POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 17 sierpnia 2004 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 112–8–04

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., zgodnie z wnioskiem Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:

I. na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:

1. Marek Józef CHARUZA – w Katowicach

2. Grażyna Czesława DEMKO – w Rzeszowie

3. Maryla Teresa DOMEL-JASIŃSKA – w Katowicach

4. Jadwiga Zdzisława GALAS – w Katowicach

5. Małgorzata GERSZEWSKA – w Gdańsku

6. Barbara GONERA – w Rzeszowie

7. Walter Franciszek KOMOREK – we Wrocławiu

8. Stanisława Krystyna KUBICA – we Wrocławiu

9. Franciszek Edward MARCINOWSKI – we Wrocławiu

10. Urszula Iwona MODRZYK – w Katowicach

11. Tomasz Bernard PIDZIK – w Katowicach

12. Barbara Teresa STAŚKIEWICZ – we Wrocławiu

13. Stanisław Jan URBAN – w Rzeszowie

14. Małgorzata Bronisława WOŁCZAŃSKA – w Katowicach

15. Robert Bronisław WRÓBLEWSKI – we Wrocławiu

16. Urszula Bożena ŻAK – w Katowicach

II. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

17. Marek BAJGER – w Kaliszu

18. Agnieszka Małgorzata BEDNAREK – w Szczecinie

19. Urszula Bożena BORATYN – w Zamościu

20. Bożena Bogumiła CZARNOTA – w Elblągu

21. Agnieszka Katarzyna GÓRSKA – w Szczecinie

22. Iwona Ewa IWANEK – w Świdnicy

23. Urszula Elżbieta IWANOWSKA – w Szczecinie

24. Bogdan JACHOWICZ – w Łodzi

25. Czesław KAMIŃSKI – w Siedlcach

26. Grzegorz KASICKI – w Szczecinie

27. Renata Anna KAWECKA – w Bielsku-Białej

28. Elżbieta KOSECKA-SOBCZAK – w Elblągu

29. Elżbieta Stanisława KOSZEL – w Zamościu

30. Mariola Elżbieta KRAJEWSKA-SIŃCZUK – w Siedlcach

31. Elżbieta Małgorzata KUDRYCKA-JAROSZ – w Białymstoku

32. Marek Zbigniew KURKOWSKI – we Wrocławiu

33. Marek Zbigniew LISICZYŃSKI – w Zamościu

34. Jacek Antoni MAGDZIAK – w Zamościu

35. Jerzy Zbigniew NOWIŃSKI – we Wrocławiu

36. Alicja Irena ROMANOWSKA – w Elblągu

37. Piotr Dariusz SAŁAMAJ – w Szczecinie

38. Jolanta SOLARZ – we Wrocławiu

39. Jerzy Krzysztof STRZYGOCKI – w Bielsku-Białej

40. Ewa SZAFRANIUK – w Zamościu

41. Zofia Wacława SZCZEŚNIEWICZ – w Łodzi

42. Iwona Grażyna SZYBKA – w Piotrkowie Trybunalskim

43. Urszula Grażyna WYNIMKO – w Białymstoku

44. Dorota Irena ZAŁĘSKA – w Łodzi

45. Dorota Agata ZIENTARA – w Elblągu

III. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

46. Izabela BIGUS-BIRYŁO – w Słubicach

47. Barbara Janina BONCZAR – dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

48. Monika Katarzyna DEMBOWIAK – w Nowej Soli

49. Anna Magdalena DOMARECKA – dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

50. Marzena Aurelia DROZDOWSKA – we Wschowie

51. Robert Grzegorz DRÓŻDŻ – w Kielcach

52. Grzegorz Artur FURA – w Skarżysku-Kamiennej

53. Adam GEPART – w Zielonej Górze

54. Katarzyna Sylwia GORGIEL – w Krośnie Odrzańskim

55. Anna Małgorzata GRAŻEWSKA-BICKA – w Gorzowie Wielkopolskim

56. Mariusz GREISER – w Międzyrzeczu

57. Anna JABŁOŃSKA-SOCHA – w Legnicy

58. Anna Maria JERMAK – w Kielcach

59. Adam Przemysław KAROWICZ – dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

60. Joanna Iwona KIEŁKOWICZ – w Głogowie

61. Danuta Alicja KOZIARA – w Kielcach

62. Agnieszka KRÓTKA – w Złotoryi

63. Dorota Joanna KUNYSZ-GRZEGORZEWSKA – w Gorzowie Wielkopolskim

64. Dorota LICZBERSKA-DĘBSKA – dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

65. Ewa Bogumiła MICHNIEWICZ-BRODA – w Zgierzu

66. Agata Anna MULARSKA-KARAMON – w Lubinie

67. Dariusz Mirosław NIEDŹWIEDŹ – w Lubinie

68. Arkadiusz Paweł NOSEWICZ – w Krośnie Odrzańskim

69. Marcin OZIMEK – w Jeleniej Górze

70. Sebastian Władysław PETLIK – w Sulęcinie

71. Monika Edyta PIETRZYK – w Kamiennej Górze

72. Izabela Czesława RUTKOWSKA – dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

73. Monika Anna SKIBIŃSKA – dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

74. Maria Ewa SŁAWIK – dla m. st. Warszawy w Warszawie

75. Katarzyna Elżbieta SOBIESKA – w Jaworze

76. Sławomir Jarosław SOROKA – w Gorzowie Wielkopolskim

77. Tuliusz Tyberiusz STABRYN – w Lubaniu

78. Beata SZNEJDER – w Suwałkach

79. Andrzej ŻUK – w Jeleniej Górze

IV. na stanowisku sędziego Wojskowego Sądu Okręgowego:

80. podpułkownik Janusz KOGUT – w Poznaniu

V. na stanowisku sędziego Wojskowego Sądu Garnizonowego:

81. porucznik Mirosław Robert KOLANOWSKI – w Gdyni