POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 4 października 2005 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 112-16-05

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., zgodnie z wnioskiem Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:

I. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

1. Jan LESZCZEWSKI — w Łomży

2. Elżbieta SELWA — w Rzeszowie

II. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

3. Anna Joanna ANDUŁA-DZIKOWSKA — w Zgierzu

4. Ewa Marta BAŁYS — w Kazimierzy Wielkiej

5. Agnieszka BOJANOWSKA — w Legnicy

6. Witold Dominik BOJANOWSKI — w Lubinie

7. Beata CHOJNACKA — w Jeleniej Górze

8. Agnieszka CHOMIUK-INDRASZCZYK — w Sokołowie Podlaskim

9. Katarzyna Maria CHRAPKIEWICZ — w Sochaczewie

10. Szymon Jakub CHROBAK — w Prudniku

11. Stefan Tomasz CZEBIENIAK — w Starachowicach 12 Ewa DOMAGALSKA — w Kielcach

13. Edyta Maria DUDA — w Oleśnie

14. Pawet Maciej FILIPIAK — dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

15. Dagmara Krystyna GARNCZAREK — dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

16. Jacek Bogusław GOLMONT — dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

17. Agnieszka Lidia GRZEGORCZYK — w Łęczycy

18. Krzysztof Jan JUCHA — w Rzeszowie

19. Katarzyna Anna KAMIŃSKA-KRAWCZYK — dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

20. Katarzyna Małgorzata KARPIŃSKA —w Golubiu-Dobrzyniu

21. Magdalena Katarzyna KIROW-KOTAS — w Toruniu

22. Agnieszka Monika KOŁODZIEJ — w Żarach

23. Marcin Łukasz KOTULSKI — w Starachowicach

24. Katarzyna Joanna KUCHARSKA — dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

25. Maciej Marian KUDZIA — w Kłodzku

26. Małgorzata KULIK — w Zielonej Górze

27. Michał LEWOC — w Głogowie

28. Monika Sylwia LEWOC — w Złotoryi

29. Anna Aleksandra LICHACZ-BUJKO — w Zielonej Górze

30. Beata Sylwia MALINOWSKA — w Grudziądzu

31. Wojciech MICHALAK —w Mińsku Mazowieckim

32. Maciej NAWACKI — w Szczytnie

33. Mirosław NOCKOWSKI — dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

34. Dorota Anna ONUFROWICZ-MIARA — w Głogowie

35. Maciej Krzysztof OSIŃSKI — w Ciechanowie

36. Łukasz Lech PALACZ — w Rzeszowie

37. Anna PAŁASZ — w Szczytnie

38. Anna Agnieszka PUCHAŁA — w Myszkowie

39. Monika Anna RÓŻYCKA — w Lubinie

40. Anna Alicja RYCZAJ-PAŚKO — w Rzeszowie

41. Krystyna Bożena SKIEPKO — w Olsztynie

42. Joanna Małgorzata SOCHACKA — w Siedlcach

43. Beata STÓJ — w Dębicy

44. Tomasz Andrzej ŚLĄSKI — w Węgrowie

45. Ewa Małgorzata URBACZKA — w Skarżysku-Kamiennej

46. Aleksandra Anna WIELICZKO — dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

47. Zbigniew WOŹNIAK — w Nowej Soli

48. Piotr Paweł WZOREK — dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

49. Ewa Małgorzata ZAWADZKA-GOLEC — w Chełmie