POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 22 sierpnia 2005 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 112-13-05

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., zgodnie z wnioskiem Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:


1. na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:

1. Ewa Maria CHĄDZYŃSKA

— w Łodzi

2. Zbigniew MAKAREWICZ

— w Lublinie

3. Romana MROTEK

— w Szczecinie

4. Eugeniusz SKOTARCZAK

— w Szczecinie
II. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

5. Jadwiga Irena CZERMAŃSKA-ŚMIAŁEK

— w Zielonej Górze

6. Leszek Marian GRABIAS

— w Krośnie

7. Ewa Elżbieta JĘDRZEJOWSKA

— w Gliwicach

8. Krzysztof KACPRZAK

— w Łodzi

9. Joanna Aleksandra KASICKA

— w Płocku

10. Urszula Anna KASPEREK-JAJSZCZOK

— w Katowicach

11. Małgorzata Romana KORFANTY

— w Gliwicach

12. Małgorzata Jolanta MALINOWSKA-GRAKOWICZ

— we Wrocławiu

13. Halina Zofia POWROŹNIK

— w Katowicach

14. Zbigniew Sławomir SKOWRON

— w Zielonej Górze

15. Halina Łucja SULIS-KWIECIEŃ

— w Radomiu

16. Hanna Dorota SULŻYC

— w Gorzowie Wielkopolskim

17. Katarzyna Magdalena SZYMCZYKIEWICZ

— w Łodzi

18. Ewa Anna ŚLĘZAK

— w Katowicach

19. Sławomir Andrzej ZIELIŃSKI

— w Łodzi

20. Katarzyna Jadwiga ŻYMEŁKA

— w Gliwicach
III. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

21. Marcin BANAŚ

— w Gliwicach

22. Sylwia Małgorzata BAŃKA-MROZEWSKA

— w Jeleniej Górze

23. Karolina Aleksandra BARAŃSKA-FUNDAMENT

— w Tarnobrzegu

24. Ziemowit Jerzy BARAŃSKI

— dla Wroctawia-Fabrycznej we Wrocławiu

25. Magdalena Anna BARCZYK

— w Katowicach

26. Justyna Dominika BIZDRA

— w Kamiennej Górze

27. Mariola Edyta BOROWIECKA

— w Tychach

28. Paulina Maria CZAKON-GABZDYL

— w Jastrzębiu-Zdroju

29. Justyna Janina DERDA-FOGEL

— w Prudniku

30. Marek Szczepan GORGOL

— w Opolu Lubelskim

31. Dorota GRYSAKOWSKA-MICHTA

— w Sosnowcu

32. Daniel Maciej HUDAK

— w Ostrowie Wielkopolskim

33. Marta JARZĄBEK

— w Zgorzelcu

34. Ilona Magdalena KATA

— w Bolesławcu

35. Karin Anna KOT

— w Jeleniej Górze

36. Justyna Ewa KRZYSZTOFIK-SKRZYDŁOWSKA

— w Bolesławcu

37. Grzegorz Stanisław KURIATA

— w Dzierżoniowie

38. Elżbieta Sylwia KWAŚNIEWSKA

— w Kaliszu

39. Joanna Małgorzata LORENS

— w Jaworznie

40. Aleksandra MACHEL-DZIK

— w Lublinie

41. Magdalena Agnieszka MASTAJ

— w Katowicach

42. Grażyna Teresa MAZIARZ

— w Tarnowie

43. Maria Bogusława MAZUR

— w Mikołowie

44. Dorota Maria MIROTA

— w Nowym Sączu

45. Łukasz Radosław OBŁOZA

— w Chełmie

46. Sławomir Paweł PAŁKA

— w Strzelinie

47. Agata PARLIŃSKA

— w Katowicach

48. Monika Anna PIENIĄŻEK-KOSOŃ

— dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

49. Joanna Alicja POLIKOWSKA

— w Jeleniej Górze

50. Wojciech Witold POSTULSKI

— w Lubartowie

51. Szymon Oskar ROŻEK

— w Tarnobrzegu

52. Sławomir Janusz RÓŻYCKI

— dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

53. Barbara Anna SABAŁA-BRONŚ

— w Ostrzeszowie

54. Dorota SĄCZEWA

— w Lublinie

55. Joanna SKOWRON

— w Jeleniej Górze

56. Jaromierz Maciej SOBUSIAK

— w Brzesku

57. Małgorzata Anna SOCHA-ŁUSZCZYŃSKA

— w Wąbrzeźnie

58. Agata Joanna SROKOWSKA

— w Oławie

59. Jarosław TEKLIŃSKI

— w Przasnyszu

60. Sylwia Magdalena URBAŃSKA

— w Rykach

61. Jacek Jerzy WIŚNIEWSKI

— w Chorzowie

62. Łukasz Piotr WOJTASIK

— w Zielonej Górze

63. Beata Maria WOLAŃSKA

— w Lubaniu

64. Wojciech Marek WOLSKI

— w Lublinie

65. Joanna ZAPAŁA-GARBACZ

— w Kluczborku.