POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 26 marca 2008 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130-5-08

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:


I. na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:

1. Elżbieta KUNECKA

we Wrocławiu

2. Jarosław Jan BŁASZCZAK

we Wrocławiu
II. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

3. Danuta Zofia DYBSKA

w Toruniu

4. Stefania Teresa FORREITER-PANFIL

w Gliwicach

5. Renata Teresa KOPAŁA

w Gliwicach

6. Rafał KRAWCZYK

w Toruniu

7. Grzegorz KROGULEC

w Piotrkowie Trybunalskim

8. Mariola Aleksandra MICZKA

w Gliwicach

9. Piotr Wacław MIKA

w Gliwicach

10. Irena Zofia MLECZKO

w Toruniu

11. Lena Anita ROMAŃSKA

w Kielcach

12. Joanna Karolina SKŁADOWSKA

w Sieradzu

13. Przemysław Stefan SZYSZKA

w Zamościu

14. Jerzy ZIELIŃSKI

w Świdnicy

15. Renata Anna ŻAK

w Kielcach
III. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

16. Katarzyna Anna BARYŁA

w Szczecinie

17. Anna Adelajda BILECKA-PAWLICA

w Rybniku

18. Anna Maria CIECIURA

w Radomsku

19. Cezary Stanisław CZECH-ŚMIAŁKOWSKI

dla Krakowa-Podgórza w Krakowie

20. Alicja Ewa CZYŻEWSKA

w Pruszkowie

21. Jarosław Grzegorz DUL

w Radzyniu Podlaskim

22. Przemysław Krzysztof DZIWAŃSKI

w Pruszkowie

23. Piotr FILIPCZAK

w Świebodzinie

24. Beata Ewa GRABISZEWSKA

w Bełchatowie

25. Ewa Maria HEŁMECKA

w Jarosławiu

26. Ewa Katarzyna JOŃCZYK

w Pruszkowie

27. Krzysztof Paweł KACZMAREK

w Piotrkowie Trybunalskim

28. Bartosz Andrzej KAMIENIAK

w Puławach

29. Monika Joanna KAPUŚCIŃSKA

w Bytomiu

30. Katarzyna Agnieszka KAZANIECKA-KAPAŁA

w Wejherowie

31. Daniel Marcin KĘDZIA

w Siedlcach

32. Michał Franciszek KLEEBERG

w Rybniku

33. Magdalena KLIMEK

w Mielcu

34. Łukasz Andrzej KLIMOWICZ

dla m.st. Warszawy w Warszawie

35. Bartłomiej Arkadiusz KOŁTUN

w Chełmie

36. Grzegorz Mariusz KUBANEK

w Pile

37. Rafał Marek KUŚMIEREK

w Jeleniej Górze

38. Patrycja Dagmara ŁUKASIK-SWOBODA

Katowice-Zachód w Katowicach

39. Monika Lucyna MACIĄŻEK

Katowice-Wschód w Katowicach

40. Marek Piotr MIELNIK

w Białej Podlaskiej

41. Adam MILER

w Wejherowie

42. Kinga MISIUKIEWICZ

w Szczecinie

43. Agnieszka Róża NIEDŹWIECKA

w Białej Podlaskiej

44. Elżbieta Magdalena NOGA

w Suchej Beskidzkiej

45. Agnieszka Małgorzata OBEL-NIERÓBCA

w Opolu Lubelskim

46. Anna Zuzanna ODROBINA

w Bytomiu

47. Anna ODRZYWOŁEK

w Gliwicach

48. Anna Katarzyna ONISZCZUK-POPEK

w Tomaszowie Mazowieckim

49. Marcin Grzegorz OSTROWSKI

w Kielcach

50. Joanna PAWLIK

w Siedlcach

51. Anna PIŁAT

w Chełmie

52. Michał Grzegorz POBORSKI

w Kielcach

53. Katarzyna Sylwia PODLACH

w Tomaszowie Mazowieckim

54. Aneta Honorata PODOLSKA

w Lubinie

55. Piotr PODLEŚNY

w Gryfinie

56. Marcin ROWICKI

dla m.st. Warszawy w Warszawie

57. Andrzej Adam RYDZKOWSKI

w Łobzie

58. Radosław Maciej SKIBA

we Wrześni

59. Magdalena SKUZA

w Lubinie

60. Anna SOBOLEWSKA-TALAGA

w Ostrzeszowie

61. Anna Jadwiga STACHURSKA

w Puławach

62. Jarosław STASZKIEWICZ

w Jeleniej Górze

63. Edyta SYCZEWSKA-KUŹNIAK

dla m.st. Warszawy w Warszawie

64. Elżbieta Barbara SZAŁOWSKA

w Głogowie

65. Ewa Małgorzata SZARMACH

w Tczewie

66. Agnieszka Anna SZCZUKIEWICZ

w Kielcach

67. Magdalena TOMASIEWICZ

we Włocławku

68. Agnieszka Marta TRESZCZOTKO

w Kielcach

69. Magdalena TYL-SPORYSZ

w Chojnicach

70. Marcin WASZKIEWICZ

w Pruszkowie

71. Elżbieta WIATRZYK-WOJCIECHOWSKA

dla m.st. Warszawy w Warszawie

72. Hubert Tomasz WICIK

w Starachowicach

73. Magdalena Anna WOJCIECHOWSKA

w Radomsku

74. Grzegorz Jerzy WOLAK

w Tarnobrzegu

75. Monika Maria WRONA-ZAWADA

w Jędrzejowie

76. Ewa ZAWACKA

w Ciechanowie

77. Magdalena Marta ŻMIJEWSKA

w Goleniowie

78. Marcin Piotr ŻURAWSKI

w Piotrkowie Trybunalskim