POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 19 października 2010 r.

nr 1130-26-2010

o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:


I. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

1. Tomasz Zbigniew BAJER

— w Łodzi

2. Radomir Piotr BOGUSZEWSKI

— w Gdańsku

3. Dorota Hanna CIEJEK

— w Olsztynie

4. Agata Katarzyna GAWRON-SAMBURA

— w Gliwicach

5. Dariusz Piotr GŁOWACKI

— w Łodzi

6. Anna Katarzyna HODYSZ

— w Gdańsku

7. Weronika Zofia KLAWONN

— w Gdańsku

8. Anna Maria POCHYLCZUK

— w Bydgoszczy

9. Monika Maria POPIELIŃSKA

— w Gdańsku

10. Katarzyna POWALSKA

— w Sieradzu

11. Piotr Jan SIKORA

— w Częstochowie

12. Aneta SZWEDOWSKA

— w Olsztynie

13. Robert ŚWIECKI

— w Łodzi
II. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

14. Natalia Anna BIADUN

— w Szczytnie

15. Tomasz BŁOŃSKI

— w Żarach

16. Katarzyna Dominika CAL

— w Krośnie Odrzańskim

17. Agnieszka Monika CZAJKOWSKA

— w Strzelcach Opolskich

18. Katarzyna Helena GAŁCZYŃSKA-LISIK

— w Gliwicach

19. Anna GRASZA

— w Zielonej Górze

20. Ewa Elżbieta GRIEGER-GORCZYŃSKA

— w Zabrzu

21. Małgorzata Elżbieta GUTKOWSKA

— w Lublińcu

22. Anna Elżbieta JARZYNA

— w Chojnicach

23. Elżbieta Teresa JEŻAK-JUSZKO

— w Jeleniej Górze

24. Łukasz Jan KOZAKIEWICZ

— w Wałbrzychu

25. Ewa Teresa LIPIŃSKA

— w Cieszynie

26. Katarzyna ŁUKOMSKA-KUREK

— w Zielonej Górze

27. Beata Katarzyna MAJEWSKA

— w Zabrzu

28. Monika Alina MAŃKA

— w Raciborzu

29. Romana Helena METELICA

— we Wschowie

30. Robert NOWOTNIAK

— w Siedlcach

31. Anna Marta PASICH

— w Gliwicach

32. Krzysztof POŁOMSKI

— w Piszu

33. Mariusz PTASZYŃSKI

— w Siedlcach

34. Małgorzata SĄSIADEK

— w Gliwicach

35. Ewelina Patrycja SERAFIN

— w Rudzie Śląskiej

36. Olga Barbara SMUDA

— w Nowej Soli

37. Izabela Agnieszka SZOT-HUREJ

— w Muszynie

38. Anita ŻURALSKA

— w Nowym Mieście Lubawskim