POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 13 marca 2012 r.

nr 1130-4-2012

o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:


I. na stanowisku sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego

1. Agnieszka Ewa NAWARA-DUBIEL

– w Krakowie
II. na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego

2. Dorota Maria OCHALSKA-GOLA

– w Łodzi
III. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

3. Anna BŁAŻEJCZYK

– w Warszawie

4. Piotr Dominik GĄCIAREK

– w Warszawie

5. Marcin Mariusz GRACZYK

– Warszawa-Praga w Warszawie

6. Agata Beata KOTUŁA

– we Wrocławiu

7. Tomasz KRAWCZYK

– we Wrocławiu

8. Monika Anna KUŹNIAR

– we Wrocławiu

9. Mariusz Ireneusz NAWARO

– w Katowicach

10. Adam RADZISZEWSKI

– Warszawa-Praga w Warszawie

11. Mariola ŚCIGAŁA-PENTAK

– w Katowicach

12. Barbara Katarzyna WALKIEWICZ

– w Katowicach
IV. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

13. Adrian BARTOSIEWICZ

– w Trzciance

14. Małgorzata Marta BOJKO-HORODEŃSKA

– w Bydgoszczy

15. Justyna Maria CELIŃSKA

– w Szczecinku

16. Agnieszka GOŁASZEWSKA

– dla m.st. Warszawy w Warszawie

17. Izabela Marta GRANICZKA

– w Zabrzu

18. Anna Maria HYŻY-SOWIŃSKA

– w Grodzisku Wielkopolskim

19. Angelika Elżbieta JANASZEK

– dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

20. Jakub Stanisław KAWAŁEK

– w Bydgoszczy

21. Kinga Magdalena KOSIARZ-MICHALSKA

– w Ostrowcu Świętokrzyskim

22. Bartosz LAU

– w Bydgoszczy

23. Małgorzata Maria MIKUSIŃSKA

– Katowice-Wschód w Katowicach

24. Magdalena Maria MIZERACKA

– Katowice-Wschód w Katowicach

25. Magdalena Marta NIEMIEC

– w Chorzowie

26. Tomasz NIEWIADOMSKI

– dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

27. Paweł NOWACKI

– w Nakle nad Notecią

28. Łukasz OLIWA

– w Żarach

29. Piotr Augustyn PUKOWIEC

– w Jastrzębiu-Zdroju

30. Marzena Barbara RZOŃCA

– dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

31. Maciej Mieczysław STPICZYŃSKI

– w Bydgoszczy

32. Magdalena Anna ŚWIETLIK

– w Nowej Soli

33. Marek Janusz TYSZKIEWICZ

– dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

34. Marcin Marek WINCZEWSKI

– w Bydgoszczy

35. Anna Monika WOŁCZYK

– w Ostrowcu Świętokrzyskim

36. Marcin WRONKA

– w Radomiu

37. Aleksander Marcin ŻÓŁTY

– w Wodzisławiu Śląskim

38. Anna Sławomira ŻUŁAWA

– dla m.st. Warszawy w Warszawie