POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 28 kwietnia 2009 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130-21-09

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:


I. na stanowisku sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego:

1. Michał Władysław RUSZYŃSKI

— w Gorzowie Wielkopolskim

2. Alina Magdalena RZEPECKA

— w Gorzowie Wielkopolskim
II. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

3. Magdalena Barbara ADAMIEC

— w Gnieźnie

4. Krzysztof ARMAŃSKI

— w Kielcach

5. Agnieszka Katarzyna BANACZKOWSKA-ANYST

— w Skarżysku-Kamiennej

6. Marcin Zenon BĄK

— w Opatowie

7. Anna BIAŁAS-ADAMUS

— Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

8. Piotr Tomasz BIEGA

— dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

9. Agnieszka Justyna BIEL

— Katowice-Wschód w Katowicach

10. Anita Magdalena BIGAJ

— dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

11. Katarzyna Barbara BILEWICZ-KRÓLASIK

— w Pruszkowie

12. Anna Krystyna BILIŃSKA-CZYŻYK

— Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

13. Kamila Renata BORSZOWSKA-MOSZOWSKA

— w Wałbrzychu

14. Agnieszka Anna BRĘCZEWSKA-SOWA

— Szczecin-Centrum w Szczecinie

15. Monika BUGAJ

— w Szamotułach

16. Tadeusz Stanisław BULANDA

— w Pruszkowie

17. Dobrosława Agnieszka BUCZYŁO

— w Kielcach

18. Ewa Maria BYSTRZYŃSKA

— w Busku-Zdroju

19. Damian CAREWICZ

— w Myśliborzu

20. Tomasz CEGŁOWSKI

— Szczecin-Centrum w Szczecinie

21. Adam Michał CHOCHOLAK

— dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

22. Michał CHOJNACKI

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

23. Mirosław Andrzej CHOJNACKI

— w Zduńskiej Woli

24. Joanna Maria CZAJKOWSKA

— w Zamościu

25. Krzysztof Artur CZARNECKI

— w Kielcach

26. Kamil Jan CZYŻEWSKI

— w Kielcach

27. Magdalena DĄBROWSKA

— w Gryfinie

28. Aleksandra DOBROŁOWICZ

— Szczecin-Centrum w Szczecinie

29. Monika Joanna DOLIŃSKA-FICEK

— w Bytomiu

30. Daria Romualda DOMAGAŁA

— w Kluczborku

31. Małgorzata Magdalena DREWIN

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

32. Milena Anna DUTKOWSKA

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

33. Anna Maria FASICZKA

— w Elblągu

34. Patrycja Anna GAC

— Szczecin-Centrum w Szczecinie

35. Marta Magdalena GINALSKA

— w Kędzierzynie-Koźlu

36. Katarzyna Maria GIZIŃSKA

— w Pruszkowie

37. Iwona Magdalena GŁOWACKA

— w Kielcach

38. Grzegorz GOŁDA

— w Myślenicach

39. Karolina Anna GONET

— w Tarnowie

40. Rafał Tomasz GÓRKA

— w Pszczynie

41. Aleksandra Anna GRABUSIŃSKA-RUTKOWSKA

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

42. Rafał Paweł GRACA

— w Sosnowcu

43. Mariusz GROBELNY

— w Świnoujściu

44. Agnieszka Anna GRUCA-ŚMIAŁEK

— w Suchej Beskidzkiej

45. Anna Maria GRUSZCZYŃSKA

— w Sławnie

46. Edyta Olga GRYGOROWICZ

— w Kamieniu Pomorskim

47. Agnieszka Monika GRZELAK

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

48. Rajmund Dariusz GUTOWSKI

— w Dąbrowie Górniczej

49. Danuta Maria HADKA

— w Oświęcimiu

50. Marcin Jakub HAŁGAS

— w Myślenicach

51. Aneta Ewa IGLEWSKA-WILCZYŃSKA

— w Goleniowie

52. Tomasz IGNATOWICZ

— we Wrześni

53. Jakub Maciej IWANIEC

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

54. Małgorzata IZBIŃSKA

— w Goleniowie

55. Elżbieta Rozalia JACHYMIAK-MIODUNKA

— dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

56. Agnieszka Urszula JAŹWIŃSKA

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

57. Anna JORDAN

— w Kielcach

58. Justyna KABZIŃSKA

— w Kielcach

59. Anna KAPKA-KONIECZNA

— Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

60. Michał Łukasz KARCZEWSKI

— Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

61. Joanna KARPOWICZ

— Katowice-Wschód w Katowicach

62. Ewa KARP-SIEKLUCKA

— dla Krakowa-Podgórza w Krakowie

63. Kinga Helena KARWOT

— Katowice-Zachód w Katowicach

64. Blanka Katarzyna KASPROWICZ

— w Stargardzie Szczecińskim

65. Marta Paulina KAZANIECKA

— Szczecin-Centrum w Szczecinie

66. Magdalena Luiza KLECZ-TOMASZEWSKA

— w Kielcach

67. Aleksandra Maria KLIŚ

— w Chorzowie

68. Tomasz Jerzy KOBIS

— dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie

69. Monika Elżbieta KOŁDON-SOBAŃSKA

— we Włoszczowie

70. Wojciech Stefan KORBIEL

— dla Krakowa-Podgórza w Krakowie

71. Sławomir Jan KORCZ

— w Cieszynie

72. Tomasz KOSIŃSKI

— w Legionowie

73. Sabina Maria KOSTYRA-ŹÓŁCIŃSKA

— w Wieliczce

74. Bożena Justyna KOTWA-SUROWSKA

— w Kielcach

75. Michał KOWALSKI

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

76. Piotr Janusz KOWALSKI

— dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie

77. Olga KRAJNIAK

— w Obornikach

78. Anna Barbara KRAWCZYK

— Katowice-Wschód w Katowicach

79. Norbert Dominik KRAWCZYK

— w Końskich

80. Katarzyna Joanna KRÓL

— Katowice-Wschód w Katowicach

81. Aleksandra Elżbieta KRUKAR-LEŚNIAK

— w Goleniowie

82. Beata Katarzyna KRYSTYNIECKA

— w Ostrowcu Świętokrzyskim

83. Anna KUCHARSKA

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

84. Adam Mariusz KULESZA

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

85. Małgorzata Marta KULACH

— Katowice-Wschód w Katowicach

86. Joanna KUREK

— w Sławnie

87. Ewa KUŚ-WASILEWSKA

— w Sulęcinie

88. Katarzyna Dorota KUZARA-MACH

— w Bytomiu

89. Rafał Stanisław LACH

— w Żywcu

90. Piotr Grzegorz LESZCZEŁOWSKI

— w Wałczu

91. Marzena Ludmiła LEWICKA

— dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie

92. Dorota LORYŚ

— dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

93. Marta ŁOŚ

— w Myśliborzu

94. Iwona Elżbieta ŁUKASZEWICZ

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

95. Justyna Maria MAGNER-SZWEDA

— Katowice-Wschód w Katowicach

96. Szymon Michał MAJCHER

— dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

97. Róża MAJCHRZAK

— w Strzelcach Krajeńskich

98. Piotr Paweł MAKSYMOWICZ

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

99. Katarzyna Maria MASSARCZYK

— w Wągrowcu

100. Paweł Adam MĄDRY

— w Siedlcach

101. Katarzyna MAY

— w Siemianowicach Śląskich

102. Iwona Agnieszka MECH

— w Staszowie

103. Anna Elżbieta MIERZEJEWSKA-DWORNIK

— Katowice-Zachód w Katowicach

104. Katarzyna Agata MILEWSKA

— dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie

105. Radosław MŁYŃSKI

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

106. Karolina Anna MIRSKA-CIEŚLA

— w Piasecznie

107. Łukasz Jan MROZEK

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

108. Kamila MYSZKOWSKA

— w Braniewie

109. Monika Agnieszka NIEDZIELA

— w Pruszkowie

110. Karolina Maria NOWAK

— w Łobzie

111. Łukasz OLEKSIUK

— w Pruszkowie

112. Monika OLSZEWSKA

— w Węgrowie

113. Magdalena ORWAT

— Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

114. Paweł Józef PAPIERNIK

— w Wadowicach

115. Katarzyna Marianna PAWLICKA

— w Pruszkowie

116. Aleksandra Maria PELC-BARTOSZ

— dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

117. Urszula PERSAK

— Szczecin-Centrum w Szczecinie

118. Ewa Julia PIEPRZYK

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

119. Agnieszka Magdalena PILCH

— dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

120. Jan Maria PIWKOWSKI

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

121. Adrianna Marta POKRYWIECKA

— w Łobzie

122. Tomasz Maciej PRONOBIS

— w Pruszkowie

123. Barbara Anna PYZ

— w Piasecznie

124. Katarzyna RADZIKOWSKA-JĘDRUSIAK

— w Stargardzie Szczecińskim

125. Iwona Wioleta RAMOTOWSKA

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

126. Lilianna Anna RATAJCZAK

— w Aleksandrowie Kujawskim

127. Julia Anna RATAJSKA

— Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

128. Gabriela Anna RĄCZKA

— w Sosnowcu

129. Krzysztof REHLIS

— w Drawsku Pomorskim

130. Rafał RESZKA

— Szczecin-Centrum w Szczecinie

131. Bartłomiej ROMANOWSKI

— Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

132. Katarzyna Marcelina RUMAS

— w Mysłowicach

133. Joanna Barbara RUSINKO

— w Chorzowie

134. Iwona Teresa RUTKOWSKA

— dla Krakowa-Podgórza w Krakowie

135. Katarzyna Irena RUTKOWSKA-GIWOJNO

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

136. Katarzyna Joanna RYMARZ-KROKOWSKA

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

137. Magdalena Maria RZASKA

— Katowice-Wschód w Katowicach

138. Łukasz Michał SADKOWSKI

— w Kielcach

139. Łukasz SAJDAK

— dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

140. Katarzyna Ewelina SĄSIADEK

— Katowice-Wschód w Katowicach

141. Piotr Krzysztof SIERAKOWSKI

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

142. Barbara Maria SIKORA

— dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

143. Katarzyna Małgorzata SIUDA

— w Mysłowicach

144. Małgorzata Janina SIWIEC

— dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie

145. Aleksandra SKURAT

— w Pile

146. Ilona Elżbieta SLAVEV

— dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie

147. Karol SMAGA

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

148. Edyta Magdalena SMÓLCZYŃSKA

— Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

149. Lidia SOBÓTKA

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

150. Ewa Irena SOBÓL-GANIEC

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

151. Magdalena Matylda SOJKA

— w Chrzanowie

152. Ewelina Anna SPERA

— w Tychach

153. Emilia Magdalena STACHULEC

— w Zawierciu

154. Rafał Stanisław STĘPAK

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

155. Szymon Jerzy STĘPIEŃ

— w Świnoujściu

156. Wiesław Andrzej STĘPNIAK

— w Pińczowie

157. Adam Stanisław STRUSKI

— w Jędrzejowie

158. Przemysław Lech STRZELECKI

— w Wieliczce

159. Joanna Maria STYBEL

— w Cieszynie

160. Ewa Wiktoria SUCHECKA-BARTNIK

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

161. Małgorzata SZANIECKA

— we Wrześni

162. Anna SZAREK

— Szczecin-Centrum w Szczecinie

163. Aldona Izabela SZAWROŃSKA

— dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

164. Monika Agnieszka SZCZEPAŃSKA

— dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

165. Renata Edyta SZCZERBA

— w Busku-Zdroju

166. Emilia Nina SZCZUROWSKA

— dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

167. Piotr SZOŁDROWSKI

— w Chrzanowie

168. Dominik SZUFNAROWSKI

— w Rawiczu

169. Magdalena Ewa SZWEDA

— Katowice-Zachód w Katowicach

170. Magdalena Sylwia SZYMAŃSKA-CHWYCZKO

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

171. Dagmara Magdalena SZYMECKA

— w Wadowicach

172. Sławomir Karol SZYRMER

— dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie

173. Wioletta Sylwia ŚLIFIRCZYK-SŁOŃ

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

174. Artur Marek ŚLUSARCZYK

— w Myślenicach

175. Aleksandra ŚNIEŻKO

— w Elblągu

176. Marzena ŚWIATŁA

— w Sieradzu

177. Izabela Katarzyna ŚWIETLICKA

— w Zielonej Górze

178. Anna Maria TARASEWICZ

— Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

179. Renata Urszula TOMCZAK

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

180. Radosław Sławomir TUKAJ

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

181. Paweł ULEWICZ

— w Elblągu

182. Jowita Bogumiła USTJANICZ-FOLCIK

— w Siemianowicach Śląskich

183. Elżbieta Barbara WALCZAK

— w Gryficach

184. Katarzyna Justyna WIECHEĆ

— w Chrzanowie

185. Marta Janina WILK

— Katowice-Wschód w Katowicach

186. Małgorzata WINIARSKA-LISOWSKA

— w Skarżysku-Kamiennej

187. Joanna WŁOCH

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

188. Małgorzata WOJCIECHOWSKA

— we Włoszczowie

189. Kamila Zofia WÓJCIK

— dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

190. Julita Maria WYRĘBIAK

— w Nowym Dworze Mazowieckim

191. Alicja Karolina ZARZECKA

— Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

192. Anna Marzena ZARZYCKA

— w Mikołowie

193. Beata Katarzyna ZBIERANEK

— Katowice-Zachód w Katowicach

194. Rafał ZIĘTEK

— w Olkuszu

195. Agnieszka ZWĘGLIŃSKA-WÓJCIK

— dla Krakowa-Podgórza w Krakowie

196. Marek Kazimierz ŻELECHOWSKI

— dla Krakowa-Podgórza w Krakowie

197. Kornelia Jadwiga ŻMINKOWSKA

— Szczecin-Centrum w Szczecinie

198. Marek ŻUREK

— dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie