POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 6 kwietnia 2011 r.

nr 1130-5-2011

o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:


I. na stanowisku sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego:

1. Marek KRAWCZAK

— w Warszawie

2. Aneta LEMIESZ

— w Warszawie

3. Dariusz PIROGOWICZ

— w Warszawie

4. Jolanta Małgorzata SUDOŁ

— w Gdańsku
II. na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:

5. Grzegorz Tadeusz KRĘŻOŁEK

— w Krakowie
III. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

6. Tomasz Franciszek BOROWCZAK

— w Poznaniu

7. Paweł Artur DARMOŃ

— w Krakowie

8. Krzysztof Andrzej GODLEWSKI

— w Poznaniu

9. Anna Anita GORDON-GRALAK

— w Krakowie

10. Beata Maria ŁOMNICKA

— w Krakowie

11. Leszek Piotr MIAZEK

— w Koszalinie

12. Anna Barbara ORAŃSKA-ZDYCH

— we Wrocławiu
IV. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

13. Katarzyna Małgorzata ADAMCZYK

— w Raciborzu

14. Maria Bronisława BRADTKE

— Gdańsk-Południe w Gdańsku

15. Maciej Cezary CZUBAK

— w Tomaszowie Lubelskim

16. Renata DĄBROWSKA

— we Włocławku

17. Magdalena Zuzanna DĄBROWSKA-CZEKAJ

— w Tarnowskich Górach

18. Piotr Wojciech FOLIK

— w Grójcu

19. Izabela Mirosława GACKOWSKA

— w Gliwicach

20. Ewa JAWORSKA-GÓRAL

— w Gliwicach

21. Katarzyna Magdalena KAWALEC

— w Tomaszowie Lubelskim

22. Barbara Maria KOWALCZYK

— w Grójcu

23. Sebastian Bolesław KRAWCZYK

— w Tomaszowie Lubelskim

24. Tomasz Piotr KRUPSKI

— w Tarnowskich Górach

25. Sonia Barbara LASOTA-ZAWISZA

— w Rybniku

26. Iwona Marta ŁAKOMIEC

— w Miastku

27. Marcin Konrad MATUSIAK

— w Tczewie

28. Marcin Jerzy OLEŚKO

— w Piotrkowie Trybunalskim

29. Małgorzata ORZECH-PLACEK

— dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

30. Marta Karolina OWSIANNY

— w Bydgoszczy

31. Patrycja PACHOLSKA-STOLARZ

— w Inowrocławiu

32. Monika PAWLICA

— w Bartoszycach

33. Małgorzata PIOTROWSKA

— w Głogowie

34. Joanna PLUTA-LITAWA

— w Wodzisławiu Śląskim

35. Paweł Jan PSZCZÓŁKA

— w Grójcu

36. Joanna Magdalena RADLIŃSKA-KOSTRUBAŁA

— w Grójcu

37. Małgorzata Elżbieta REDMERSKA-GÓRNA

— w Brodnicy

38. Agnieszka RUDOL

— w Bydgoszczy

39. Anna SOWA

— w Hrubieszowie

40. Lidia Wioletta STAŚKIEWICZ

— w Słupsku

41. Gertruda Emilia TRZECIAK

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

42. Stanisław WOJCIECHOWSKI

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

43. Agnieszka Anna ZALEŚNA

— dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie