POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 3 czerwca 2005 r.

Rej. 103/2005

o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Gospodarki i Pracy za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

1. Mikke Kazimierz, 2. Missala Tadeusz Edward, 3. Zielczyński Mieczysław Leon,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

4. Bednarski Stanisław, 5. Biatkowska Helena Maria, 6. Borysiewicz Mieczysław Józef, 7. Chmielewska Danuta Maria, 8. Dembiński Wojciech, 9. Hajewska Ewa, 10. Jabłkowski Jan Maciej, 11. Jaskóła Marian Józef, 12. Korytkowski Jacek, 13. Licki Janusz, 14. Łukaszuk Leszek Władysław, 15. Michalik Jacek Jarosław, 16. Mniszek Karol Rudolf, 17. Nassalski Jan Paweł, 18. Nawrót Adam, 19. Ostyk-Narbutt Jerzy Zbigniew, 20. Pracz Jacek Jan, 21. Pszona Stanisław, 22. Szeptycka Maria, 23. Szteke Witold, 24. Wiedermann Jerzy, 25. Zdonek Bogdan Jan, 26. Zieliński Wiesław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

27. Bojanek Ignacy Wincenty, 28. Dobrzański Janusz Bogumił, 29. Frontczak Jacek Maciej, 30. Garbarz Bogdan Stanisław, 31. Gerc Honorata, 32. Jurkowski Zdzisław Piotr, 33. Klimasara Wojciech Jerzy, 34. Kraś Janusz Maciej, 35. Krejzler Jadwiga, 36. Kuziak Roman Michał, 37. Lisowicz Bolesław, 38. Mączyńska Grażyna Teresa, 39. Milczarek Jacek Jan, 40. Nowicki Lech, 41. Owczarczyk Andrzej, 42. Paszta Janusz Leon, 43. Petz Marek, 44. Potempski Sławomir Bogusław, 45. Pytel Krzysztof Maurycy, 46. Sitkiewicz Zofia Kamila, 47. Skoniecki Andrzej, 48. Stawiarski Dariusz Jan, 49. Stępień Jerzy Andrzej, 50. Stępniewska-Jarzębska Joanna Irena, 51. Szlichcińska Ewa, 52. Szulc Wojciech Jerzy, 53. Tomiak Wiesław, 54. Wagner Tadeusz Jan, 55. Żołądek Jan, 56. Żyta Fryderyk Józef,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

57. Galisz Urszula Anna, 58. Głowacki Piotr Tymoteusz, 59. Górka Mikołaj, 60. Janicka Ewa Maria, 61. Szynkarczyk Piotr Michał,

na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

62. Bogdański Marek Bogusław, 63. Decyk Robert Adam, 64. Janicki Marian Jerzy, 65. Kisieliński Piotr Marian, 66. Leopold Janusz, 67. Lewicki Ireneusz Józef, 68. Loda Janusz, 69. Straszewski Roman, 70. Wieczorek Tadeusz Zdzisław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

71. Felczyński Jerzy Janusz, 72. Gajos Edward, 73. Góran Ryszard Witold, 74. Jankowski Artur, 75. Kierzkowska Grażyna Jolanta, 76. Mikielska Krystyna, 77. Piecyk Krzysztof Paweł, 78. Poniatowski Jarosław Mariusz, 79. Roksela Zdzisław, 80. Szelągowski Piotr, 81. Szulejewski Zbigniew Dariusz, 82. Zaród Roland,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

83. Bilska Ewa Wiktoria, 84. Btasiak Paweł Ryszard, 85. Bogusz Adam Edward, 86. Brzeszkiewicz Paweł, 87. Czubak Roman Piotr, 88. Danowski Jan, 89. Cioth Anna Janina, 90. Dąbkowski Krzysztof, 91. Florczak Jarosław, 92. Gawliczek Franciszek Antoni, 93. Groszkowska-Karchier Elżbieta, 94. Hejko Krzysztof Stanisław, 95. Konecki Wojciech, 96. Kosiacki Bogusław Stanisław, 97. Książek Krzysztof, 98. Kuzia Roman, 99. Kwiatkowska Grażyna, 100. Maksimowicz Dariusz Stanisław, 101. Michałowski Dariusz, 102. Olak Andrzej, 103. Paluszkiewicz Tomasz Stanisław, 104. Pazera Krzysztof Bogusław, 105. Piekarek Wojciech, 106. Pikul Krzysztof Robert, 107. Pląta Mirosław Tomasz, 108. Sawka Bogdan, 109. Stefański Marek, 110. Stęplewski Przemysław, 111. Śledziński Jarosław, 112. Szcześniak Radosław, 113. Szklarz Andrzej, 114. Sztabiński Artur Zbigniew, 115. Wiśniewski Ryszard, 116. Wonicki Lucjan Jan, 117. Wyszyński Bogusław Stefan, 118. Zawisza Jarosław, 119. Żurek Jerzy Wiktor,

na wniosek Ministra Środowiska za zasługi dla rozwoju leśnictwa, za działalność na rzecz ochrony przyrody:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

120. Brzeziński-Seroka Jan, 121. Czerwińska Czesława Kazimiera, 122. Gajkowski Zbigniew Jerzy, 123. Gniot Zygmunt Edward,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

124. Blij Grzegorz, 125. Duczyc Witold, 126. Kowalski Zbigniew, 127. Prabucki Jan Joachim, 128. Rafiński Alojzy,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

129. Borowicz Bożena, 130. Brzeziński Józef Tadeusz, 131. Jelenewski Mariusz,

na wniosek Wojewody Kujawski-Pomorskiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

132. Michalski Stanisław, 133. Nawracała Przemysław Wojciech, 134. Olejnik Jan Marian, 135. Rzepkowski Leszek, 136. Szafrański Andrzej,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

137. Adamski Maciej, 138. Bańka Włodzimierz, 139. Duras-Chróściel Małgorzata Izabela, 140. Gawrońska Danuta Wanda, 141. Jankowiak Janusz Jerzy, 142. Kaźmierczak Marian, 143. Krawczyk Eugeniusz Marian, 144. Kukawka Marian Jan, 145. Kwiatkowski Marek, 146. Pomykajczyk Zbigniew, 147. Radliński Henryk, 148. Stoika Ryszard, 149. Tomczak Jan, 150. Wądołowski Zdzisław, 151. Wójcik Lucjan, 152. Wysocki Zbigniew,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

153. Cegieł Ryszard, 154. Cieśliński Władysław, 155. Kazimierczak Wojciech, 156. Lewandowski Janusz Andrzej, 157. Lewandowski Władysław, 158. Matuszak Eugeniusz, 159. Michalak Henryk Władysław, 160. Pisarek Zdzisław, 161. Robakowski Jerzy, 162. Sadziński Zdzisław, 163. Schoen Grzegorz, 164. Sieczkowska Wanda, 165. Sobieraj Stanisław, 166. Spychalski Ryszard, 167. Stuczyński Jacek, 168. Szczypecka Aleksandra, 169. Szkudlarek Paweł, 170. Sznura Urszula, 171. Szymański Eugeniusz, 172. Tyburski Janusz, 173. Wyszyński Waldemar Sylwester, 174. Żurek Kazimierz,

za zasługi w działalności samorządowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

175. Topolińska Zofia Maria,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

176.  Drewka Grażyna Anna, 177. Sottysiak Jan Franciszek, 178. Sucharska Hanna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

179. Cynarzewska Iwona, 180. Rozumczyk Stanisław, 181. Zdziarska Mariola,

za zasługi dla rozwoju spółdzielczości:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

182. Dądelski Czesław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

183. Kochowicz Zofia,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

184. Ciechowski Kazimierz,

za zasługi w działalności społecznej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

185. Kaczmarek Kazimierz, 186. Mordarska Halina, na wniosek Wojewody Małopolskiego:

za zasługi w działalności w Towarzystwie Przyjaciół Ziemi Dąbrowskiej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

187. Micek Ryszard,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

188. Kiljan Jan, 189. Wilk Edmund,

za zasługi dla rozwoju rolnictwa, za działalność na rzecz środowiska lokalnego:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

190. Dankowiakowski Henryk Julian,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

191.  Baran Bonifacy, 192. Czernik Andrzej, 193. Janczy Jan, 194. Tchoń Julian,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

195. Augustyn Paweł, 196. Chęcińska Lucyna Anna. 197. Gruszkowski Stanisław, 198. Kantor Franciszek, 199. Kochniarczyk Jan Stanisław, 200. Kostuś Alicja, 201. Totoś Janina Józefa, 202. Wójtowicz Józef Marcin, 203. Zachwieją Karol Marek,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

204. Boryczko Augustyn, 205. Druzgała Jan, 206. Gabzdyl Marek Zbigniew, 207. Gaweł Roman, 208. Jakubas Kazimierz, 209. Majcher Antoni,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

210. Jarosz Stanisław,

za zasługi w działalności w Wodnym Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

211. Chaber Agnieszka Katarzyna, 212. Góźdź Stanisław,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego: za zasługi dla rozwoju rolnictwa

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

213. Fiejdasz Janusz,

za zasługi dla rozwoju bankowości

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

214. Fura Maria, 215. Grzywacz Alicja, 216. Klekocka-Workowicz Anna, 217. Mnich Irena, 218. Myszka-Dziuba Lidia,

za zasługi dla rozwoju spółdzielczości mieszkaniowej, za działalność społeczną

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

219. Sak Bogusław Wacław,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

220. Basak Waldemar,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

221. Muzyka Jolanta,

na wniosek Wojewody Podlaskiego za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

222. Kwieciński Andrzej, 223. Prusko Andrzej, 224. Roszkowski Waldemar, 225. Sobociński Romuald,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

226. Bakun Kazimierz, 227. Borawski Andrzej, 228. Borawski Henryk, 229. Borkowska Zofia Alicja, 230. Bykowska Halina, 231. Charubin Wanda Zofia, 232. Ciborowska Teresa, 233. Gawędzki Leszek, 234. Grzymkowski Henryk, 235. Jankowska Jadwiga, 236. Jurkiewicz Henryka, 237. Kielich Jan, 238. Klahs Andrzej Stanisław, 239. Konopka Ryszard, 240. Kozikowska Lucyna, 241. Kuryłowicz Witalis, 242. Łopatowski Jan Paweł, 243. Olszewska Maria, 244. Ostaszewski Sławomir, 245. Pasternak Jan, 246. Raczyński Eugeniusz, 247. Remfeld Bożena, 248. Siedlecka Anna, 249. Szlaużys Witold Piotr, 250. Urwanowicz Eugeniusz, 251. Wiśniewska Krystyna, 252. Włodkowska Marianna, 253. Wysocki Izydor,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

254. Bąkała Kazimierz, 255. Bielecki Krzysztof Romuald, 256. Bogdan Krzysztof Stanisław, 257. Cieniewicz Bogdan, 258. Gilewska Elżbieta, 259. Gryciuk Mi chał, 260. Kownacka Jadwiga, 261. Kupińska Małgorzata, 262. Łempicki Bogusław Janusz, 263. Michalczuk Janina, 264. Organek Zdzisław, 265. Panasewicz Józef, 266. Ruszczyk Antoni Wiesław,

na wniosek Wojewody Pomorskiego:

za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwio dawstwa:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

267. Milbrodt Kazimierz Adam,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

268. Look Kornelia,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

269. Dywizjusz Gabriela,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

270. Cybulski Robert Sylwester, 271. Kuczko Krystyna, 272. Sarzała Krzysztof Jerzy,

za zasługi dla rozwoju wędkarstwa, za działalność społeczną:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

273. Jankiewicz Stanisław, 274. Misterkiewicz Sta nisław, 275. Pereniec Jerzy, 276. Rozenbajger Władysław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

277. Osmański Ryszard,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

278. Chamier-Gliszczyński Mirosław, 279. Rębecki Ludwik Edward, 280. Staśkiewicz Janusz,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za działalność społeczną

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

281. Kaźmierczak-Petryk Kazimiera Stanisława,

na wniosek Wojewody Śląskiego: za zastugi dla rozwoju hodowli roślin

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

282. Jarosz Piotr Paweł,

za zasługi w pracy zawodowej, za osiągnięcia w działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

283. Dobrzyńska Ewa Antonina,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

284. Gniewek Janina, 285. Pluta Krystian Jan, 286. Solak Halina, 287. Wiśniewska Stanisława,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

288. Dąbrowski Czesław,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej, za osiągnięcia w pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

289. Barszcz Julian, 290. Straszak Józef Tomasz, 291. Witczak Zdzisław,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

292. Borek Jan Wiesław, 293. Czają Jan Włodzimierz, 294. Gatczyński Marian Błażej, 295. Janiec Jan, 296. Klimkowski Ireneusz, 297. Kłonica Wojciech, 298. Kołodziej Janusz, 299. Kot Jadwiga Krystyna, 300. Kryj Andrzej Michał, 301. Langer Lubostaw Stanisław, 302. Mazur-Adamczyk Barbara Kazimiera, 303. Pająk Wiesław Franciszek,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

304. Adamek Mirosław Władysław, 305. Adamek Zdzisław, 306. Banach Jadwiga Stanisława, 307. Banach Jolanta Elżbieta, 308. Błaszkiewicz Janina Barbara, 309. Bolechowski Sławomir Marian, 310. Bugata Eugeniusz Wacław, 311. Chabior Grażyna Maria, 312. Chmaruk Krzysztof, 313. Chmielewski Czesław, 314. Chodorek Elżbieta, 315. Cichoń Danuta Maria, 316. Czajkowski Stanisław, 317. Dąbrowski Bogusław Andrzej, 318. Dziedzic Stefania Anna, 319. Dziekan Jadwiga, 320. Dziekan Sławomir Wojciech, 321. Dziubińska Bożena Krystyna, 322. Faryna Halina, 323. Gagat Małgorzata Maria, 324. Głąb Wojciech Adam, 325. Gołasa Marek Zbigniew, 326. Gołuszka Ireneusz, 327. Gotyski Edward Jan, 328. Hatys Wojciech Stanisław, 329. Hotody Janina, 330. Janik Marek, 331. Jęczmyk Zdzisław Tadeusz, 332. Kaczmarski Andrzej Marian, 333. Kania Stanisław Andrzej, 334. Karabin Marek, 335. Kędra Kazimierz Zdzisław, 336. Kidoń Danuta, 337. Kiwiorska Danuta, 338. Kobierska Jadwiga Wiesława, 339. Kocjan Irena, 340. Kołda Krzysztof Jan, 341. Kręcisz Krystian Tadeusz, 342. Król Edward Zdzisław, 343. Kwieciński Marcin Roman, 344. Lipko Maciej Józef, 345. Majcher Wojciech Kazimierz, 346. Mazurek Andrzej, 347. Mendrykowska Maria Elżbieta, 348. Mlaskawa Włodzimierz, 349. Molisak Teresa Helena, 350. Mróz Andrzej Włodzimierz, 351. Nadziałek Alina Teresa, 352. Nalewaj Jerzy Jan, 353. Niedziela Jan, 354. Niemczyk Wiesław Andrzej, 355. Osuch Zbigniew, 356. Pasiek Bogdan, 357. Pękalski Edmund Szczepan, 358. Podczasi Mieczysław Stefan, 359. Polewany Lidia, 360. Poński Stanisław Franciszek, 361. Prokop Edward, 362. Relikowski Jerzy, 363. Robakowska Joanna Maria, 364. Rolecki Henryk Jan, 365. Roszczypała Mirosław Andrzej, 366. Rozmysłowski Stanisław, 367. Rzepka Marek Seweryn, 368. Rzęsa Leszek Józef, 369. Sadaj Sławomir, 370. Sidor Jan, 371. Skierska Danuta Krystyna, 372. Skóra Bożena, 373. Skuza Witold Stanisław, 374. Smolińska Danuta, 375. Soboń Tadeusz Józef, 376. Soczewiński Marek Zbigniew, 377. Sodel Marianna Jadwiga, 378. Sowula Jan Antoni, 379. Stawecka Anna, 380. Strompoć Zbigniew Waldemar, 381. Sus Marian Zbigniew, 382. Swat Jan, 383. Śnioch Monika, 384. Tarka Andrzej, 385. Uramowska Zdzisława Marianna, 386. Walczyk Lidia, 387. Wanat Zofia Apolonia, 388. Wiatrek Stanisław, 389. Wiekiera Jolanta Anna, 390. Wątroba Sławomir Feliks, 391. Wójcik Adam Zenon, 392. Zając Witold Jan, 393. Zapart Maria Janina,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

394. Abramowicz Wojciech, 395. Adamek Dariusz Marian, 396. Andura Krzysztof Adam, 397. Bąkiewicz Michał Przemysław, 398. Bertman Wiesława, 399. Biel-Żak Agnieszka Agata, 400. Bielecka Krystyna Anna, 401. Bochniak Wanda, 402. Brodalka Bożena Marianna, 403. Chodorek Bożena Maria, 404. Chylą Arkadiusz, 405. Dąbrowski Janusz Edmund, 406. Dudata Małgorzata Teresa, 407. Gil Danuta, 408. Głąb Teresa Maria, 409. Gola Anna Maria, 410. Grad Jerzy Mikołaj, 411. Granat Jan Józef, 412. Grzelka Jacek Mirosław, 413. Gwóźdź Jadwiga Marianna, 414. Jeżewski Lesław Henryk, 415. Kalarus Grażyna, 416. Kirpluk Alicja Irena, 417. Kobiałka Beata, 418. Kocimska Małgorzata, 419. Kowalczyk Wiesław Stanisław, 420. Krakowiak Adam, 421. Krawczyk Janina Zofia, 422. Kwiatkowska Aleksandra Teresa, 423. Kwiecień Halina Krystyna, 424. Matus Wiesława, 425. Michalski Kazimierz Władysław, 426. Moćko Zdzisława Bożena, 427. Myszkowski Krzysztof Józef, 428. Nawrót Stanisław Marian, 429. Nowak Jarosław, 430. Olszak Paweł Dariusz, 431. Piasecki Krzysztof, 432. Piotrowska Leokadia Anna, 433. Pniak Krzysztof, 434. Rusak Wiesława Maria, 435. Rusiecki Jarosław, 436. Rybiński Andrzej Kazimierz, 437. Siepietowska Monika Malina, 438. Stawiarski Leszek, 439. Stojak Małgorzata, 440. Szafirski Dariusz Józef, 441. Szczodry Alina, 442. Szydłowski Andrzej Stanisław, 443. Szymczyk Anna, 444. Szyrmer Zbigniew, 445. Treliński Dariusz, 446. Wasiek Barbara Zofia, 447. Węglowski Zbigniew Mirosław, 448. Wierzbowicz Ewa, 449. Wiśniewska Zofia, 450. Wydrych Paweł, 451. Wywiura Andrzej Sylwester,

na wniosek Wojewody Warmińsko-Mazurskiego za zasługi w pracy zawodowej, za osiągnięcia w działalności społecznej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

452. Ławicki Tadeusz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

453. Grześkiewicz Krzysztof Piotr, 454. Pielak Ewa Monika,

na wniosek Wojewody Wielkopolskiego za zasługi dla rozwoju hodowli roślin:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

455. Aleksiej Czesław, 456. Banaszak Zofia, 457. Gącarzewicz Jan Andrzej, 458. Stec Józef, 459. Jokś Wojciech Grzegorz, 460. Wilda Eugeniusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

461. Banaszak Stanisław, 462. Furmaniak Teresa, 463. Gącarzewicz Barbara Elżbieta, 464. Haas Zofia, 465. Katańska Małgorzata Teresa, 466. Leśniak Tadeusz Adam, 467. Marciniak Karol Wojciech, 468. Pojmaj Mirosław Sławomir, 469. Spurtacz Tadeusz Karol, 470. Woźniak Tadeusz Adam,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

471. Biatas Jerzy, 472. Bogacki Jerzy, 473. Brukwiński Waldemar Stanisław, 474. Dopierała Elżbieta,

475. Konieczny Marcin, 476. Kula Piotr, 477. Matuszkowiak Jan, 478. Matuszkowiak Piotr, 479. Moren Tomasz Jan, 480. Ratajczak Tadeusz, 481. Ruciński Jan Tadeusz, 482. Tycner Stanisław Piotr, 483. Zalewska Marianna,

na wniosek Wojewody Zachodniopomorskiego za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

484. Cyruk Paweł, 485. Piaszczyński Andrzej Zbigniew, 486. Smoliński Zbigniew, 487. Tarnowski Andrzej Maria, 488. Zieliński Paweł Adam, 489. Żywotko Mieczysław Aleksander,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

490. Alert Zdzisław, 491. Bielawski Jerzy Aleksander, 492. Budziński Józef, 493. Garus Alina Jolanta, 494. Kosowska Maria, 495. Krupiński Ryszard Wojciech, 496. Rosiak Janina Maria, 497. Złomka Piotr Daniel,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

498. Koltermann Roman, 499. Mączewski Ryszard Ignacy, 500. Mielczarek Bogumił, 501. Siemieniecki Andrzej.