POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 4 października 2007 r. o nadaniu odznaczeń

Rej. 177/2007

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718, z 2002 r. Nr 74, poz. 676, z 2006 r. Nr 104, poz. 708 i 711 i Nr 194, poz. 1432 oraz z 2007 r. Nr 25, poz. 162 i Nr 123, poz. 848) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Gospodarki za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Kaczmarek Łukasz Szymon, 2. Winkler Teodor Franciszek,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

3. Krzywdzińska Ewa, 4. Osoba Mariusz Józef, 5. Prostański Dariusz Michał, 6. Szyguła Marek Andrzej,

na wniosek Ministra Gospodarki Morskiej za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

7. Zwierzewicz Zenon Krzysztof,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

8. Arciszewski Antoni, 9. Gowin Ireneusz, 10. Guc-ma Lucjan, 11. Hutek Józef, 12. Kuczyński Andrzej Wiktor, 13. Nosowski Stanisław, 14. Radziecki Roman, 15. Schefs Jerzy Ryszard, 16. Szynkaruk Paweł Jeremi, 17. Wesołek Zdzisław Andrzej, 18. Wiznerowicz Czesław, 19. Wojciechowski Zdzisław Tadeusz,

na wniosek Ministra Skarbu Państwa za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

20. Lewanowicz Józef, 21. Lewcio Julian, 22. Piotrowski Kazimierz, 23. Szeszko Wiesław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

24. Majocha Tadeusz Wiesław, na wniosek Ministra Zdrowia za zasługi w pracy zawodowej na rzecz ochrony zdrowia:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

25.  Brzezińska Elżbieta Olga, 26. Kobos Józef Wieńczysław, 27. Komorowski Jan Maciej,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

28. Kurczewska Urszula, 29. Zyner Elżbieta Urszula,

na wniosek Wojewody Dolnośląskiego za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

30. Biały Ryszard, 31. Janus Andrzej Jerzy, 32. Kośmider Mariola Helena, 33. Skoczeń Jadwiga, 34. Szafert Stanisław, 35. Wargocka Bożena,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

36. Berkowska Hanna Dorota, 37. Bober-Gheek Bogumiła, 38. Cieślak Marek, 39. Ekert Andrzej, 40. Frąszczak Roman, 41. Jurek Tomasz Mariusz, 42. Kowalczyk Zdzisław, 43. Kurianowicz Andrzej Józef, 44. Nitkiewicz Grzegorz, 45. Rogoziński Marcin, 46. Skupiński Jerzy Stefan, 47. Soja Zbigniew Maciej, 48. Wodzyński Roman Antoni, 49. Zaremba Bożena,

na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego za zasługi w działalności na rzecz rozwoju budownictwa:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

50. Barłóg Zbigniew, 51. Zieliński Stanisław Franciszek,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

52. Burakiewicz Jan, 53. Tochman Małgorzata,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

54. Hołtyn Jerzy,

na wniosek Wojewody Lubelskiego za zasługi w pracy zawodowej na rzecz ochrony zdrowia:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

55. Haidar Riad, 56. Paluszkiewicz Jerzy, 57. Prządka Krzysztof Jan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

58. Kaliszuk Anna Maria, 59. Oleński Dariusz Paweł, 60. Pękala-Juszczyk Grażyna, 61. Sudewicz Czesław, 62. Tur Marianna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

63. Andrysiak-Powiłańska Joanna, 64. Głowacka Joanna Barbara, 65. Głowiński Grzegorz Lucjan, 66. Kijuk Irena, 67. Luterek Renata Maria, 68. Łukomska Małgorzata Maria, 69. Mikusek Grażyna, 70. Popik Barbara Bogumiła, 71. Pracoń Ireneusz Czesław, 72. Smołecka Marta, 73. Stefaniak Bożena Małgorzata,

na wniosek Wojewody Łódzkiego za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

74. Rymanowski Ireneusz Piotr,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

75. Natkański Zbigniew Marek,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

76. Jędrzejczyk-Okońska Dorota Anna, 77. Kaczmarek Idzi Piotr, 78. Kobierzycki Jacek Ryszard, 79. Łukomska-Dulaj Agnieszka Daria,

na wniosek Wojewody Małopolskiego za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

80. Cyganik Regina Maria, 81. Kasperek Marian, 82. Wąsa Krzysztof Sławomir,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

83. Bochenek Bogusław Józef, 84. Fiszer Aleksander Stanisław, 85. Karp-Opatka Danuta Janina, 86. Świerzowski Tomasz Piotr, 87. Tylawski Andrzej.