POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 29 kwietnia 2005 r.

Rej. 59/2005

o nadaniu orderu i odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają:

za wybitne zasługi w pracy zawodowej na rzecz ubezpieczeń społecznych

KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Sempel Lucyna Maria,

na wniosek Ministra Infrastruktury za zasługi dla rozwoju geodezji i kartografii: ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Burzyński Janusz, 3. Górski Henryk, 4. Górski Jan, 5. Twardowska Grażyna Helena, 6. Wojtynek Roman Jan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

7. Adamski Zbigniew, 8. Balcer Stefan, 9. Bartosik Włodzimierz Stanisław, 10. Bielak Antoni Marcin, 11. Borkowy Karol, 12. Brodowski Edward, 13. Dolata Karol, 14. Dyka Dariusz Szczepan, 15. Dziurkiewicz Andrzej, 16. Hetman-Szuba Anna Elżbieta, 17. Jankiewicz Tadeusz Zbigniew, 18. Jankowski Adolf Krzysztof, 19. Jankowski Wojciech Piotr, 20. Kaczmarek Krystian, 21. Ktopotek Marek, 22. Kolanowski Zdzisław, 23. Kuczmik Krystyna, 24. Liidke Jarogniew, 25. Paluch Danuta Maria, 26. Sekita Włodzimierz, 27. Siuda Henryk Bolesław, 28. Sołtys Jerzy Tadeusz, 29. Surówka Andrzej Marian, 30. Suryjak Anna, 31. Szczykowski Andrzej Zygmunt, 32. Szumski Leon Zdzisław, 33. Śmiglak Jerzy, 34. Świderski Sławomir, 35. Tórz Irena, 36. Wojtysiak-Kotlarska Maria Magdalena, 37. Żurawik Zbigniew Jerzy,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

38. Betka Andrzej, 39. Czochański Jarosław Tomasz, 40. Kaszewski Jarosław Andrzej, 41. Motyl Zdzisław, 42. Nowakowska Agnieszka, 43. Palusiak Jerzy, 44. Strojny Piotr, 45. Szymańska Bogna Anna, 46. Szymański Sławomir, 47. Świdzicka Barbara Marta, 48. Władziński Stanisław, 49. Wysocki Jarosław,

na wniosek Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za zasługi w działalności na rzecz agrochemicznej obsługi rolnictwa:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

50. Poznański Edward Władysław, 51. Ślusarczyk Jan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

52. Kończak-Konarkowska Barbara, 53. Majewska Ewa Maria, 54. Pęchalski Jacek Józef, 55. Zieliński Jerzy, 56. Żukowski Janusz,

na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji:

za zasługi w ochronie granicy państwowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

57. Frączyk Jarosław, 58. Gawłowicz Kazimierz, 59. Hołowaty-Winogrodzki Andrzej Jan, 60. Jakubek Waldemar Józef, 61. Kisiel Andrzej, 62. Kuleć Mieczysław,

63. Kuta Tadeusz, 64. Mrozowski Włodzimierz Sławomir, 65. Pawliczak Roman Janusz, 66. Pawłowski Bogdan, 67. Pucelik Jerzy, 68. Świderski Stanisław, 69. Świętosławski Wiesław Roman, 70. Ulas Wanda Elżbieta, 71. Walent Marek, 72. Wasilewski Józef, 73. Własnowolski Marcin Grzegorz, 74. Ziemba Ryszard, 75. Żyta Roman Andrzej,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

76. Bartnicki Zbigniew Roman, 77. Bielecki Cezary Władysław, 78. Bis Ryszard Wojciech, 79. Bolimowski Henryk, 80. Bołtryk Mirosław, 81. Bubula Emil, 82. Buda Jan, 83. Budny Grzegorz, 84. Cienciała Janusz Ryszard, 85. Dowda Henryk, 86. Drozd Mariusz Robert, 87. Drużdż Piotr, 88. Dyśko Wiesław, 89. Dziedzic Sylwester Andrzej, 90. Gawęda Krzysztof, 91. Guz Teresa, 92. Haraf Mariusz, 93. Hutnik Grzegorz Jerzy, 94. Karczewska Teresa, 95. Kotos Krzysztof Andrzej, 96. Kowalewski Sławomir Dariusz, 97. Kozera Zbigniew Władysław, 98. Krahel Stanisław Kazimierz, 99. Kuryjak Andrzej, 100. Laskowski Kazimierz, 101. Lewandowski Leopold Piotr, 102. Łaskarzewski Klaudiusz, 103. Łąkowski Stanisław Marian, 104. Majchrzak Marian, 105. Mazur Dariusz Grzegorz, 106. Morawska Anna Władysława, 107. Mróz Michał Józef, 108. Nowakowski Henryk Adam, 109. Nowakowski-Lipka Michał Waldemar, 110. Omiotek Andrzej, 111. Orzeszko Bogumiła Maria, 112. Pawlikowski Józef, 113. Pawłowska Zofia, 114. Pawuta Marek, 115. Piekut Lech, 116. Polejowski Władysław, 117. Popławski Waldemar Jan, 118. Radecka Elżbieta, 119. Rajtak Andrzej Franciszek, 120. Ryzner Edward, 121. Sadowski Zbigniew, 122. Sienkiel Jan, 123. Sierszyński Bolesław Henryk, 124. Szymański Marian, 125. Ślazyk Bogusław Piotr, 126. Śleziak Piotr, 127. Świderski Janusz Stanisław, 128. Topa Leszek Stanisław, 129. Trafny Wiesław Eugeniusz, 130. Waszczuk Marek, 131. Wąsik Władysław, 132. Widlarz Zbigniew, 133. Więcek Waldemar, 134. Zakrzewski Jacek, 135. Zdzioch Zdzisław Tadeusz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

136. Basataj Mirosław, 137. Bieganowska Renata Anna, 138. Błażejewski Maciej, 139. Bogdański Dariusz, 140. Borgosz Magdalena, 141. Bożek Andrzej Bogdan, 142. Dederko Tomasz Roman, 143. Demianiuk Andrzej, 144. Drabot Kazimierz, 145. Falkiewicz-Citko Teresa, 146. Gąsior Sławomir, 147. Górski Jarosław, 148. Gronostajski Krzysztof, 149. Grzybowski Tomasz Artur, 150. Herman Ryszard, 151. Iwaniszczuk Zbigniew Mirosław, 152. Izmajtowicz Leszek, 153. Kącik Andrzej Jacek, 154. Kalczyński Dariusz Robert, 155. Kamiński Andrzej, 156. Kiczkajto Sławomir, 157. Klancewicz Alan, 158. Klebeko Andrzej Jacek, 159. Kowalczyk Jacek, 160. Kowalski Bogdan, 161. Kudryk Józef, 162. Lachowicz Marek, 163. Lange Paweł Aleksander, 164. Lasota Janusz, 165. Lotkowska Alicja Ewa, 166. Lozia Stanisław, 167. Łochocki Roman, 168. Łuczyńska-Nowak Joanna, 169. Mach Antoni Jan, 170. Matras Jadwiga Elżbieta, 171. Matuła Jerzy Kazimierz, 172. Michnowicz Dariusz, 173. Miesiączek Tomasz, 174. Mróz Witold Stanisław, 175. Nowak Piotr Robert, 176. Nowakowski Jan Wiesław, 177. Oleksa Jarosław Jerzy, 178. Ostrowski Roman, 179. Pabich Andrzej, 180. Pancarowicz Stanisław, 181. Patlewicz Wiesław, 182. Petruch Marek, 183. Pieczyński Ryszard, 184. Piotrowski Zdzisław Tadeusz, 185. Pirogowicz Jarosław Kazimierz, 186. Podhorodecki Andrzej Izydor, 187. Popik Krystyna Irena, 188. Potoczak Jan, 189. Różański Zbigniew, 190. Sagański Marek,191. Sewastjanowicz Waldemar Antoni, 192. Sękatowski Ryszard Stanisław, 193. Siedlecki Tomasz, 194. Siekierzyński Krzysztof, 195. Sikorski Wiesław, 196. Skorupski Grzegorz, 197. Stabak Andrzej, 198. Słowiński Roman, 199. Sobczak Bogdan Stanisław, 200. Sobczyszyn Stanisław, 201. Sobejko Janusz Henryk, 202. Specht Bogusław, 203. Sperber Waldemar Witold, 204. Staniuk Piotr, 205. Starzyński Radosław Antoni, 206. Szadziewski Zbigniew, 207. Szczepański Cezary, 208. Szczutko Irena, 209. Szpura Ryszard, 210. Ślusarek Krzysztof, 211. Trembecka Małgorzata, 212. Walos Jan Marek, 213. Warno Ewa, 214. Wilk Henryk Krzysztof, 215. Włodarczyk Zbigniew, 216. Wotoszczuk Mieczysław, 217. Worotnicki Janusz Dariusz, 218. Woźniak Bogumił, 219. Wrona Marek Robert, 220. Wydra Lesław, 221. Zaborniak Zygmunt, 222. Zachoszcz Marek Sławomir, 223. Zamorowski Krzysztof Bronisław, 224. Zieliński Jarosław, 225. Zygner Grzegorz,

za zasługi dla pożarnictwa, za działalność społeczną:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

226. Blok Bernard, 227. Gierasimiuk Antoni, 228. Niklewicz Wiesław, 229. Ostrowski Marian, 230. Re-dliński Mieczysław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

231. Bałulis Albin,

na wniosek Wojewody Dolnośląskiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

232. Fok Stanisław Stefan, 233. Lawryk Grażyna Maria, 234. Łoś Franciszek, 235. Potyrała Zbigniew, 236. Woźniak Marek,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

237. Chmiel Kazimiera Krystyna, 238. Chmielewski Leszek, 239. Chrzanowska Bożena Maria, 240. Cymańska-Garbowska Barbara, 241. Dańczak Helena Barbara, 242. Dobrowolski Jacek Dariusz, 243. Domagała Teresa, 244. Grudziński Grzegorz Edward, 245. Huzar Mariola Aleksandra, 246. Kachniarz Marian, 247. Kazik Jerzy, 248. Klimczuk Stanisława, 249. Ktusek Ewa Barbara, 250. Kuczyńska Janina Teresa, 251. Kułakowska Katarzyna, 252. Lewandowska Małgorzata, 253. Matusiak Jadwiga Józefa, 254. Medyk Leszek Adam, 255. Mielnik Józefa, 256. Milczarek Stanisława, 257. Osek Zofia, 258. Pala Zygmunt, 259. Pałys Maria, 260. Purzycka Małgorzata Ewa, 261. Siwko Czesław, 262. Skuza Eulalia Marita, 263. Sołotwiński Kazimierz, 264. Tasior Elżbieta Maria, 265. Turczyniewicz Teofil, 266. Witek Stanisław Zbigniew, 267. Zając Barbara, 268. Zajdel Krzysztof Andrzej, 269. Ziemiańska Bogumiła Elżbieta, 270. Żelazko Stefania Barbara,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

271. Baniewska Regina Janina, 272. Bodak Bogumiła, 273. Barańska Danuta Józefa, 274. Bratek Wiesława Wiktoria, 275. Czachorowska Danuta Krystyna, 276. Danielska Bożena, 277. Gac Sylwia Bożena, 278. Gul Anna Jolanta, 279. Kalfas Jan Henryk, 280. Krawiec Julianna Barbara, 281. Kuczwara Jadwiga Jolanta, 282. Kuza Bronisław, 283. Łukaszewska Krystyna Teresa, 284. Łyszkiewicz Jadwiga Franciszka, 285. Markowski Aleksander, 286. Michalski Mieczysław, 287. Midera Anna, 288. Mokrzysiak Mirosław Krzysztof, 289. Pietrakowski Henryk, 290. Płotecka Barbara, 291. Podlawska Lilianna Teresa, 292. Ratajczak Elżbieta, 293. Rosiak Marek, 294. Rzeszowski Robert Aleksander, 295. Szaliński Stanisław, 296. Tomczak Ryszard, 297. Turek Zofia, 298. Wańkowska Małgorzata Barbara, 299. Sprutta Krzysztof, 300. Tworek Teresa, 301. Wąs Robert, 302. Wielkopolan Barbara, 303. Wojciechowska Elżbieta, 304. Zawadzka Lilianna Anna, 305. Żmuda Czesława,

za zasługi w działalności na rzecz organizacji kombatanckich:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

306. Chowaniak Stanisław Kazimierz, 307. Górny Henryk, 308. Jankowski Roman, 309. Kwapisz Jan, 310. Majewski Tadeusz, 311. Szewczyk Jan, 312. Wilk Władysław Andrzej,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

313. Biernacki Jan, 314. Bukowicki Ryszard, 315. Łąk Jan, 316. Michalski Marian, 317. Miniajluk Leon, 318. Rybarczyk Paweł, 319. Rzeszowska Maria Ewa, 320. Stępień Kazimierz, 321. Sumera Mieczysław, 322. Szewczyk Jan Stanisław, 323. Widawski Stanisław, 324. Wilczyński Józef,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

325. Krzemień Tadeusz Wacław, 326. Małecki Stanisław, 327. Molenda Lech Stefan,

za zasługi w upowszechnianiu kultury ludowej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

328. Wyszkowska Anna,

na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego: za zasługi w działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

329. Zakierski Leszek,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

330. Cichocki Stefan, 331. Lewandowski Andrzej, 332. Rosicka Krystyna Jadwiga, 333. Wawrzyniak Włodzimierz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

334. Piekarski Sebastian, 335. Włochacz Dariusz,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpoża rowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

336. Glama Stanisław, 337. Jaworski Hilary, 338. Józwiak Longin, 339. Kukliński Bronisław Kazimierz, 340. Kurzyński Konstanty, 341. Ostrzycki Kazimierz, 342. Papierski Wiesław Piotr, 343. Płomiński Ryszard, 344. Siódmiak Franciszek, 345. Sottysiak Janusz, 346. Świątkowski Grzegorz, 347. Tadych Jerzy Tadeusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

348. Balcer Zdzisław, 349. Błochowicz Stanisław, 350. Bobrowski Bogdan, 351. Boniecki Leszek Janusz, 352. Burzyński Marek Janusz, 353. Chojnicki Jakub, 354. Dankowski Zenon Czesław, 355. Dezor Michał Jerzy, 356. Florek Mieczysław Franciszek, 357. Gajewski Zygmunt Jan, 358. Gapski Andrzej Ignacy, 359. Gawron Bernard, 360. Gawrych Józef Jerzy, 361. Goździalski Henryk Józef, 362. Hanuszewska Wiesława Teresa, 363. Kempiński Lech Ryszard, 364. Kropidłowski Jan, 365. Kucharski Kazimierz, 366. Kukowski Leszek Henryk, 367. Lemański Stefan, 368. Łój Lechosław, 369. Marach Andrzej, 370. Matuszak Henryk, 371. Młodzianowski Benedykt Franciszek, 372. Nowak Bohdan, 373. Osmałek Roman, 374. Patubicki Andrzej Tadeusz, 375. Partyka Norbert, 376. Pawiński Jan, 377. Pęczkowski Krzysztof, 378. Pierzchalski Jurek Jerzy, 379. Przybylski Grzegorz Andrzej, 380. Remus Jan, 381. Skibiński Eugeniusz, 382. Sowiński Franciszek, 383. Szymański Janusz Władysław, 384. Tabaczyńska Ewa Maria, 385. Wiatr Jan, 386. Wieczyński Andrzej,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

387. Bladzich Mieczysław, 388. Erdmański Walenty Stanisław, 389. Frankowski Jerzy Czesław, 390. Gromowska Ewa Maria, 391. Gruszecki Janusz, 392. Homeniuk Sławomir, 393. Jakubiak Bronisław, 394. Kaczkowski Franciszek, 395. Kamiński Jerzy, 396. Koszela Bogusław Eugeniusz, 397. Kozietek Ryszard, 398. Lewandowski Bogusław, 399. Łukomski Franciszek, 400. Magoch Tomasz, 401. Noske Józef, 402. Nowakowski Andrzej Wiesław, 403. Olech Zbigniew Stanisław, 404. Paluszewski Zygmunt, 405. Rathsmann-Dziemiańczuk Teresa, 406. Rusiński Kazimierz, 407. Siewierski Zbigniew, 408. Sikora Andrzej Tadeusz, 409. Szimelpfenig Marek, 410. Trymers Józef Stanisław, 411. Wiwatowski Ryszard, 412. Wołkowski Jerzy Wojciech,

na wniosek Wojewody Lubelskiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

413. Deszczak Maria Krystyna, 414. Filipowicz Maciej,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

415. Ancygier Andrzej Janusz, 416. Berbecki Stanisław Antoni, 417. Górski Zygmunt Juliusz, 418. Jarosz Roman Mikołaj, 419. Michatojć Waldemar Grzegorz, 420. Modzelewska Anna Marta, 421. Saweczko Konrad, 422. Tyczyński Wojciech, 423. Wernicki Ryszard,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

424. Iwaniuk Marzenna, 425. Żyszkiewicz Arkadiusz Robert,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony p rzeci wpoża rowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

426. Albiniak Tomasz Szczepan, 427. Bieniek Tomasz, 428. Głodek Edward, 429. Golec Andrzej, 430. Lewczyk Józef, 431. Olszowy Zenon Ryszard,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

432. Bondaruk Mieczysław, 433. Gil Wiesław Jan, 434. Kania Mieczysław, 435. Kieliszek Adolf, 436. Kwiecień Grzegorz Antoni, 437. Mazur Eugeniusz, 438. Wałecki Piotr,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

439. Kornas Andrzej Bogusław, 440. Stoń Tadeusz,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz organizacji kombatanckich

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

441. Kobus Jan, 442. Sagan Witold,

na wniosek Wojewody Małopolskiego:

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

443. Melczewski Jan Józef, 444. Zięba Leszek Mieczysław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

445. Góra Eugeniusz, 446. Hutniczak Antoni, 447. Kaliński Marian, 448. Kłoś Jan, 449. Kowalczyk Kazimierz Jan, 450. Krawczyk Jan, 451. Kryjak Eugeniusz, 452. Pyclik Jan, 453. Wojcieszek Józef,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

454. Fularski Arkadiusz, 455. Hutniczak Stanisław, 456. Pietrusa Czesław Wiesław,

za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

457. Grzebyk Marian, 458. Jabłońska Cecylia Stefania, 459. Włoch Jan, 460. Zdanowski Kazimierz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

461. Czyżycki Zygmunt, 462. Góral Gerard, 463. Król Aleksander, 464. Migdał Stanisława, 465. Pietruszka Barbara, 466. Pukał Marek, 467. Strąk Henryk,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

468. Koberski Marek Ryszard,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

469. Koniuch Krystyna, 470. Musiałek Stefan Tadeusz, 471. Nowak Franciszek, 472. Skotnicki Andrzej Marian,

na wniosek Wojewody Podlaskiego: za zasługi w działalności społecznej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

473. Kalinowski Jan,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za działalność społeczną

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

474. Leszczuk Józefa Julianna,

na wniosek Wojewody Pomorskiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

475. Jakimowicz Władysław, 476. Kajut Andrzej, 477. Kosmólski Jacek, 478. Oziemski Wojciech,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

479. Jóźwiak Piotr, 480. Kornacki Krystian, 481. Ledóchowski Marek, 482. Ostapowicz Maria, 483. Piotrzkowski Wiesław Marian, 484. Trepczyk Barbara, 485. Ulman Lech, 486. Undro Kazimierz Witold, 487. Wypych-Namiotko Anna, 488. Żurawski Wojciech Piotr,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

489. Jabłońska Alina, 490. Juśkiewicz-Dobrosielska Barbara, 491. Kościerzyńska Jolanta Lucyna, 492. Ludwiczyńska Grażyna Emilia,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

493. Karpińska Krystyna, 494. Karpiński Ryszard, 495. Kołodziejski Zbigniew Alojzy, 496. Kowalewski Kazimierz, 497. Rulski Tadeusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

498. Bernaciak Barbara, 499. Czerwionka Jerzy Wojciech, 500. Domaros Henryk Józef, 501. Kramek Genowefa, 502. Meyer Izabela Elżbieta, 503. Michałowski Jacek Tomasz, 504. Piotrowiak Elżbieta Jadwiga, 505. Seweryn Wacław Józef, 506. Sibiga Grażyna Teresa, 507. Siejko Jerzy Adam, 508. Stanuch Władysław Piotr, 509. Wydra Elżbieta Agnieszka,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

510. Labuda Julia Helena,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

511. Chuda Elżbieta, 512. Kowalczyk Zenon, 513. Pura Jan Stanisław, 514. Tatar Tadeusz, 515. Walasek Teresa,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

516. Jachna Renata Waleria, 517. Rydzek Włodzimierz, 518. Staszczyk Teresa Ewa, 519. Suliga Jadwiga Teresa,

na wniosek Wojewody Warmińsko-Mazurskiego: za zasługi dla rozwoju gospodarki:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

520. Jakubowski Stefan, 521. Krzemiński Jan Władysław, 522. Pietruszewicz Władysław, 523. Słowikowski Czesław, 524. Szydzik Ryszard,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

525. Lewandowski Janusz Konrad, 526. Suchecki Wiesław, 527. Twardowski Andrzej Stanisław,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

528. Grynis Rozalia, 529. Lecheta Stanisław Michał, 530. Majewski Adam Witold, 531. Ziemiński Ireneusz Piotr,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

532. Klecha Antoni.