POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 26 stycznia 2009 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130-6-09

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego w Sądzie Rejonowym:


1. Tomasz LESZCZYŃSKI

— w Zielonej Górze

2. Maria LIKSZO-JAŃCZAK

— w Szczecinku

3. Anna LIPNICKA

— w Kędzierzynie-Koźlu

4. Wiesław ŁAKOMY

— w Busku-Zdroju

5. Zbigniew ŁASOWSKI

— w Choszcznie

6. Małgorzata ŁUKOWSKA

— w Zamościu

7. Małgorzata Maria ŁYSZCZYK

— w Żaganiu

8. Maria Anna MAJEWSKA-JURYS

— w Koszalinie

9. Grażyna MAREK

— w Piotrkowie Trybunalskim

10. Teresa MAŚLUKIEWICZ

— w Świdnicy

11. Bożena MEREDYK-GRUSZECKA

— w Wałbrzychu

12. Leszek MIAZEK

— w Szczecinku

13. Jolanta MIĘTKIEWICZ

— w Bełchatowie

14. Bogusława MIKOŁAJCZUK

— w Drawsku Pomorskim

15. Krystyna Maria MIZAK

— w Wejherowie

16. Mariusz MOCZARSKI

— w Częstochowie

17. Ryszard MYRDA

— w Częstochowie

18. Justyna NOCUŃ

— w Częstochowie

19. Danuta OLECH

— w Krośnie Odrzańskim

20. Jolanta ORZECHOWSKA

— w Zamościu

21. Hanna Maria OSTASZEWSKA

— Gdańsk-Południe w Gdańsku

22. Ewa PACHOCKA

— w Ostrowcu Świętokrzyskim

23. Sławomir PAUTER

— w Wałczu

24. Elżbieta PENCINA

— w Piotrkowie Trybunalskim

25. Małgorzata PEPLIŃSKA

— w Kościerzynie

26. Barbara PIASKOWSKA

— w Częstochowie

27. Sylwia PIECZYKOLAN

— w Dąbrowie Tarnowskiej

28. Ewa PIETKIEWICZ

— w Kłodzku

29. Irena Renata PIETRZYKOWSKA

— w Nowym Mieście Lubawskim

30. Elżbieta PILITOWSKA

— w Stargardzie Szczecińskim

31. Adam PIOTROWSKI

— w Radomsku

32. Olga PISKORSKA-ZYBURA

— w Częstochowie

33. Robert PLASKOTA

— w Tomaszowie Mazowieckim

34. Irena POSTOŁA

— w Świnoujściu

35. Barbara Ewa POTOCKA

— w Malborku

36. Roman PROCYK

— w Wałbrzychu

37. Liliana PUCHALSKA

— w Częstochowie

38. Teresa PUSZCZEWICZ

— w Stargardzie Szczecińskim

39. Bożena PYSZEL

— w Wałbrzychu

40. Irena RACHWAŁ

— w Skarżysku-Kamiennej

41. Beata RAMPAŁA-NAWROCKA

— w Myśliborzu

42. Elżbieta Ewa RAUCH

— w Krośnie Odrzańskim

43. Ewa RETERSKA

— w Częstochowie

44. Danuta ROSIK-ROSIŃSKA

— w Sandomierzu

45. Maria RUTKOWSKA

— w Staszowie

46. Małgorzata RYŃSKA

— w Kielcach

47. Wanda RZEPECKA

— w Kielcach

48. Irena SACHAJSKA-KRZYŚKA

— w Gryficach

49. Mariola SALWA

— w Ostrowcu Świętokrzyskim

50. Elżbieta SEMENIUK

— w Kędzierzynie-Koźlu

51. Anna SIEMIŃSKA

— w Pińczowie

52. Urszula SITEK

— w Świnoujściu

53. Bogdan SIWIEC

— w Stargardzie Szczecińskim

54. Leszek SKOTNICKI

— w Sandomierzu

55. Ewa SKUBISZ

— w Częstochowie

56. Elżbieta SKURZYŃSKA

— w Świebodzinie

57. Jerzy Piotr SKUZA

— w Iławie

58. Maria SKWIRA

— w Lipsku

59. Marta SŁUGOCKA

— w Kłodzku

60. Romualda Teresa SOBCZAK

— w Wejherowie

61. Beata SOKALSKA

— w Kłodzku

62. Hanna SOLECKA

— w Malborku

63. Jolanta SPYCHALSKA

— w Białogardzie

64. Małgorzata STACHOWIAK

— w Białogardzie

65. Szczepan STAWCZYK

— w Radomsku

66. Anna STIEBLICH

— w Grójcu

67. Teresa STRÓJNOWSKA

— w Kielcach

68. Jolanta Sewera STUDENCKA-MAJDAK

— w Malborku

69. Helena STUDZIZUR

— w Busku-Zdroju

70. Krzysztof SUTKOWSKI

— w Busku-Zdroju

71. Grażyna Barbara SUWARA-PIWOWARSKA

— dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

72. Elżbieta SYGRELA

— w Żarach

73. Jerzy SZAFRAŃSKI

— w Wałbrzychu

74. Mariola SZAWEL-PIETRAK

— w Piotrkowie Trybunalskim

75. Elżbieta Maria SZCZYGIEŁ

— Gdańsk-Północ w Gdańsku

76. Maria SZEWCZYK-CZERWINSKA

— w Wałbrzychu

77. Eugeniusz SZKUDLAREK

— w Sieradzu

78. Adam Jacek SZNAJDROWSKI

— w Ostródzie

79. Wioletta SZULC

— w Stargardzie Szczecińskim

80. Maria SZUMILAS

— w Drawsku Pomorskim

81. Anna SZYMAŃSKA

— w Opocznie

82. Dorota SZYMCZAK

— w Kołobrzegu

83. Jolanta SZYMCZYK-ŚWITAŁA

— w Częstochowie

84. Mirosława Lidia ŚMIAŁEK

— w Kartuzach

85. Sylwester ŚWIERDZA

— w Myszkowie

86. Bożenna ŚWITAKOWSKA

— w Końskich

87. Anna TERLICKA-CZARNOŁĘSKA

— w Częstochowie

88. Hanna Zofia TOLLIK

— w Otwocku

89. Jolanta TOMASIK

— w Piotrkowie Trybunalskim

90. Urszula TOMCZYK

— w Częstochowie

91. Barbara TRACZ

— w Świebodzinie

92. Teresa TRACZYŃSKA

— w Starachowicach

93. Hanna TRALISZEWSKA

— w Skarżysku-Kamiennej

94. Elżbieta Janina TRAMOWSKA

— w Starogardzie Gdańskim

95. Andrzej Piotr TRAMOWSKI

— w Starogardzie Gdańskim

96. Teresa URBAŃSKA

— w Gryficach

97. Halina WALCZAK

— Gdańsk-Południe w Gdańsku

98. Małgorzata Halina WASINIEWSKA

— w Starogardzie Gdańskim

99. Lech WIŚNIEWSKI

— w Kozienicach

100. Barbara WNUK-BIAŁY

— w Ostrowcu Świętokrzyskim