POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 6 kwietnia 2009 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130-16-09

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:


1. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

1. Grażyna BEDNAREK

— w Bydgoszczy

2. Jolanta HRYCIUK

— w Siedlcach

3. Katarzyna Ewa KRZYMKOWSKA

— w Poznaniu

4. Grażyna OKULICZ

— w Koszalinie

5. Alina SIATECKA

— w Poznaniu

6. Piotr WALENCIAK

— w Koszalinie

7. Aleksandra Małgorzata ŻURAWSKA

— w Świdnicy
II. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

8. Beata Izabela ADAMSKA

— Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

9. Katarzyna Agnieszka AUGUSTYNEK

— w Stargardzie Szczecińskim

10. Sławomir BAŃKA

— w Tomaszowie Lubelskim

11. Alicja Krystyna BARANOWSKA

— Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

12. Justyna Antonina BARCZYK-SWALSKA

— Szczecin-Centrum w Szczecinie

13. Gerard BOCHYŃSKI

— Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

14. Joanna BUCZKOWSKA-PRAJS

— Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

15. Magdalena BUDA

— w Inowrocławiu

16. Katarzyna Marta CHART

— w Bydgoszczy

17. Anna Magdalena CHOMA

— w Chełmie

18. Miłosz Grzegorz CHWALIBÓG

— dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

19. Agata CIEŚLA

— w Wołowie

20. Teresa CZAJEWSKA

— w Puławach

21. Alina Krystyna CZARNECKA-KLUPSCH

— Szczecin-Centrum w Szczecinie

22. Piotr Marek CZERKAWSKI

— w Ciechanowie

23. Marcin Marek DOBIES

— w Tucholi

24. Anna DOMIAN

— w Ostrołęce

25. Tomasz Paweł EBEL

— w Prudniku

26. Tomasz FĄFARA

— dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie

27. Kamil FEDEROWICZ

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

28. Przemysław Andrzej FELIGA

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

29. Kamila Natasza FIRKO

— w Świdnicy

30. Magdalena Anna FORTUNA

— Gdańsk-Północ w Gdańsku

31. Joanna FRANCKIEWICZ

— w Oleśnicy

32. Agnieszka FREJ

— w Malborku

33. Aneta GAJEWSKA

— w Puławach

34. Marcin Sylwester GAWRON

— w Chrzanowie

35. Mariusz GOTOWSKI

— Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

36. Agata GRONKIEWICZ

— w Starogardzie Gdańskim

37. Anna GRONKIEWICZ-FASTYN

— w Łowiczu

38. Sławomir GRUDZIEŃ

— w Krasnymstawie

39. Andrzej Edward HALIŃSKI

— Gdańsk-Północ w Gdańsku

40. Maria Julita HARTUNA

— w Tczewie

41. Tomasz Artur HOLENIEWSKI

— w Wolsztynie

42. Monika HOŁOWIŃSKA

— w Przasnyszu

43. Jakub Norbert IDZIOREK

— Szczecin-Centrum w Szczecinie

44. Przemysław Marek JANOWSKI

— w Złotowie

45. Anna Magdalena JANUSZEWSKA

— Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

46. Anna JEDYNASTA

— w Sopocie

47. Tomasz JÓZKOWIAK

— Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

48. Agnieszka Krystyna KACZOR

— w Wieluniu

49. Krzysztof Paweł KAŹMIERSKI

— w Gnieźnie

50. Urszula Joanna KIEJNA

— dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

51. Ewa KLAMRZYŃSKA

— w Kamieniu Pomorskim

52. Ewa Katarzyna KLEMENTOWSKA

— w Białej Podlaskiej

53. Dorota Ewa KLUKOWSKA

— w Tczewie

54. Jakub Jan KOŚCIERZYŃSKI

— w Bydgoszczy

55. Ewa KOŚCIUK

— w Chełmie

56. Krzysztof Adam KOTYNIA

— w Skierniewicach

57. Blanka Agata KOWALCZYK

— w Rawiczu

58. Dagmara Magdalena KOWALCZYK

— w Kutnie

59. Daniel Marek KRAWIEC

— w Tychach

60. Magdalena KROŚNICKA

— dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

61. Anna Maria KRUCZYŃSKA

— Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

62. Karolina Matylda KRZEMIŃSKA

— w Żarach

63. Michał Jerzy KUPIEC

— dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

64. Krzysztof Paweł KUROSZ

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

65. Anna Magdalena KUZIAK

— w Oleśnicy

66. Anna Wiesława LIBERSKA

— w Sosnowcu

67. Anna Karolina LINDNER

— Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

68. Radosław Jan ŁUKASIEWICZ

— w Bydgoszczy

69. Grzegorz MADAJCZAK

— w Śremie

70. Monika MAŁASIAK

— Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

71. Katarzyna MALINOWSKA

— w Bydgoszczy

72. Adrian Grzegorz MAMZER

— w Kluczborku

73. Marcin MASŁOWSKI

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

74. Magdalena Karolina MASZLANKA

— w Lidzbarku Warmińskim

75. Renata MATUSZEWSKA

— w Białej Podlaskiej

76. Piotr Tomasz MGŁOSIEK

— dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

77. Anna Magdalena MICHAŁOWSKA

— Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

78. Beata Monika MICHURSKA-GRUSZCZYŃSKA

— w Środzie Śląskiej

79. Lidia Joanna MIERZYŃSKA

— Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

80. Marcin Paweł MITERKA

— w Nowej Soli

81. Magdalena Grażyna MUNICZEWSKA

— w Goleniowie

82. Agnieszka Joanna MUSIELSKA

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

83. Daniel Paweł MYCH LIŃSKI

— w Ciechanowie

84. Renata NOWAKOWSKA

— w Wągrowcu

85. Radosław Bronisław OCHAŁ

— Szczecin-Centrum w Szczecinie

86. Karolina Maria OLSZEWSKA-JĘDRZEJAK

— Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

87. Monika Anna PAWLICA

— w Zgierzu

88. Piotr PEŻYŃSKI

— w Świeciu

89. Natalia PIETRASZKO

— w Lublinie

90. Adam PISIEWICZ

— w Hrubieszowie

91. Cezary Kazimierz PODSIADLIK

— w Żorach

92. Anna Jadwiga POPOWSKA

— w Sokołowie Podlaskim

93. Aneta Krystyna POŚPIECH

— w Siemianowicach Śląskich

94. Zofia Stefania PRAGER

— Katowice-Wschód w Katowicach

95. Daniel Jarosław PROCYK

— w Wałbrzychu

96. Karol PRZYBYSZ

— w Bydgoszczy

97. Sebastian Andrzej PRZYMUSZAŁA

— Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

98. Danuta Jadwiga RAŚ

— w Kłodzku

99. Krzysztof Rafał RATAJ

— w Słubicach

100. Agnieszka ROMANIEC

— Szczecin-Centrum w Szczecinie

101. Agnieszka Dominika ROMEK

— w Zduńskiej Woli

102. Joanna Alicja RUTKOWSKA

— w Chorzowie

103. Bartosz Grzegorz SATAŁA

— dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie

104. Monika SERWATKA

— w Bytomiu

105. Justyna Maria SIMINIK

— Szczecin-Centrum w Szczecinie

106. Radosław SKIBA

— Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

107. Dobrosława Elżbieta SKIBIŃSKA-BIEL

— w Mikołowie

108. Eliza SKOTNICKA

— w Kłodzku

109. Małgorzata Maria SOSIŃSKA-HALBINA

— dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

110. Anna Maria SZWED-SZCZYGIEŁ

— w Bielsku-Białej

111. Marta Agata ŚCISŁA

— w Gnieźnie

112. Agnieszka ŚLIWA

— Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

113. Karolina ŚWIDERSKA

— Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

114. Robert TUCHCIŃSKI

— w Żninie

115. Marek WALCZAK

— w Tychach

116. Tomasz Sebastian WAŁCZUK

— w Złotowie

117. Paweł Mirosław WIŚNIEWSKI

— dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

118. Piotr Andrzej WIŚNIEWSKI

— w Bydgoszczy

119. Michał WŁODARCZAK

— Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

120. Ewelina WOLNY

— w Szczytnie

121. Magdalena Wioletta WROTOŃ

— Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

122. Anna ZBYROWSKA

— w Żyrardowie

123. Paweł Marcin ZDANIKOWSKI

— w Łukowie

124. Renata Maria ŻUROWSKA

— Poznań-Stare Miasto w Poznaniu