56. Joanna Katarzyna ZAWISZA

— w Mysłowicach