POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 16 czerwca 2008 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130-10-08

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:


I. na stanowisku sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego

1. Sławomir ANTONIUK

— w Warszawie

2. Kazimierz BANDARZEWSKI

— w Krakowie

3. Piotr Maciej BOROWIECKI

— w Warszawie

4. Anetta CHOŁUJ

— we Wrocławiu

5. Magdalena JÓZEFCZYK

— w Rzeszowie

6. Sławomir FULARSKI

— w Warszawie

7. Iwona Alicja KOSIŃSKA

— w Warszawie

8. Artur KOT

— w Warszawie

9. Marta LASKOWSKA

— w Warszawie

10. Danuta Elżbieta OLEŚ

— w Gdańsku

11. Hieronim SĘK

— w Warszawie

12. Joanna SKIBA

— w Warszawie

13. Mirosław SURMA

— w Kielcach

14. Irena WESOŁOWSKA

— w Gdańsku

15. Jarosław Piotr WIŚNIEWSKI

— w Krakowie

16. Marian Leszek WOLANIN

— w Warszawie
II. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego

17. Andrzej BOREK

— w Rzeszowie

18. Renata Danuta BRODA

— w Kielcach

19. Witold Marian FIRKOWICZ

— we Wrocławiu

20. Beata Eryka HERMAN

— w Warszawie

21. Cezary KLEPACZ

— w Kielcach

22. Izabela Marzanna KOMARZEWSKA

— w Białymstoku

23. Danuta Maria KONOPKA

— w Bydgoszczy

24. Małgorzata Zdzisława KOSICKA

— w Warszawie

25. Ewa Maria KOSIEC

— w Koszalinie

26. Marek KRYŚ

— w Bydgoszczy

27. Joanna NAWORSKA

— w Olsztynie

28. Artur Paweł POLUT

— w Kielcach

29. Marzenna Jolanta ROLEDER

— w Białymstoku

30. Anna Janina STAŚKIEWICZ-BORTKIEWICZ

— w Bydgoszczy

31. Przemysław Grzegorz WASILEWSKI

— w Białymstoku

32. Ewa Rita WIECZÓR

— w Gorzowie Wielkopolskim

33. Joanna Marcjanna ZIELIŃSKA

— w Warszawie

34. Joanna Jadwiga ŻELAZNY

— we Wrocławiu
III. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego

35. Katarzyna Joanna ALTEWĘGIER

— dla Warszawy Pragi-Potudnie w Warszawie

36. Anna Marta BĘDZIK

— w Szczecinie

37. Aleksandra BIELECKA-DOBROCZEK

— dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

38. Mariusz Jarosław BILICZ

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

39. Agnieszka Wiesława BOGUCKA

— w Legionowie

40. Justyna Monika BORECKA-KARPOW

— w Częstochowie

41. Konrad BRONOWSKI

— w Wołominie

42. Kinga Cecylia BRYKALSKA-STĘPIEŃ

— w Łęczycy

43. Marek Seweryn BURZYŃSKI

— w Szczecinie

44. Katarzyna Anna CZAJKA

— w Opolu

45. Anna Maria DRABIK

— w Jarosławiu

46. Marcin Michał DROZD

— w Limanowej

47. Jędrzej Przemysław DZIKOWSKI

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

48. Marcin Tomasz FRELIK

— w Wołominie

49. Maciej GŁOWACZ

— w Przemyślu

50. Mariusz Włodzimierz JABŁOŃSKI

— dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

51. Bartosz JAKUBOWSKI

— w Białogardzie

52. Katarzyna JAMROZY-SZPONIK

— w Świdnicy

53. Małgorzata Weronika JANIK-BIAŁEK

— w Szczecinie

54. Ewa JARZYŃSKA

— w Sierpcu

55. Monika Magdalena KIERSZTYN

— w Szczecinie

56. Andrzej KLIMIUK

— w Mławie

57. Edyta KOŁACZ

— w Przemyślu

58. Piotr Tomasz KORCZYŃSKI

— w Radomiu

59. Konrad Henryk KUJAWA

— w Szczecinie

60. Fryderyk Jerzy KWIATEK

— w Wałbrzychu

61. Krystian KWOLEK

— w Szczecinie

62. Katarzyna LONGA

— w Szczecinie

63. Irma Magdalena LORENC

— w Szczecinie

64. Radosław Marcin LORENC

— w Szczecinie

65. Agnieszka MASZNER

— w Otwocku

66. Bartek Tadeusz MĘCINA

— w Rawie Mazowieckiej

67. Ewa Barbara MIKICKA-PIECHOWIAK

— w Elblągu

68. Rafał Krzysztof MNICH

— w Dębicy

69. Małgorzata Wisława NOWIK

— dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

70. Adriana Ewa ORZECHOWSKA

— w Przysusze

71. Anna Daria OSTROWSKA

— dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

72. Hanna Izabela PŁONKA

— w Wałbrzychu

73. Monika RABIEGA

— w Szczecinie

74. Daria Joanna RATYMIRSKA

— w Kłodzku

75. Piotr REMPOŁA

— w Legionowie

76. Eliza Anna ROGUSZCZAK-WILCZYŃSKA

— dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

77. Aneta Maria ROWIŃSKA-ZAWADA

— w Radomiu

78. Ryszard Kamil RUTKOWSKI

— w Szczecinie

79. Lidia Małgorzata SIEDLECKA

— w Skierniewicach

80. Anna Agnieszka SMOLIŃSKA

— w Wołominie

81. Aleksandra SMOŁKOWICZ

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

82. Maja Anna STĘPKOWSKA-MICHALSKA

— dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

83. Adam Michał STAWOWY

— w Strzelcach Opolskich

84. Joanna Anna SZCZYGIELSKA

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

85. Mariusz SZCZYGIELSKI

— dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

86. Bartosz Paweł SZLACHTA

— w Olsztynie

87. Konrad Jakub WIDZISZEWSKI

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

88. Rafał Zbigniew WOJNOWSKI

— w Gryficach

89. Aleksandra WÓJCIK-WOJNOWSKA

— w Szczecinie

90. Joanna Małgorzata ZAWIŚLAK

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

91. Ewa Zofia ŻOŁNIERCZUK-DEC

— w Rzeszowie