POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 16 stycznia 2009 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130-3-09

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego w Sądzie Rejonowym:


1. Leszek BAMBUROWICZ

— w Ząbkowicach Śląskich

2. Marzena BARBURSKA

— w Częstochowie

3. Małgorzata BARCZYK

— w Kłodzku

4. Izabela BARCZYK-BOŁOZ

— w Wałbrzychu

5. Zygmunt BEDNARCZYK

— w Sandomierzu

6. Krystyna BENEDYCZUK

— w Żarach

7. Rozalia BIAŁECKA

— w Opocznie

8. Stanisław BIELECKI

— w Ostrowcu Świętokrzyskim

9. Hanna Małgorzata BIELIŃSKA-ŻYWICKA

— w Kościerzynie

10. Krzysztof BLOCH

— w Elblągu

11. Ewa Krystyna BOBROWSKA

— Gdańsk-Południe w Gdańsku

12. Alicja Zofia BOGUCKA

— Gdańsk-Południe w Gdańsku

13. Anna BRYLSKA

— w Gryficach

14. Marlena BRZOZOWSKA

— w Elblągu

15. Wanda BURCHARD

— w Wieluniu

16. Karol BURY

— w Sandomierzu

17. Barbara CEGIELSKA-JACKOWSKA

— w Świnoujściu

18. Ewa CEMBAŁA-CZUCZWARA

— w Stargardzie Szczecińskim

19. Dorota Maria CHYBICKA

— w Sopocie

20. Jan CHODURSKI

— w Lipsku

21. Elżbieta Marzena CICHON

— w Tczewie

22. Grażyna CIELOCH

— w Końskich

23. Maria Teresa CIESZYŃSKA

— w Wejherowie

24. Jerzy CISOWSKI

— w Starachowicach

25. Kazimierz Jan CIŻ

— dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

26. Teresa CYBULSKA

— w Sieradzu

27. Urszula CYRNEK

— w Kielcach

28. Lucyna CZERKO

— w Kamieniu Pomorskim

29. Marek CZERNIAWSKI

— w Żaganiu

30. Krystyna DĄBROWSKA

— w Choszcznie

31. Tadeusz DEREŃ

— w Kłodzku

32. Regina Elżbieta DESPOT-MŁADANOWICZ

— w Malborku

33. Urszula DMYTRASZ

— w Wałbrzychu

34. Jadwiga Elżbieta DOBACZEWSKA

— w Iławie

35. Elżbieta Maria DRAPIŃSKA

— w Kartuzach

36. Wojciech Zdzisław DREWNIAK

— w Iławie

37. Krzysztof DUCHNIK

— w Przysusze

38. Maria DULANOWSKA

— w Ząbkowicach Śląskich

39. Włodzimierz Stanisław DYZERT

— w Żarach

40. Hanna Katarzyna EWERTOWSKA-GRZONKOWSKA

— w Nowym Mieście Lubawskim

41. Ewa Joanna GABRYŚ-FRANIK

— w Kędzierzynie-Koźlu

42. Danuta GAJEWSKA-TUDREJ

— w Grójcu

43. Tomasz GAWLIK

— w Ostrowcu Świętokrzyskim

44. Barbara GIERAK

— w Sieradzu

45. Małgorzata GLABISZ

— w Wałbrzychu

46. Małgorzata GŁADYSZ-WÓJCIK

— w Świdnicy

47. Anna GŁOWACKA

— w Częstochowie

48. Ireneusz GÓRA

— w Szczecinku

49. Sławomir GÓRNY

— w Zduńskiej Woli

50. Małgorzata GRABOWSKA

— w Częstochowie

51. Mirella GREGORCZYK

— w Kielcach

52. Irena GROCHOLA

— w Malborku

53. Mieczysław Paweł GRZENKOWSKI

— w Wejherowie

54. Małgorzata GRZYMAJŁO

— w Wałbrzychu

55. Urszula HADRYŚ

— w Stargardzie Szczecińskim

56. Zdzisława Mirosława HARMACIŃSKA

— w Iławie

57. Mirosław IRZYCKI

— w Kłodzku

58. Jarosław IWANEK

— w Wałbrzychu

59. Iwona IŻYŃSKA

— w Częstochowie

60. Jan JAMROZY

— w Kłodzku

61. Jolanta JANAS

— w Częstochowie

62. Gabriela JANSON-MATUSIAK

— w Radomsku

63. Joanna JAROS

— Gdańsk-Pótnoc w Gdańsku

64. Andrzej JĘDRA

— w Lipsku

65. Andrzej JÓZEFOWSKI

— w Kłodzku

66. Barbara JUNGIEWICZ

— w Lipsku

67. Alicja JURASZCZYK

— w Kołobrzegu

68. Anna JUSZCZĘĆ-TELEMAN

— w Piotrkowie Trybunalskim

69. Marta JUSZCZYK

— w Częstochowie

70. Bożena KACPRZYK

— w Końskich

71. Danuta KACZEROWSKA-BIELIK

— w Iławie

72. Zdzisław KACZMAREK

— w Bełchatowie

73. Ewa KALININ

— w Jędrzejowie

74. Bożenna KAMIŃSKA

— w Końskich

75. Ryszard KARCZEWSKI

— w Kielcach

76. Ewa KARP

— w Kłodzku

77. Halina KARPIŃSKA

— w Goleniowie

78. Krystyna KASPRZAK

— w Wałbrzychu

79. Anna KĘDZIORA

— w Białogardzie

80. Marta KIEŁEK

— w Kielcach

81. Maria Urszula KLISZCZ

— w Malborku

82. Małgorzata KŁYS

— w Wieluniu

83. Joanna KOLEGA

— w Częstochowie

84. Helena KOZIAK

— w Stargardzie Szczecińskim

85. Wanda Teresa KOZŁOWSKA

— w Tczewie

86. Zbigniew KRASOŃ

— w Częstochowie

87. Marzanna KRUK

— w Sandomierzu

88. Maria KRUŹLAK

— w Świdnicy

89. Ewa KRYSTOF-JANKOWI AK

— w Choszcznie

90. Janina Zofia KRYWIŃSKA

— w Żarach

91. Mariusz KUBICZEK

— w Tomaszowie Mazowieckim

92. Urszula KUBIK

— w Częstochowie

93. Inga KUKLA

— w Kędzierzynie-Koźlu

94. Elżbieta KURKIEWICZ

— w Otwocku

95. Jolanta KUSIO

— w Kozienicach

96. Danuta LASKOWSKA-AMBROŻ

— w Świnoujściu

97. Dorota LASOTA

— w Opocznie