POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 26 czerwca 2007 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130-7-07

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:

na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

1. Aleksandra Katarzyna BAGIŃSKA-PAMIĘTA — Gdańsk-Południe w Gdańsku

2. Monika BAKUŁA-STEINBORN                — Gdańsk-Południe w Gdańsku

3. Katarzyna BARTOSIEWICZ                   — dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

4. Andrzej BAUZA                            — w Bydgoszczy

5. Agnieszka Ewa CHLEBOŚ                    — w Poznaniu

6. Ewa Maria DAWIDOWSKA-MYSZKA          — Gdańsk-Potudnie w Gdańsku

7. Izabela Joanna DEHMEL                     — w Chodzieży

8. Adriana Krystyna DŁUGOSZ                 — w Wadowicach

9. Justyna Natasza DOŁHY                     — w Wejherowie

10. Marcin Paweł FLOREK                      — w Kartuzach

11. Grzegorz Paweł GODZINA                   —w Pruszkowie

12. Mariusz Ryszard GRESZTA                   — w Pruszkowie

13. Tomasz Lech IGNACZAK                    — w Radomsku

14. Jolanta Beata IWON                        — dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

15. Iwona Agnieszka JAKUBCZYK                — w Sosnowcu

16. Jarosław Piotr JANKOWIAK                 — w Poznaniu

17. Justyna KACZANOWSKA                    — dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

18. Kamil Romuald KAZIMIERCZAK              — w Radomsku

19. Krzysztof Wojciech KIEŁB                    — w Miastku

20. Anna KURAK-RACHWALSKA                 — w Słupsku

21. Bartłomiej KWAŚNIK                       — w Chorzowie

22. Dariusz Henryk LESZKIEWICZ                — w Słupsku

23. Marcin Jan MACHNIK                       — w Chojnicach

24. Przemysław Lucjan MACIEJEWSKI            — w Bełchatowie

25. Marcin Tomasz MAĆKOWSKI                — w Trzciance

26. Katarzyna MAŁYSA                         — w Inowrocławiu

27. Piotr MARKIEWICZ                         — w Tczewie

28. Magdalena Teresa NAŁĘCZ                  — Gdańsk-Północ w Gdańsku

29. Anita NIEMYJSKA-WAKIEĆ                  — Gdańsk-Południe w Gdańsku

30. Bartłomiej Paweł NOWAK                   — w Bytomiu

31. Monika ODZIMKOWSKA                    — dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

32. Agata Maja PUŹ                            — dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

33. Edyta Katarzyna SOKOŁOWSKA              — w Słupsku

34. Jakub Ziemowit SOKÓŁ                     — w Pruszkowie

35. Ewa Anna SPYCHAŁA                       — w Bydgoszczy

36. Małgorzata Barbara SROKOL                 — w Cieszynie

37. Katarzyna Iwona STOLAREK                 — w Poznaniu

38. Kamila Maria SZELĄG-KRUPA                — w Żorach

39. Rafał Jarosław SZURKA                     — w Tucholi

40. Aneta Maria ŚWINIARSKA                   — w Sieradzu

41. Katarzyna Barbara WASEŃCZUK              — dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

42. Marcin WOJCIECHOWSKI                   — w Piotrkowie Trybunalskim

43. Radosław WYRWAS                        — w Wejherowie

44. Piotr Artur ZABORNIAK                     — w Piotrkowie Trybunalskim

45. Arkadiusz Paweł ZAGROBELNY              — dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

46. Marta ZAŁĘSKA                            — dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

47. Daniel Artur ŻEGUNIA                      —w Słupsku

48. Małgorzata Anna ŻELEWSKA                — w Gdyni

49. Artur ŻURAWIK                            — w Siemianowicach Śląskich.