POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 5 marca 2009 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130-11-09

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:


1. na stanowisku sędziego Sądu Najwyższego

1. Bogusław CUDOWSKI

2. Wojciech Jan KATNER

II. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego

3. Magdalena Helena BALION-HAJDUK

— w Gliwicach

4. Agnieszka CHOLEWA-KUCHTA

— w Krakowie

5. Małgorzata Iwonka CZAJKA

— w Nowym Sączu

6. Katarzyna Maria GAWĘCKA

— w Poznaniu

7. Sławomira Grażyna HAŃCZEWSKA

— w Poznaniu

8. Magdalena Anna HUPA-DĘBSKA

— w Gliwicach

9. Aleksandra JANAS

— w Gliwicach

10. Maciej Rafał KAWAŁKO

— w Szczecinie

11. Barbara Cecylia KONIECZNA

— w Szczecinie

12. Leokadia Alina KONSEK

— w Gliwicach

13. Izabela Małgorzata LEWANDOWSKA-SOKÓŁ

— w Łodzi

14. Magdalena Anna LISOWSKA

— w Łodzi

15. Leon MIROSZEWSKI

— w Szczecinie

16. Lucyna Ewa MORYS-MAGIERA

— w Gliwicach

17. Monika Katarzyna MUSZKO-ADAMCZAK

— w Gliwicach

18. Katarzyna Ewelina SERAFIN-TABOR

— w Krakowie

19. Gabriela Justyna SOBCZYK

— w Gliwicach

20. Katarzyna Joanna SZNAJDER

— w Gliwicach

21. Marcin Bolesław WAŁCZUK

— w Suwałkach

22. Mariola Ewa WOJTKIEWICZ

— w Szczecinie
III. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego

23. Ireneusz BOLECHOWSKI

— w Goleniowie

24. Marcin Andrzej BRATKOWSKI

— w Chodzieży

25. Wioletta BUKOWSKA

— w Suwałkach

26. Antonina Zofia DERA

— Katowice-Wschód w Katowicach

27. Michał Dawid DMOWSKI

— Katowice-Wschód w Katowicach

28. Paweł Mariusz DUDA

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

29. Maciej Wojciech DUTKOWSKI

— w Chorzowie

30. Grzegorz Edwin FIDYKA

— w Wodzisławiu Śląskim

31. Łukasz FRANCKIEWICZ

— dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

32. Jakub Krzysztof GONTAREK

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

33. Magdalena Irena GRABOWSKA

— Katowice-Wschód w Katowicach

34. Karolina Katarzyna GRUSZCZYŃSKA

— dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

35. Jarosław Krzysztof JAKUBIEC

— w Bytomiu

36. Joanna JANK

— w Gdyni

37. Krzysztof Stanisław JAWOR

— w Dzierżoniowie

38. Grzegorz Robert KARASZEWSKI

— Gdańsk-Południe w Gdańsku

39. Aleksandra KĘDZIORA

— dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

40. Marcin Piotr KOKOSZCZYŃSKI

— Gdańsk-Południe w Gdańsku

41. Miłosz Paweł KONIECZNY

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

42. Katarzyna KRZYŻYŃSKA-PIETRZYK

— w Zgorzelcu

43. Maciej Stanisław KUBIACZYK

— we Włocławku

44. Robert Dominik KUBICKI

— Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

45. Janusz Tomasz KUKUCZKA

— dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie

46. Aneta Katarzyna KULESZA

— w Wołominie

47. Justyna KURIATA-PRUSZYŃSKA

— dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

48. Michał Jarema KURKIEWICZ

— dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

49. Anna Małgorzata KUŚNIERZ-MILCZAREK

— w Gorzowie Wielkopolskim

50. Agnieszka Iwona KUTYNA

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

51. Aleksander Marek LEGIEŃ

— w Pszczynie

52. Marta Joanna ŁADZIŃSKA

— dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

53. Magdalena Maria ŁUCZYŃSKA

— w Będzinie

54. Agnieszka Helena ŁYSZCZARZ

— w Ropczycach

55. Paula Luiza MARKIEWICZ

— Gdańsk-Południe w Gdańsku

56. Aleksandra Maria MAZIK

— w Tarnowskich Górach

57. Paweł MENDEWSKI

— w Sosnowcu

58. Tomasz Sebastian MILSKI

— w Kutnie

59. Ewa MISARKO

— w Malborku

60. Radosław MOLENDA

— w Bielsku-Białej

61. Maciej Jerzy NAWORSKI

— w Toruniu

62. Tadeusz Stanisław NIEDBAŁA

— w Rudzie Śląskiej

63. Piotr NOWAK

— dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

64. Leszek Wojciech NOWOPOLSKI

— w Starogardzie Gdańskim

65. Albert PARZYSZEK

— w Pruszkowie

66. Damian Rafał PASICH

— w Wodzisławiu Śląskim

67. Joanna Irena PLĄDER

— w Bytomiu

68. Mariusz POPŁAWSKI

— w Piszu

69. Anna Helena PRZESZŁO

— w Dąbrowie Górniczej

70. Dawid Stefan PUKOWIEC

— w Gliwicach

71. Michał Łukasz RACIĘCKI

— w Skierniewicach

72. Sylwia Ewa ROSZAK

— w Bydgoszczy

73. Robert Wiesław RÓŻALSKI

— w Ostródzie

74. Anna Monika RUTECKA-JANKOWSKA

— w Drawsku Pomorskim

75. Monika Anna RUTKOWSKA-ŻEBRYK

— w Drawsku Pomorskim

76. Krzysztof SKOWRON

— w Zgorzelcu

77. Piotr Andrzej SŁABIKOWSKI

— w Lublińcu

78. Andrzej Michał SMYCZYŃSKI

— w Pile

79. Ewa SOTKO

— dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

80. Dominika Jadwiga STACHURA

— dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie

81. Ewa Małgorzata STASZEWICZ

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

82. Barbara Magdalena SUDNIK-HRYNIEWICZ

— dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

83. Agnieszka Agata SZPILSKA

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

84. Sławomir Marek SZYMAŃSKI

— Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

85. Dariusz Jarosław ŚNIEŻKO

— w Bielsku Podlaskim

86. Małgorzata Anna TRACZ

— w Dąbrowie Górniczej

87. Karolina Maria TUREK

— Katowice-Zachód w Katowicach

88. Ewa Teresa WARDACH

— w Rybniku

89. Marek Jan WARGACKI

— w Szamotułach

90. Sylwia Monika WIERZBOWSKA-ZIMOŃ

— w Brzezinach

91. Kinga Marta WOCHNA

— w Gorzowie Wielkopolskim

92. Elżbieta WOJTUNIK-PACHANA

— w Gorzowie Wielkopolskim

93. Łukasz WOŁKOWICZ

— w Łomży

94. Piotr WYPYCH

— w Zambrowie

95. Paweł Antoni WYSOCKI

— w Jaworznie

96. Wojciech Marek WYSOCZYŃSKI

— w Łęczycy

97. Maria Małgorzata ŻUCHOWSKA

— w Grudziądzu.