POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 24 września 2010 r. o nadaniu orderów i odznaczeń

Rej. 314/2010

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718, z 2002 r. Nr 74, poz. 676, z 2006 r. Nr 104, poz. 708 i 711 i Nr 194, poz. 1432, z 2007 r. Nr 25, poz. 162 i Nr 123, poz. 848, z 2009 r. Nr 168, poz. 1323 oraz z 2010 r. Nr 155, poz. 1041) odznaczeni zostają:

za wybitne zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej, za osiągnięcia w pracy samorządowej:

KRZYŻEM KOMANDORSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Sieniawska Krystyna,

KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI

2. Kałużny Andrzej Stefan, 3. Kamiński Leszek Jerzy, 4. Kłos Janusz, 5. Pabich Zofia Józefa, 6. Sygit Bogusław,

KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI

7. Blankiewicz-Wóltańska Beata Maria, 8. Boguszewska Natalia, 9. Brylińska Aleksandra Maria, 10. Brzózka-Kijankowa Zofia Jadwiga, 11. Bujarowicz Tadeusz, 12. Ciesielka Maciej Jerzy, 13. Czarczyk Jerzy Maciej, 14. Czarnomska-Plewka Maria, 15. Dąbrowska-Puszklewicz Anna, 16. Drabik Wiesław Michał, 17. Gajewski Jerzy Szczepan, 18. Gargul Irena, 19. Glinka Wiesława Lidia, 20. Górny Leszek Andrzej, 21. Jastrząb Zbigniew Bogusław, 22. Joachimowski Jacek Ludwik, 23. Kacprzak Bogumił, 24. Kaczmarek Bolesław Kazimierz, 25. Krajewski Hieronim, 26. Markiewicz Zygmunt, 27. Matan Andrzej, 28. Mikołajek Maria, 29. Muchowski Jacek, 30. Muzyczuk Bogdan, 31. Nakonieczny Bogdan, 32. Osińska-Nowak Wanda, 33. Ostrowska Małgorzata Ewa, 34. Potocka Lidia, 35. Prokop Robert Zbigniew, 36. Skuratko Krystyna Zofia, 37. Szpunar Maria, 38. Szudrowicz Elżbieta, 39. Trzebski Stanisław Kazimierz, 40. Wnukowska Maria, 41. Wytrzyszczewski Stanisław Antoni, 42. Żmuda Marek Marian,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej, za osiągnięcia w pracy samorządowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

43. Bzoma Bogdan Kazimierz, 44. Dębiński Andrzej Marek, 45. Dubicka Halina Zdzisława, 46. Grochocka

Małgorzata Anna, 47. Hilgert Maria Bożena, 48. Hojda Stanisław Zbigniew, 49. Jarus Ewa, 50. Kostrzewińska Teresa, 51. Kuczyński Józef Bogusław, 52. Maciąg Agata Ewa, 53. Małecka Grażyna Iwona, 54. Marciszek Ewa Danuta, 55. Myszkowska Maria Teresa, 56. Niżnik-Dobosz Iwona Maria, 57. Opalińska Danuta Anna, 58. Rudzińska Danuta, 59. Szarek-Rzeszowska Anna Ewa, 60. Szymański Marek Zenon, 61. Walczakiewicz Teresa Iwona, 62. Witek Małgorzata, 63. Zalas Grażyna Antonina,

pośmiertnie

64. Brylski Stanisław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

65. Bartkowiak Lucyna Maria, 66. Borowska Lucyna, 67. Brzezowska-Ryśnik Barbara Ewa, 68. Bujkowski Tadeusz Franciszek, 69. Buk Anna Maria, 70. Cieciora Maria Lila, 71. Gajewska Alina Maria, 72. Gomułka Wiesława Barbara, 73. Grzyb Jan Marian, 74. Hofman Jolanta Ewa, 75. Jabłońska Bożena, 76. Jakimowicz Wojciech, 77. Knapik Dariusz, 78. Kurdyła Anna, 79. Kwiecińska Małgorzata, 80. Litwa Stanisław, 81. Magryta Anna, 82. Mazur Grażyna Barbara, 83. Meckier Agnieszka, 84. Mieńkowska Lidia Danuta, 85. Mirecka Katarzyna Anna, 86. Natoński Mariusz, 87. Nawrocka Iwona Małgorzata, 88. Niewiatowska Urszula Edyta, 89. Pietrzak Zbigniew Leszek, 90. Radoszewska Halina, 91. Romanowski Tadeusz Andrzej, 92. Sidoruk Anna Zofia, 93. Stępniak Maria Teresa, 94. Strus Bożena, 95. Tyra Bożena, 96. Walczak Andrzej Zdzisław, 97. Wilczyńska Alicja, 98. Włodarczyk Marta Jadwiga, 99. Wydra Danuta, 100. Wyszyńska Jolanta, 101. Zaskurska Alicja, 102. Żuchowska Hanna Barbara,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

103. Bis Marzena, 104. Chojnacka Iwona Katarzyna, 105. Dawidowicz Barbara Danuta, 106. Gaszyńska Elżbieta, 107. Graczyk Antoni, 108. Kaźmierczak Jadwiga Teresa, 109. Kwiatek Danuta, 110. Makulska Barbara Zdzisława, 111. Pyryt Barbara Dorota, 112. Rejnat Grażyna, 113. Ronda Renata, 114. Sagan Grażyna.