POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 5 października 2007 r. nr 1130-11-07 o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:

I. na stanowisku sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego:

1. Katarzyna Waleska GRZEGORCZYK-MEDER                   w Szczecinie

2. Jacek Tomasz JAŚKIEWICZ                                 w Gorzowie Wielkopolskim

3. Maciej Łukasz JAŚNIEWICZ                                 w Poznaniu

4. Anna KLOTZ                                              w Bydgoszczy

5. Renata KUBOT-SZUSTOWSKA                              w Łodzi

6. Mirosław KUPIEC                                         w Gliwicach

7. Jacek KUZA                                              w Kielcach

8. Mirella Teresa ŁENT                                       w Bydgoszczy

9. Elżbieta Lidia NAUMOWICZ                                 w Opolu

10. Marek Waldemar OLEJNIK                                 we Wrocławiu

11. Barbara Teresa ORZEPOWSKA-KYĆ                          w Gliwicach

12. Wojciech STACHURSKI                                     w Białymstoku

13. Mirosław Jan TRZECKI                                     w Gorzowie Wielkopolskim

14. Arkadiusz WINDAK                                        w Szczecinie

15. Marta Brygida WOJCIECHOWSKA                           w Opolu

II. na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:

16. Jan Mikołaj SZACHUŁOWICZ                               w Warszawie

III. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

17. Bożena Danuta CHŁOPECKA                                w Warszawie

18. Ewa Maria CZERŃECKA-KOZAK                             w Nowym Sączu

19. Magdalena DOBRZAŃSKA                                  w Warszawie

20. Ewa Agata GREGAJTYS                                    w Warszawie

21. Dariusz Jan KRZYSIAK                                     w Zamościu

22. Andrzej Tadeusz KURYŁEK                                 w Warszawie

23. Robert OBRĘBSKI                                         w Warszawie

24. Ada SĘDROWSKA                                         w Warszawie

25. Beata WEHNER                                           w Warszawie

26. Maria Katarzyna ZGIET-ZAWADZKA                          w Warszawie

IV. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

27. Agnieszka Maria BANASZCZYK                             w Łowiczu

28. Karolina Ewa BĄK                                         Katowice-Zachód w Katowicach

29. Roman ĆWIKLIŃSKI                                       w Kutnie

30. Justyna DAŁKOWSKA                                     dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

31. Michał DERELA                                           w Kielcach

32. Dorota DRAB                                             dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

33. Katarzyna Małgorzata DUDEK                               w Jaworznie

34. Beata GRABEK-SZOSTEK                                  w Bielsku-Białej

35. Katarzyna GULBINOWICZ                                  w Częstochowie

36. Agnieszka Halina KIERKOWSKA                             w Kielcach

37. Ewa Barbara KIPER                                        dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

38. Iwona Joanna KONOPKA                                   dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

39. Tytus LEWANDOWSKI                                     w Chorzowie

40. Anna Karina LIPIENIECKA                                  w Skarżysku-Kamiennej

41. Paweł ŁUKASIEWICZ                                      Katowice-Zachód w Katowicach

42. Agnieszka Maria PAWŁOWSKA                              w Skierniewicach

43. Ewa Karolina PULIKOWSKA                                w Kraśniku

44. Michał Paweł SIEMIENIEC                                  we Włoszczowie

45. Paweł Jacek SITEK                                        w Dąbrowie Górniczej

46. Bogdan Andrzej STANIEK                                  w Kielcach

47. Marcin Mieczysław SZCZEPANIAK                           w Sierpcu

48. Anna Dominika TERLECKA                                 dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

49. Iwona WĄSIK-WINIARCZYK                                w Kielcach

50. Michał WINIARCZYK                                      w Kielcach

51. Beata Elżbieta WŁOCH                                     w Dąbrowie Górniczej

52. Paweł Krzysztof WOJAS                                    w Kutnie

53. Katarzyna WYSOCZYŃSKA                                 w Jędrzejowie

V. na stanowisku sędziego Wojskowego Sądu Okręgowego:

54. mjr Rafał KORKUS                                        w Warszawie

VI. na stanowisku sędziego Wojskowego Sądu Garnizonowego:

55. kpt. Tomasz Adam KRAJEWSKI                              w Warszawie

56. kpt. Katarzyna Monika SZTUKIEWICZ-PIETRUS                w Szczecinie