POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 21 maca 2005 r. o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Edukacji Narodowej i Sportu za zasługi dla rozwoju sportu, za działalność społeczną

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Rosotowicz Antoni, 2. Wichrowski Henryk Józef,

na wniosek Ministra Gospodarki i Pracy za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

3. Cyrnal Marek Piotr,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

4. Buchta Franciszek, 5. Czubak Tadeusz, 6. Franek Andrzej Jerzy, 7. Griesa Jolanta, 8. Knopik Ryszard Tadeusz, 9. Kostur Czesław Józef, 10. Krochmalski Ryszard, 11. Lewkowicz Jan, 12. Mieleszko Lidia, 13. Muskała Kazimierz, 14. Oszczygiet Jan Marian, 15. Piotrowski Jan, 16. Rzeszut Tomasz Ryszard, 17. Szegidewicz Jerzy, 18. Szymczak Tadeusz, 19. Tabor Andrzej, 20. Trębacz Stanisław, 21. Weigel Jan, 22. Węgtowski Ireneusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

23. Adamowicz Jakub Roman, 24. Bartuszek Iwona Magdalena, 25. Bil Ewa Jadwiga, 26. Borda Jarosław Józef, 27. Brudnik Krzysztof Michał, 28. Bucki Stanisław, 29. Celmer Elżbieta Zdzisława, 30. Cybulska Zofia Katarzyna, 31. Dąbrowski Witold August, 32. Durlik Hanna Zofia, 33. Dynarzewska Jolanta Katarzyna, 34. Feliks Halina, 35. Gizmajer Wieńczysława Irena, 36. Gotkowski Marek, 37. Gosk Magdalena Maria, 38. Harasimowicz Danuta Barbara, 39. Idzikowska Marianna, 40. Jagłowska Jadwiga, 41. Janiszewski Tomasz, 42. Jankiewicz Halina, 43. Jastrzębski Andrzej Wojciech, 44. Jatczak Joanna Jadwiga, 45. Kabat Krzysztof, 46. Kasperczyk Zbigniew, 47. Kędzia Anna Maria, 48. Klimczyk Czesław, 49. Klimek Marta Danuta, 50. Kotłowska Danuta Elżbieta, 51. Kriews Małgorzata Hanna, 52. Laska-Pawelska Halina, 53. Lenard Elżbieta Jadwiga, 54. Leszek Ewa, 55. Lisiecki Henryk, 56. Maruszyńska Zofia Maria, 57. Mickiewicz Sigrid Krystyna, 58. Miękus Janusz Władysław, 59. Moczarski Mirosław, 60. Nekanda-Trepka Marek, 61. Niedziałkowska Barbara Halina, 62. Podbielski Andrzej, 63. Pytel Tadeusz, 64. Rzeźnicki Bogusław, 65. Sakowicz Krystyna Helena, 66. Siamion Zdzisław Franciszek, 67. Skasko Lesław, 68. Skonieczny Olgierd Grzegorz, 69. Sobierajska Katarzyna Danuta, 70. Sobolewska-Paździor Halina Danuta, 71. Stanicki Eugeniusz Franciszek, 72. Stankiewicz Stefania Karolina, 73. Szeląg Włodzimierz Zbigniew, 74. Szupica Andrzej, 75. Tarchalska-Kalinowska Urszula Ryszarda, 76. Trzósto Andrzej Jan, 77. Walas Bartłomiej Tomasz, 78. Wilgocki Stanisław, 79. Wilk Marian, 80. Witkowski Kazimierz, 81. Wójcik Jarosław, 82. Wróbel Jerzy Wiesław, 83. Zadorecki Aleksander Jerzy, 84. Zaremba Lidia Urszula, 85. Zaręba Romuald, 86. Ziarko Jan Zbigniew, 87. Ziomek Zdzisław Tadeusz, 88. Zygadło Jacek Romuald,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

89. Baranowski Janusz, 90. Bączkowska Jadwiga, 91. Bednarska Bogusława, 92. Białkowska Krystyna Marianna, 93. Buthak-Górnik Łucja Barbara, 94. Chmurski Paweł, 95. Czermińska Bożenna Teresa, 96. Danielik Eliza, 97. Danikiewicz Małgorzata Justyna, 98. Kania Grażyna, 99. Kaszczuk Tadeusz Jan, 100. Kilińska Krystyna Aleksandra, 101. Kobędza Krzysztof, 102. Krawiec Renata, 103. Krzemień-Banot Violetta Barbara, 104. Kucharska Maria Teresa, 105. Kucharska Teresa Urszula, 106. Kuczera Jan, 107. Kulikowski Krzysztof, 108. Kuniszyk Marta Ewa, 109. Neufeldt-Ziemba Loretta Maria, 110. Oleksy Jerzy, 111. Oleś Elżbieta Halina, 112. Pietraszkiewicz Krystyna Irena, 113. Piwko Jan, 114. Ryba Bogdan Kazimierz, 115. Saja Andrzej Stanisław, 116. Serwik Alicja Emilia, 117. Skoczek Halina, 118. Sozańska Kazimiera Józefa, 119. Sroczyńska Grażyna Katarzyna, 120. Szutkowski Jerzy Jan, 121. Szymanek Tadeusz, 122. Tarwacki Tomasz Paweł, 123. Widłaszewski Wiesław, 124. Woyton Zenona, 125. Zielezińska Krystyna,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego za zasługi w działalności na rzecz rozwoju rzemiosła:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

126. Babula Jacek Władysław, 127. Chlastawa Stanisław, 128. Dusza Tadeusz, 129. Kroczek Mieczysław, 130. Kunysz Emil, 131. Kuźniar Lucjan, 132. Lachcik Józef Jerzy, 133. Rak Wacław Stanisław, 134. Sasiela Adam,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

135. Baran Franciszek, 136. Bator Janusz Kazimierz, 137. Chłost Jan, 138. Gorgosz Tadeusz, 139. Hydzik Janusz Bogusław, 140. Kachlik Andrzej, 141. Kulpiński Ryszard, 142. Łyko Barbara Maria, 143. Machunik Anna, 144. Mazur Władysław Jan, 145. Michalski Józef, 146. Piątkiewicz Barbara Zofia, 147. Pobidyńska Teresa, 148. Wszotek Jan Adam, 149. Żyga Jan,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

150. Kozdroń Tadeusz, 151. Osiniak Ewa, 152. Smyk Marek Stanisław,

na wniosek Wojewody Pomorskiego za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

153. Kowalska Sabina Maria.