POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 21 kwietnia 2009 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130-19-09

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:


I. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

1. Grzegorz BABIŃSKI

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

2. Agnieszka Daria BARAN

— w Będzinie

3. Olimpia Maria BARAŃSKA-MAŁUSZEK

— w Gorzowie Wielkopolskim

4. Monika Teresa BAREŁA

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

5. Paweł Franciszek BETLEJEWSKI

— w Częstochowie

6. Ewa Aleksandra BIELAWSKA-CEGIELSKA

— dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

7. Anna Gabriela BIELECKA-GĄSZCZ

— dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

8. Magdalena Ewa BOMBAŁA

— dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

9. Anna Izabela BONKOWSKA

— dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

10. Izabela Anna BORKOWSKA

— w Strzelinie

11. Karol Lambert BUCHA

— w Nowym Mieście Lubawskim

12. Agnieszka BURACZEWSKA

— w Słupsku

13. Joanna Katarzyna CISAK-NIECKARZ

— w Piotrkowie Trybunalskim

14. Łukasz Paweł CISZEWSKI

— Katowice-Zachód w Katowicach

15. Anna Maria DĄBROWSKA

— w Piotrkowie Trybunalskim

16. Małgorzata DEMIANIUK-DZIK

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

17. Agata DOMAGAŁA

— Katowice-Zachód w Katowicach

18. Jan Paweł DRĄG

— dla Warszawy-Pragi Północ w Warszawie

19. Magdalena Elżbieta DROGOWSKA

— dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

20. Aneta DRZEWIECKA

— Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

21. Hanna Magdalena DUMANOWSKA-ŁOSIN

— w Lęborku

22. Maja Ewelina ELSENBAHN-LISZKA

— w Tychach

23. Piotr Stefan ERMICH

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

24. Piotr FAL

— w Radomsku

25. Magdalena Ewa GABRIEL

— dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

26. Magdalena Anna GLINKIEWICZ

— w Toruniu

27. Dorota Anna GOZALBO-GĄGOLEWICZ

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

28. Kamil Jerzy GOŁASZEWSKI

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

29. Katarzyna Hanna GRODŹ

— Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

30. Monika Maria GRUBBA

— w Toruniu

31. Agnieszka Irena GRZEMPA

— w Słupsku

32. Piotr GRZĘDZIŃSKI

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

33. Ewa Karolina GUCZYŃSKA-MIŚKIEWICZ

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

34. Anna Magdalena HANUS-KLARA

— w Radomsku

35. Joanna Marta HETNAROWICZ-SIKORA

— w Miastku

36. Dagmara Łucja HULEJ

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

37. Magdalena JANECZEK-PRAWDA

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

38. Andrzej JANOWSKI

— w Szczytnie

39. Justyna JARKA

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

40. Joanna KARCZEWSKA

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

41. Joanna Katarzyna KIEPUL-CISZEWSKA

— w Chorzowie

42. Agnieszka Justyna KIERUS

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

43. Agnieszka KLIMKO

— w Braniewie

44. Łukasz Grzegorz KOŁEK

— w Bytomiu

45. Joanna Magdalena KOŃCZYK

— w Słupsku

46. Tomasz KOTKOWSKI

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

47. Damian Paweł KRAKOWIAK

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

48. Michał KRAKOWIAK

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

49. Jakub Krzysztof KRAWIEC

— w Chrzanowie

50. Ewa Magdalena KRÓLIKOWSKA

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

51. Anna Agnieszka KRZACZYŃSKA

— w Piotrkowie Trybunalskim

52. Anna Joanna KUDRYŃSKA

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

53. Ewa Magdalena LANGER

— Katowice-Wschód w Katowicach

54. Michał LASOTA

— w Nowym Mieście Lubawskim

55. Grażyna Agnieszka LENARD-DUTCZAK

— Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

56. Karina Maria LIPSKA

— Katowice-Zachód w Katowicach

57. Joanna Gabriela ŁAWNICKA

— dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

58. Beata Alicja MACHOWSKA-NOWAK

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

59. Monika Agnieszka MALINOWSKA-WASIAK

— w Zgierzu

60. Jolanta MALSKA

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

61. Anna Katarzyna MAŁECKA

— w Kutnie

62. Agnieszka Marta MARCZEWSKA

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

63. Agnieszka MATUSIAK

— Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

64. Anna Maria MUŁENKO

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

65. Rafał Marcin NALEPA

— w Piotrkowie Trybunalskim

66. Bartłomiej Tomasz NIEDZIELSKI

— w Bełchatowie

67. Anna Dominika NISIOBĘDZKA

— dla Warszawy-Pragi Północ w Warszawie

68. Dawid NOSEWICZ

— w Chojnicach

69. Jolanta NOWAK

— w Wejherowie

70. Krzysztof OBST

— w Słupsku

71. Agnieszka OLSZEWSKA

— w Wołominie

72. Agnieszka ONICHIMOWSKA

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

73. Anna Magdalena OSTROWSKA-ROMANOWSKA

— w Tychach

74. Kamila Ewa PALUSZKIEWICZ

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

75. Tomasz PAPROCKI

— w Wołowie

76. Karolina Anna PASZKOWSKA-MASŁOWSKA

— w Piotrkowie Trybunalskim

77. Justyna Hanna PIŚ-BARGANOWSKA

— w Toruniu

78. Zofia Paulina PIWOWARSKA

— Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

79. Romana PŁATEK

— w Lęborku

80. Paweł POMIANOWSKI

— dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

81. Tomasz POPIEL

— w Złotoryi

82. Anna Monika PRZESMYCKA

— dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

83. Marta Agnieszka PRZYBYLSKA

— w Jarocinie

84. Joanna Paulina PÓŁROLNIK

— w Piasecznie

85. Katarzyna RASZKIEWICZ

— w Słupsku

86. Bożena ROMAN

— w Bolesławcu

87. Urszula ROSOCHACKA

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

88. Katarzyna Joanna ROŻYŃSKA-TERMAN

— w Bytowie

89. Anna RYDZEWSKA

— w Grodzisku Mazowieckim

90. Edward SABANTY

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

91. Marcin SEMENIUK

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

92. Dorota Bogumiła SIEWIERSKA

— dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

93. Alicja Katarzyna SKOCZYLAS

— Katowice-Zachód w Katowicach

94. Gabriela Katarzyna SKWARCZYŃSKA

— w Tychach

95. Joanna Małgorzata SMOTER-PIĄTY

— w Chrzanowie

96. Sebastian Mariusz SPAŁEK

— dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

97. Monika Anna STEFANIAK

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

98. Joanna Ewelina STELLA-BORKOWICZ

— w Ostródzie

99. Karolina STĘPAK

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

100. Justyna Anna STROBEL-WIECHOWSKA

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

101. Daniel Stefan STRZELECKI

— w Zgorzelcu

102. Antonina Maria SURMA

— dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

103. Aneta SZAŁKIEWICZ-ŁOSIAK

— w Słupsku

104. Tomasz SZCZUROWSKI

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

105. Marzena Agata SZTAJER

— w Pabianicach

106. Natalia Maria SZYMANEK-WOLNIK

— w Braniewie

107. Katarzyna Ewa SZYNKOWSKA

— Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

108. Magdalena ŚLIWIŃSKA-STĘPIEŃ

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

109. Joanna Dorota TERTIL

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

110. Agnieszka TYSKA-CZARNECKA

— w Pułtusku

111. Małgorzata Katarzyna WALDOWSKA-WIERNEK

— w Sosnowcu

112. Joanna WASILEWSKA-MIKUSEK

— dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

113. Artur Piotr WEWIÓRA

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

114. Monika WŁODARCZYK

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

115. Wojciech WOJNAR

— dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

116. Katarzyna WRÓBEL-ZUMBRZYCKA

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

117. Paweł Tomasz WYRZYKOWSKI

— w Bolesławcu

118. Łukasz Marcin ZAMOJSKI

— w Gliwicach

119. Stanisław Józef ZDUN

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

120. Agnieszka ZIELIŃSKA

— w Piotrkowie Trybunalskim

121. Aleksandra Anna ZIELIŃSKA-OŚKO

— dla m.st. Warszawy w Warszawie

122. Sylwia Dorota ZIERKIEWICZ

— w Jeleniej Górze

123. Agata Izabela ŻAK

— Katowice-Zachód w Katowicach

124. Jolanta Halina ŻAK

— w Gliwicach

125. Katarzyna ŻMUDZKA-KĘPKA

— w Mińsku Mazowieckim
II. na stanowisku sędziego Wojskowego Sądu Garnizonowego:

126. kpt. Tomasz Benedykt FLOREK

— w Lublinie

127. kpt. Agnieszka KOBYLIŃSKA

— w Warszawie

128. kpt. Paweł Krzysztof PIWKOWSKI

— w Gdyni

129. kpt. Bartosz STANGIERSKI

— w Szczecinie

130. kpt. Arkadiusz Waldemar SZLACHTA

— w Gdyni