POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 27 listopada 2006 r. o nadaniu odznaczeń

Rej. 110/2006

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718, z 2002 r. Nr 74, poz. 676 oraz z 2006 r. Nr 104, poz. 708 i 711 i Nr 194, poz. 1432) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Gospodarki za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Bijak Sławomir, 2. Blukacz Jan, 3. Błaszczyk Jacek, 4. Borkowski Jan, 5. Bycina Eugeniusz, 6. Chrobak Józef, 7. Czerwionka Krzysztof, 8. Danielewski Zbigniew Leon, 9. Dorynek Adam, 10. Drwięga Andrzej Kazimierz, 11. Dudek Jan, 12. Fornal Ryszard, 13. Fuchs Henryk, 14. Gamrot Andrzej Henryk, 15. Gibała Maciej, 16. Gogolin Daniel, 17. Golnik Aleksander, 18. Gomola Zbigniew, 19. Górniok Janusz, 20. Hoder Zygfryd, 21. Hodor Jan, 22. Hoła Kazimierz Józef, 23. Jakubów Antoni, 24. Janowski Józef, 25. Jaruchiewicz Stanisław Lesław, 26. Jarząbkowski Wiesław Jacek, 27. Jasiński Janusz Antoni, 28. Jastrzembski Kazimierz, 29. Jezioro Marian, 30. Jędrzejec Eligiusz Piotr, 31. Juraszczyk Ambroży Jan, 32. Kaczmarczyk Józef Karol, 33. Kalinowski Krzysztof, 34. Kapcia Jacek Władysław, 35. Kapuściak Bronisław, 36. Kohut Józef, 37. Kościelniak Zbigniew Stanisław, 38. Kotarba Bogusław, 39. Krok Andrzej Michał, 40. Krótki Stanisław, 41. Kubanek Józef, 42. Leśnikowski Joachim, 43. Malec Zbigniew, 44. Małecki Jan Wiktor, 45. Manek Henryk Franciszek, 46. Mocek Andrzej Kazimierz, 47. Niełacny Piotr, 48. Noras Franciszek Ignacy, 49. Patas Stanisław, 50. Pieczora Edward Ernest, 51. Plewniak Piotr, 52. Pniak Marian, 53. Polnik Jan, 54. Przybyła Jan, 55. Rumiński Jerzy Stanisław, 56. Słowik Piotr Antoni, 57. Solarz Leszek, 58. Stączek Adam, 59. Swoboda Andrzej, 60. Szerzyna Zygmunt, 61. Szostok Irena Daniela, 62. Tomanek Wiesław, 63. Urbaś Marek Henryk, 64. Wala Eugeniusz, 65. Wilczak Czesław Franciszek, 66. Wojtczak Wiesław, 67. Wyka Józef, 68. Zachwieja Tadeusz, 69. Zembok Aleksander,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

70. Adamczyk Antoni Józef, 71. Adamowicz Marian, 72. Baniak Eugeniusz, 73. Bebkiewicz Benedykt, 74. Błazenek Zbigniew, 75. Błoński Wiesław Maciej, 76. Bochenek Janusz Jan, 77. Brajlich Bogusław Jan, 78. Brzenczek Zygmunt, 79. Brzoza Eugeniusz Andrzej, 80. Brzóska Mirosław Eugeniusz, 81. Budzyński Zdzisław Leonard, 82. Bujak Wiesław, 83. Bujar Krzysztof Andrzej, 84. Cebo Grzegorz Stanisław, 85. Chowaniec Jerzy, 86. Chronowski Andrzej, 87. Chwałek Jarosław, 88. Czapla Janusz Maciej, 89. Czuryło Zbigniew Jarosław, 90. Ćmiel Stefan, 91. Dalidonis Janusz, 92. Deryło Józef, 93. Dobija Zbigniew, 94. Dolata Stanisław Walerian, 95. Doliński Adam Antoni, 96. Drobisz Stanisław, 97. Dusza Piotr, 98. Działa Zbigniew, 99. Dziubiński Zbigniew Cyryl, 100. Flader Andrzej, 101. Fojcik Norbert, 102. Friede Roman, 103. Gajdziszewski Mirosław Adam, 104. Gburyk Bogusław, 105. Gerlich Jan, 106. Golda Andrzej Henryk, 107. Golla Andrzej, 108. Górka Józef Jan, 109. Grochal Witold, 110. Grudzień Krzysztof, 111. Gruszka Zbigniew, 112. Haczek Józef, 113. Hasik Krzysztof Wojciech, 114. Homan Janusz, 115. Hulimka Anna Maria, 116. Hutek Bogusław, 117. Jakubowski Andrzej Jan, 118. Janowski Wojciech, 119. Jarczyk Janusz Kazimierz, 120. Jarnot Andrzej, 121. Jaros Marek Piotr, 122. Jarski Mariusz, 123. Jodłowski Mirosław Andrzej, 124. Jurasz Lidia, 125. Kamiński Tadeusz, 126. Kasperczyk Eugeniusz, 127. Kisiela Jacek, 128. Klenczar Stanisław Wacław, 129. Kłos Andrzej Jan, 130. Kojda Andrzej Jan, 131. Korczyk Marian, 132. Kotomski Andrzej, 133. Kotyla Andrzej, 134. Kowalski Andrzej, 135. Kowalski Krystyn Józef, 136. Kruszewski Zbigniew, 137. Kubik Irena Czesława, 138. Kudela Jacek, 139. Kujszczyk-Bozentowicz Mirosława Franciszka, 140. Kusak Grażyna, 141. Kuś Wojciech, 142. Kużas Grzegorz Stanisław, 143. Kwieciński Władysław, 144. Lenart Ryszard Józef, 145. Leszko Władysław, 146. Lipiński Witold, 147. Ludwiczak Leokadia, 148. Łączak Ireneusz, 149. Ludzik Adam, 150. Majda Kazimierz Józef, 151. Małkiewicz Stanisław Józef, 152. Manicki Józef, 153. Mansfeld Andrzej Leopold, 154. Martinek Romuald Franciszek, 155. Marusza Maciej, 156. Matura Edward, 157. Matusik Rafał Michał, 158. Matysik Zbigniew, 159. Mazgaj Adam, 160. Mazur Jacek, 161. Michalczyk Zbigniew, 162. Mika Urszula, 163. Mikotajczyk Stanisław, 164. Monasterski Dariusz, 165. Nowak Joachim, 166. Nowak Ryszard, 167. Nycz Zdzisław, 168. Olejniczak Marcin, 169. Ostaszewski Piotr Jacek, 170. Panek Adam, 171. Panie Henryk Tomasz, 172. Panusz Piotr, 173. Pańtak Mirosław Andrzej, 174. Pasałka Adam, 175. Paszek Zdzisław Janusz, 176. Petrycki Kazimierz, 177. Pęśkiewicz Ryszard Tadeusz, 178. Pilch Andrzej Piotr, 179. Piłat Janusz, 180. Piotrowski Wojciech, 181. Płaczek Jan Kazimierz, 182. Podstawski Henryk, 183. Powieśnik Henryk, 184. Poznański Adam, 185. Przeliorz Henryk, 186. Raszowski Rudolf, 187. Ratuszny Marek Adam, 188. Rawski Piotr Jerzy, 189. Raba Jerzy, 190. Reguła Cezary Stanisław, 191. Rulewski Stefan Witold, 192. Rusin Eugeniusz, 193. Rykaczewski Grzegorz, 194. Sajkowski Ryszard Krzysztof, 195. Serafin Bogdan, 196. Skuza Marek, 197. Sowiński Kazimierz, 198. Spychalski Włodzimierz, 199. Staniak Ryszard, 200. Stanistawski Krzysztof, 201. Strączek Bogusław, 202. Suffner Hubert, 203. Surmik Krzysztof Ryszard, 204. Szabat Zdzisław, 205. Szastałło Jerzy, 206. Szczerba Józef, 207. Szemliński Andrzej, 208. Szereda Piotr, 209. Szkarłat Adam, 210. Szostecki Bogusław Roman, 211. Szumny Andrzej Wacław, 212. Ślusarczyk Jerzy, 213. Świrski Jan, 214. Świtek Wiesław, 215. Tomsia Grzegorz Bogusław, 216. Ulatowski Jerzy, 217. Urban Piotr, 218. Urbańczyk Gerard Augustyn, 219. Urbański Czesław, 220. Wajdzik Piotr, 221. Walaszczyk Grzegorz, 222. Walaszek Andrzej, 223. Wasilewicz Andrzej, 224. Wawrzak Krzysztof Józef, 225. Wiktorczyk Waldemar Piotr, 226. Wilczok Józef Jerzy, 227. Wiśniewski Ryszard Eugeniusz, 228. Włodarczyk Krzysztof Antoni, 229. Wojciechowski Mirosław, 230. Wojciechowski Zbigniew, 231. Wołoszczuk Andrzej, 232. Woźniak Józef, 233. Wrana Roman, 234. Wyleżałek Feliks Antoni, 235. Zając Hubert, 236. Zając Mieczysław, 237. Zawielak Ireneusz Janusz, 238. Zelek Adam, 239. Zendla Andrzej, 240. Zielonka Józef, 241. Zwierzchowski Zenon, 242. Zyzański Krzysztof Stanisław, 243. Żądło Andrzej, 244. Żebrowski Mirosław Andrzej,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

245. Adamusiński Marek, 246. Angelus Zygmunt, 247. Araszczuk Damian, 248. Bajer Andrzej Jan, 249. Badura Andrzej Józef, 250. Baluch Ludwik, 251. Batys Marek, 252. Bator Ignacy Adam, 253. Biadasz Krzysztof, 254. Białodziński Henryk, 255. Bieniek Roman, 256. Bizacki Piotr Jan, 257. Biżek Wanda, 258. Błazenek Andrzej, 259. Borkowski Wojciech Maciej, 260. Borowiec Marta Anna, 261. Brach Wacław, 262. Brajlich Iwona Teresa, 263. Bratoń Dariusz Piotr, 264. Brzeźniak Stanisław, 265. Bubalik Adam Teodor, 266. Bubik Alina Maria, 267. Bylica Wacław, 268. Byrska Zofia, 269. Bysko Henryk, 270. Chara Tadeusz, 271. Chojnacki Józef, 272. Chojnacki Krzysztof, 273. Chowaniec Aleksander Antoni, 274. Chruszcz Andrzej, 275. Chudek Ireneusz, 276. Cichocki Bernard Jacek, 277. Cichoń Jerzy, 278. Cinal Stanisław, 279. Cybok Joachim, 280. Cygoń Andrzej, 281. Czech Ryszard Roman, 282. Czeladzki Jacek, 283. Czempiel Bogdan, 284. Czerwień Mariusz Tadeusz, 285. Czuwaj Marek, 286. Ćwiertnia Krzysztof, 287. Dajka Andrzej Marek, 288. Dańczyk Werner, 289. Dąbrowski Kazimierz Józef, 290. Dąga Piotr Stanisław, 291. Dejnaka Kazimierz Jan, 292. Doległo Jacek, 293. Domin Michał, 294. Dryps Marek, 295. Duch Andrzej Michał, 296. Dudek Katarzyna Agata, 297. Dudek Marian, 298. Dudkiewicz Władysław, 299. Duraj Janusz Jerzy, 300. Dziedzic Stanisław, 301. Dziugieł Małgorzata Krystyna, 302. Friedrich Dariusz Jerzy, 303. Fudała Jarosław, 304. Gach Zbigniew, 305. Gajdzik Joachim Piotr, 306. Gałązka Marek Zenon, 307. Gawlik Tomasz, 308. Gąska Roman Franciszek, 309. Gigla Roman Marian, 310. Głogowski Marek, 311. Gnip Halina Stefania, 312. Gogol Zbigniew, 313. Goik Ernest, 314. Gołdyn Piotr Stefan, 315. Grab Mariusz, 316. Greń Antoni, 317. Grzebinoga Paweł Zygmunt, 318. Grzesczyk Eugeniusz, 319. Grzyśka Marian, 320. Gutwiński Piotr, 321. Gwiżdż Włodzimierz Wojciech, 322. Hańczyk Edward, 323. Haśnik Eugeniusz Henryk, 324. Helis Bronisław, 325. Hernik-Piotrowska Maria, 326. Jakubi Mirosław Kazimierz, 327. Jakubiak Wojciech Tomasz, 328. Janas Andrzej, 329. Janik Dariusz Wiesław, 330. Jarecki Franciszek, 331. Jaśkiewicz Tadeusz Józef, 332. Jaworek Tadeusz, 333. Juranek Eugeniusz Antoni, 334. Kałużny Zdzisław Wiesław, 335. Kasperek Janusz, 336. Kiecka Jadwiga, 337. Kiepura Henryk Zbigniew, 338. Klimczyk Anna Bronisława, 339. Kmiecik Andrzej, 340. Kniaziuk Jerzy Waldemar, 341. Kocur Roman, 342. Koczor Halina, 343. Kołodziej Piotr Paweł, 344. Kondziołka Mirosław, 345. Kopiejka Ireneusz, 346. Kornas Janusz, 347. Kotala Stanisław Andrzej, 348. Kotara Grzegorz, 349. Kowalski Krzysztof, 350. Kozieł Jarosław Piotr, 351. Kozioł Artur, 352. Krawczyk Ryszard, 353. Kruppa Andrzej, 354. Krystek Jarosław, 355. Krzczuk Benedykt Michał, 356. Krzyżowski Dariusz, 357. Kubica Zbigniew Marian, 358. Kumor Marek, 359. Kurek Andrzej, 360. Kurzak Adam, 361. Kuźma Andrzej, 362. Kwella Cezary Władysław, 363. Labuda Krzysztof Florian, 364. Latocha Eugeniusz Lucjan, 365. Lebiedzik Henryk, 366. Losza Mariusz, 367. Łaciok Stanisław Józef, 368. Łoboda Zenon, 369. Łukaszyk Andrzej, 370. Łysoń Jan, 371. Magiera Walenty, 372. Maroszek Zbigniew Alfred, 373. Marzec Dariusz, 374. Matusik Bogusław, 375. Mazurek Wiesław, 376. Mądraszewski Krzysztof Dariusz, 377. Michalik Grzegorz Andrzej, 378. Miszewski Wojciech Józef, 379. Modrzejewski Dariusz, 380. Moryl Andrzej, 381. Moskwik Zbigniew, 382. Możdżeń Andrzej, 383. Niemirowski Jan Wojciech, 384. Olek Bogdan, 385. Ostrowski Leszek, 386. Ozimiński Mirosław, 387. Pająk Adam, 388. Palt Łucjan Józef, 389. Pałka Zbigniew, 390. Parusiński Bogusław, 391. Pastuszuk Mirosław, 392. Piasny Jarosław, 393. Piecha Jan Paweł, 394. Pieczykolan Wojciech Piotr, 395. Piekar Ryszard Henryk, 396. Pięta Jerzy, 397. Pilszek Krzysztof, 398. Płużek Stanisław, 399. Podeszwa Kazimierz, 400. Polak Jerzy, 401. Ponikowski Andrzej, 402. Potyrcha Szczepan, 403. Profaska Krzysztof, 404. Puka Krzysztof Czesław, 405. Puszer Maria Cecylia, 406. Pyrz Bogdan Jan, 407. Pytlik Jarosław Piotr, 408. Pyttel Bogusław Ryszard, 409. Ratuszyński Tadeusz Mirosław, 410. Rąpała Krzysztof, 411. Roj Alojzy, 412. Roman Wojciech Grzegorz, 413. Rozmus Małgorzata, 414. Rożek Piotr Marian, 415. Sarkowicz Stanisław Jakub, 416. Sauer Jerzy, 417. Serwańska-Molenda Dorota, 418. Sękacz Janusz, 419. Sienkiewicz Jan, 420. Skorupa Stanisław, 421. Słaboń Janusz, 422. Słowik Krzysztof, 423. Smuda Krzysztof Andrzej, 424. Snopek Piotr Dariusz, 425. Sobociński Adam, 426. Sosna Benedykt, 427. Sosna Jan, 428. Sosnowski Bogdan, 429. Sotel Julian, 430. Staroń Andrzej, 431. Staroń Wiesław Marek, 432. Stawiak Lucyna Kazimiera, 433. Steczkiewicz Grzegorz Andrzej, 434. Strzoda Andrzej, 435. Stuglik Marek, 436. Sydow Piotr, 437. Szaruga Józef, 438. Szczepańska Ewa Małgorzata, 439. Szczuka Jerzy Wiesław, 440. Szczypuła Jan, 441. Szewczyk Mirosław, 442. Szwajda Sławomir Czesław, 443. Szymata Andrzej, 444. Świerczyński Janusz, 445. Świerzy Bernard Marek, 446. Tecler Krystian, 447. Teper Adam, 448. Terczyński Ewaryst, 449. Tryzna Marian, 450. Trzop Bronisław, 451. Urbaniak Wojciech, 452. Urbańczyk Czesław, 453. Walaszek Mirosław, 454. Wałach Aleksander, 455. Wanat Grzegorz Wawrzyniec, 456. Wieczorek Paweł, 457. Wieczorek Remigiusz, 458. Wieczorek Tomasz, 459. Winiarski Dariusz, 460. Winiarski Piotr, 461. Wiśniewski Zbigniew Stanisław, 462. Witek Marek, 463. Witek Mirosław, 464. Wojtanowski Tomasz Jakub, 465. Wojtasik Marian, 466. Wojtyta Adam, 467. Woźniakowski Zbigniew Marian, 468. Wróbel Krystyna, 469. Wysocki Dariusz, 470. Wysocki Leszek, 471. Zabój Krzysztof Tomasz, 472. Zachraj Henryk Emil, 473. Zając Jerzy Piotr, 474. Zapart Lech, 475. Ziarno Remigiusz Jerzy, 476. Zniszczoł Piotr Jan, 477. Zych Andrzej Jan,

na wniosek Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

478. Kułdo Helena Anna,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

479. Grochowski Andrzej Henryk,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

480. Drożdż Krystyna, 481. Franciszkiewicz Leszek, 482. Łaborewicz lvo, 483. Mianowana Barbara Elżbieta, 484. Schmidt Kazimierz, 485. Szczepaniak Marek,

na wniosek Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za zasługi dla rozwoju wsi i rolnictwa:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

486. Pszczółkowski Benedykt, 487. Szymańczak Tadeusz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

488. Bruszewski Andrzej, 489. Jakubiec Robert Eugeniusz, 490. Kotowicz Roman Jan, 491. Kozdęba Renata Zofia, 492. Kufel Piotr Paweł, 493. Nowak Krzysztof Jan, 494. Nowak Robert Tomasz, 495. Zioła Bogdan,

na wniosek Ministra Skarbu Państwa za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

496. Gajewski Marek Zbigniew, 497. Klemt Krzysztof Ryszard, 498. Kopertowski Andrzej Marian, 499. Mizerski Zbigniew Bogusław, 500. Olech Barbara Jadwiga, 501. Szafarczyk Mirosław, 502. Tomaszewski Henryk Józef, 503. Wałek Witold Włodzimierz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

504. Bagiński Mirosław, 505. Baranowicz Janusz Jerzy, 506. Bieniek Stanisław, 507. Bohonos Waldemar Tadeusz, 508. Brzózka Dariusz Jacek, 509. Czarnecki Leopold Wiktor, 510. Częścik Mirosław, 511. Flis Janusz, 512. Gałązka Andrzej Tadeusz, 513. Głowacki Krzysztof Grzegorz, 514. Hertel Leszek Józef, 515. Jeznach Andrzej, 516. Karliński Marek, 517. Kędzia Edward, 518. Kostrzewa Barbara Marianna, 519. Krótki Jerzy Józef, 520. Maciaszczyk Grażyna Józefa, 521. Muszyński Daniel, 522. Nowak Andrzej, 523. Ożóg Zygmunt, 524. Pierzchała Krzysztof Bernardyn, 525. Prokop Ireneusz, 526. Ryszka Małgorzata, 527. Sztela Wiesław Leszek, 528. Wielomek Wiesław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

529. Bartłomiejczyk Jakub Paweł, 530. Bartłomiejczyk Cezary Bronisław, 531. Bigora Dariusz, 532. Bogusz Anna Maria, 533. Broszkiewicz Robert Jerzy, 534. Cegieł Lesław Jerzy, 535. Dzwonek Wojciech Piotr, 536. Fajek Ryszarda Elżbieta, 537. Ginglas Stanisław, 538. Jarmołowicz Wiesław Karol, 539. Juszczak Elżbieta Anna, 540. Juszczyk Stefan, 541. Kopańczyk Bogdan, 542. Kotliński Zdzisław Jan, 543. Kowalski Mieczysław, 544. Krawczykowski Cezary, 545. Kwapińsk Jerzy, 546. Kwiatkowski Jan, 547. Lewandowska Danuta, 548. Łukasiński Krzysztof Antoni, 549. Masapust Grzegorz, 550. Maźniak Robert, 551. Mucha Andrzej, 552. Nowak Andrzej Stanisław, 553. Olejnik Stanisław Wojciech, 554. Paduch Zbigniew Jan, 555. Piasecki Andrzej, 556. Piernik Krzysztof Tomasz, 557. Pierzchała Halina, 558. Polniak Jacek Janusz, 559. Przybylski Ryszard, 560. Rutkowski Jakub Jan, 561. Saktura Grzegorz Stanisław, 562. Siera Wiesław, 563. Sierant Krzysztof Piotr, 564. Składowski Marek Krzysztof, 565. Skorodecka Beata Bogumiła, 566. Skórzak Anna Barbara, 567. Słupski Krzysztof, 568. Strączyńska Ewa, 569. Suprowicz Danuta Bronisława, 570. Sztukowski Witold Józef, 571. Szydłowski Krzysztof Marek, 572. Ściuk Adam Andrzej, 573. Ślązak Andrzej, 574. Tazbir Tadeusz Józef, 575. Wieczorek Janusz Józef, 576. Więcławek Tomasz Józef, 577. Wiśniewski Jan, 578. Wroński Ireneusz, 579. Zalejski Andrzej Arkadiusz, 580. Ziajska Lidia Krystyna,

na wniosek Wojewody Mazowieckiego za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

581. Wilczewski Eugeniusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

582.  Duda Kazimierz, 583. Gąglewski Stanisław, 584. Kruszyński Marian, 585. Trębiński Czesław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

586. Bartoszewski Jacek, 587. Jakubkiewicz Jerzy, 588. Jawidzyk Sławomir, 589. Jędrzejewski Zdzisław, 590. Kałka Jerzy, 591. Kukowski Jerzy, 592. Leśniewski Marek, 593. Malinowski Kazimierz, 594. Mostek Bogdan, 595. Necelski Tadeusz, 596. Nejman Lilianna, 597. Przybylski Stefan, 598. Tarka Grzegorz, 599. Tomaszewski Waldemar, 600. Urbanowicz Stanisław,

na wniosek Ministra Gospodarki za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego

MEDALEM ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ

601. Buczek Zbigniew, 602. Łabuzek Adam,

na wniosek Ministra Skarbu Państwa za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego

MEDALEM ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ

603. Kuszewski Andrzej Michał.