POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 4 lipca 2006 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 112-6-06

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., zgodnie z wnioskiem Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

1. Katarzyna Anna ADAMSKA — w Oławie

2. Rafał Hubert AGACIŃSKI — w Wągrowcu

3. Jacek BAJAK — dla Warszawy-Woli w Warszawie

4. Agnieszka BARAN — dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

5. Piotr Paweł BOBER — w Rybniku

6. Katarzyna Bożena BÓJKO-NARCZEWSKA — w Tczewie

7. Łukasz Konstanty BRODZIK — dla Warszawy-Woli w Warszawie

8. Agata Magdalena BRUZDEWICZ — w Aleksandrowie Kujawskim

9. Jacek BYTNER — w Koszalinie

10. Bernard CHAZAN — dla Warszawy-Woli w Warszawie

11. Agnieszka Donata CHOJNACKA-CHECHŁACZ — dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

12. Izabela Małgorzata CIEŚLIŃSKA — w Legnicy

13. Małgorzata Irena DASIEWICZ-KOWALCZYK — dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

14. Agnieszka DUTKIEWICZ — w Bydgoszczy

15. Anna Agnieszka GARBERA — w Wołowie

16. Renata GĄSIOR — dla Warszawy-Pragi-Północ w Warszawie

17. Sylwia GÓŹDŹ — dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

18. Marcin Mariusz GRACZYK — dla Warszawy-Pragi-Północ w Warszawie

19. Agnieszka Magdalena GRZYBCZAK-STACHYRA — dla m. st. Warszawy w Warszawie

20. Pawet Maciej IWANIUK — dla Warszawy-Pragi-Pótnoc w Warszawie

21. Bartosz Jakub JANICKI — dla m. st. Warszawy w Warszawie

22. Marcin Sebastian JATCZAK — w Poznaniu

23. Grzegorz Stanisław KACHEL — w Wejherowie

24. Agnieszka KACZMAREK — w Poznaniu

25. Renata KIELAK-KOMOROWSKA — dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

26. Marta Agnieszka KNOTZ —w Koszalinie

27. Grzegorz Stanisław KOCHAN — dla m. st. Warszawy w Warszawie

28. Joanna Magdalena KORNATKA — dla Warszawy-Pragi-Południe w Warszawie

29. Konrad Mariusz KOSOWSKI —w Kamiennej Górze

30. Agnieszka KOWALCZYK — dla Warszawy-Pragi-Pótnoc w Warszawie

31. Tomasz KRAWCZYK — dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

32. Agnieszka Alina KUBIS —w Zabrzu

33. Anna Natalia KULIKOWSKA — dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

34. Aleksandra Irena KUSSYK — dla Warszawy-Woli w Warszawie

35. Anna Małgorzata LANGNER — w Poznaniu

36. Przemysław LASKA — w Wałczu

37. Radosław LENARCZYK — dla m. st. Warszawy w Warszawie

38. Michalina LEWANDOWSKA — w Szamotułach

39. Ewa Małgorzata LIGOŃ-KRAWCZYK — dla Warszawy-Woli w Warszawie

40. Zbigniew LIS — w Dąbrowie Tarnowskiej

41. Tomasz Dariusz ŁADNY — dla Warszawy-Pragi-Północ w Warszawie

42. Barbara Grażyna MALATYŃSKA —w Inowrocławiu

43. Łukasz Wiesław MALECHA — w Świeciu

44. Jolanta MALIK — dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

45. Marcin Piotr MAŁYSKA — dla m. st. Warszawy w Warszawie

46. Marian Przemysław MARCINKOWSKI — dla Warszawy-Woli w Warszawie

47. Renata Iwona MARMOL —w Siemianowicach Śląskich

48. Anna MIKOŁAJCZAK — w Poznaniu

49. Krzysztof Jerzy MIKOŁAJCZAK — w Wągrowcu

50. Piotr Kazimierz MIODUSZEWSKI — dla Warszawy-Pragi-Północ w Warszawie

51. Piotr Paweł MOGIELNICKI — w Rykach

52. Anita Katarzyna MORWIŃSKA — w Inowrocławiu

53. Radosław Olgierd MYKA — dla Warszawy-Pragi-Północ w Warszawie

54. Elżbieta NAWARA — w Wejherowie

55. Maciej NAWROCKI —w Poznaniu

56. Małgorzata Anna NOWAK-JANUCHTA — dla Warszawy-Pragi-Południe w Warszawie

57. Maria NOWAK — w Krośnie Odrzańskim

58. Tomasz Michał PAŁDYNA — dla m. st. Warszawy w Warszawie

59. Remigiusz Paweł PAWŁOWSKI — dla Warszawy-Pragi-Południe w Warszawie

60. Anna Maria PESZKO — w Legnicy

61. Zofia Janina PIECZYKOLAN — dla m. st. Warszawy w Warszawie

62. Agnieszka Marzena PŁACZEK — w Tarnowie

63. Filip POLAK  — w Poznaniu

64. Piotr Tomasz SAJDERA — w Bochni

65. Monika Jadwiga SAWA — dla m. st. Warszawy w Warszawie

66. Sławomir SELL —w Świeciu

67. Magdalena Dorota SOBCZAK-CHRZANOWSKA — dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

68. Daniel SOBIESIAK — dla m. st. Warszawy w Warszawie

69. Piotr Aleksander SOBKÓW — w Kluczborku

70. Tomasz Andrzej SROKA — w Złotowie

71. Joanna STEFANISZYN —w Poznaniu

72. Pawet Stanisław SYDOR — dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

73. Aneta Agata SYNAKIEWICZ — w Myszkowie

74. Monika Marta SZAWŁOWSKA-ANDRZEJCZAK — w Chodzieży

75. Dorota TARKOWSKA — dla Gdańska-Północ w Gdańsku

76. Anna TROCHANOWSKA-WOJTYCKA — w Nakle nad Notecią

77. Joanna WIĘCKOWSKA — dla Gdańska-Północ w Gdańsku

78. Tomasz WIERZCHOWIEC — w Nysie

79. Joanna WIŚNIEWSKA — dla Gdańska-Północ w Gdańsku

80. Marcin WIŚNIEWSKI — w Sławnie

81. Łukasz Maciej WITCZAK — w Łęczycy

82. Monika Ewa WITKIEWICZ-HAŚKO — dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

83. Jacek Maciej WOJTYCKI — w Bydgoszczy

84. Sławomir ZABŁOCKI — w Tarnowie

85. Barbara Maria ZAWISZA — dla Warszawy-Pragi-Północ w Warszawie

86. Agnieszka Jolanta ŻARÓW — w Bielsku-Białej