POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 27 marca 2009 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130-14-09

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:


I. na stanowisku sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego:

1. Jolanta AUGUSTYNIAK-PĘCZKOWSKA

— w Warszawie

2. Dagmara DOMINIK

— we Wrocławiu

3. Cezary Jan KOSTERNA

— w Warszawie

4. Marek Jerzy KRAUS

— w Warszawie

5. Małgorzata Jolanta MALINOWSKA-GRAKOWICZ

— we Wrocławiu

6. Bogdan WOLSKI

— w Warszawie

7. Alojzy Jan WYSZKOWSKI

— we Wrocławiu
II. na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:

8. Jacek BŁASZCZYK

— w Łodzi

9. Piotr Mariusz BRODNIAK

— w Szczecinie

10. Przemysław Gerwazy KURZAWA

— w Warszawie

11. Hanna Grażyna MURAS

— w Warszawie

12. Jerzy PASZKOWSKI

— w Warszawie

13. Stanisław RACZKOWSKI

— we Wrocławiu

14. Grażyna Danuta SZYBURSKA-WALCZAK

— we Wrocławiu

15. Bogusław Cezary TOCICKI

— we Wrocławiu

16. Grażyna WILK

— w Katowicach

17. Jacek ZAJĄCZKOWSKI

— w Łodzi

18. Ewa Lidia ZALEWSKA

— w Warszawie
III. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

19. Aldona Anna CHRUŚCIEL-STRUSKA

— w Słupsku

20. Regina Zdzisława DUDA-MARCISZEWSKA

— we Włocławku

21. Aneta Małgorzata FIAŁKOWSKA-SOBCZYK

— we Wrocławiu

22. Zbigniew Paweł HARUPA

— w Opolu

23. Grzegorz KARAŚ

— we Wrocławiu

24. Joanna Elżbieta KOPACZYŃSKA-MACAŁA

— we Wrocławiu

25. Katarzyna Maria KWILOSZ-BABIŚ

— w Nowym Sączu

26. Rafał Jacek LISAK

— w Krakowie

27. Adam Kamil MACIŃSKI

— we Wrocławiu

28. Elżbieta Marta MAZUR-SELWA

— w Rzeszowie

29. Agata Izabela MŁYNARCZYK-ŚMIEJA

— w Katowicach

30. Robert Artur MOKRZECKI

— w Gorzowie Wielkopolskim

31. Lucyna Lidia SCHWARZ-OKRZESIK

— w Katowicach

32. Marcin Adam WALKIEWICZ

— w Katowicach

33. Dorota Maria WIERZEJSKA

— w Lublinie
IV. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

34. Dominik Tomasz BARAŃSKI

— w Żyrardowie

35. Joanna Maria BEDNARZ

— w Chorzowie

36. Szymon Jędrzej BLOK

— Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

37. Marcin Łukasz BORCUCH

— w Pruszkowie

38. Adam Jakub BOROWICZ

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

39. Radosław Miłosz CZARNOLESKI

— w Nysie

40. Grzegorz DANILEWICZ

— w Sopocie

41. Anna Maria FILIPIAK

— w Wągrowcu

42. Arkadiusz GOLIŃCZAK

— Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

43. Halina GROMSKA

— w Skarżysku-Kamiennej

44. Magdalena Aleksandra GUZEK-JASTRZĄB

— w Inowrocławiu

45. Marzena Edyta HENRYCH

— dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

46. Michał JAKUBOWSKI

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

47. Marcin Kacper JASTRZEMSKI

— w Pruszkowie

48. Tadeusz Kazimierz KAŹNICA

— Katowice-Wschód w Katowicach

49. Maciej KĘSY

— w Krośnie Odrzańskim

50. Jan KŁOSOWSKI

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

51. Robert KOBUS

— w Żyrardowie

52. Aleksandra Dorota KOCUREK-KĘPA

— w Tychach

53. Aneta Sylwia KORWIN-BIAŁKA

— w Nowym Sączu

54. Małgorzata Monika KOSIŃSKA

— w Wieluniu

55. Marta Anna KOŻUCHOWSKA-WARYWODA

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

56. Krzysztof Karol KREMIS

— w Oławie

57. Aleksandra Zuzanna KRYWIŃSKA

— w Zielonej Górze

58. Patrycja Izabela KUBICKA

— Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

59. Monika Agnieszka LASKOWSKA

— Gdańsk-Północ w Gdańsku

60. Katarzyna Jowita LATAŁA

— w Kielcach

61. Tomasz LESZCZYŃSKI

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

62. Justyna Marta LEWANDOWSKA

— w Grodzisku Mazowieckim

63. Monika LIPKA

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

64. Aneta ŁAZARSKA

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

65. Marcin Jerzy MATUSZEWSKI

— w Siemianowicach Śląskich

66. Justyna Elżbieta MISZTAL

— dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

67. Anita Magdalena MŁYNARCZYK

— w Kielcach

68. Przemysław Jerzy MOŚCICKI

— w Nowym Targu

69. Jarosław Ryszard NOSZCZYK

— w Zawierciu

70. Aleksander Piotr NOWAK

— w Ostrzeszowie

71. Anna NOWAK

— w Gostyninie

72. Magdalena Katarzyna NOWAKOWSKA

— w Sierpcu

73. Agnieszka Jolanta PAŁETKO-MISA

— w Świebodzinie

74. Izabela Maria PIASTOWSKA

— w Starogardzie Gdańskim

75. Liliana Monika PLECH

— w Kielcach

76. Andrzej Franciszek POCZĄTEK

— w Jarosławiu

77. Sławomir POLAK

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

78. Marcin Jacek POLAKOWSKI

— dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

79. Małgorzata PRZYBYLSKA-LEWANDOWSKA

— w Starogardzie Gdańskim

80. Radosław Czesław RUDNICKI

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

81. Edyta RUDNIK

— w Łasku

82. Katarzyna SKOWRON

— w Bydgoszczy

83. Mariusz STELMASZCZYK

— dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

84. Marcin Janusz SZEWCZYK

— w Skarżysku-Kamiennej

85. Beata Małgorzata TURCZYN-TOPYŁA

— w Sochaczewie

86. Ewelina Sylwia URBAN

— w Cieszynie

87. Aleksandra WABNO

— w Siemianowicach Śląskich

88. Izabela Irena WAWRZEŃ

— Katowice-Zachód w Katowicach

89. Ewa Joanna WIATER

— w Kielcach

90. Piotr Zdzisław WILK

— w Busku-Zdroju

91. Małgorzata WITKOWSKA-SZABŁYKIN

— w Głogowie

92. Mariusz Tomasz WŁODEK

— we Włodawie

93. Agnieszka Elżbieta WODZYŃSKA-RADOMSKA

— Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

94. Anna Michalina ZGUD

— dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie

95. Hubert ŻMIJEWSKI

— w Opatowie

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: L. Kaczyński