POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 12 września 2007 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130-10-07

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:

I. na stanowisku sędziego Sądu Najwyższego:

1. Tomasz Stanisław ARTYMIUK

II. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

2. Marek Antoni ALEKSANDROWICZ                     w Szamotułach

3. Radisław ANAPOLSKI                                w Kluczborku

4. Kamil Jakub ANTKOWIAK                            w Poznaniu

5. Magdalena Dagmara ANTOSIEWICZ                   dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

6. Julita Emilia ARONOWICZ                            w Wysokiem Mazowieckiem

7. Paweł BANACH                                     w Ząbkowicach Śląskich

8. Katarzyna Małgorzata BIEŃ-CZECH                     dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

9. Adrianna Agnieszka BRZOZOWSKA                    w Obornikach

10. Henryk Wojciech BUŃKO                             w Tomaszowie Lubelskim

11. Agnieszka Elżbieta CHARYŁO                          w Szczecinie

12. Monika Edyta CIEMIĘGA                             w Opolu

13. Bartłomiej Zygmunt DROTKIEWICZ                    w Radomiu

14. Grzegorz Robert DZIURA                             w Rudzie Śląskiej

15. Michał DŹWILEWSKI                                 w Ełku

16. Ewa Izabela FIEDOROWICZ                           dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

17. Anna Irena GAŁAS                                  dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

18. Anna Elżbieta GLIJERSKA-SOCHA                     w Wałbrzychu

19. Edyta GÓRA                                        w Częstochowie

20. Elżbieta GÓRALSKA                                 w Szczecinie

21. Radosław Jacek KĘDZIERSKI                          w Pile

22. Grażyna KICIŃSKA                                  w Sochaczewie

23. Tomasz Grzegorz KITA                               w Rudzie Śląskiej

24. Tomasz KLIMKO                                    dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

25. Agnieszka Katarzyna KOKOSZCZYŃSKA                w Wejherowie

26. Marek KORCZYŃSKI                                 dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

27. Agnieszka KOSSOWSKA                             dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

28. Andrzej Krzysztof KOZIOŁ                            w Piszu

29. Katarzyna KRYŚ                                     w Myśliborzu

30. Magdalena Agnieszka KUBCZAK                       dla Warszawy-Woli w Warszawie

31. Krzysztof Marek LISEK                               w Myślenicach

32. Maciej Krzysztof MANUSZEWSKI                      w Szubinie

33. Agnieszka MĘKAL                                   dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

34. Andrzej MICHÓR                                    w Nysie

35. Jacek Tomasz MILCZAREK                            w Gorzowie Wielkopolskim

36. Agata MISIUK                                      dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

37. Elżbieta NOWACKA                                  w Sokołowie Podlaskim

38. Ewa OKNIŃSKA                                     w Olsztynie

39. Wojciech Marcin OSIŃSKI                            w Krasnymstawie

40. Agnieszka Ewa OSTROWSKA-GOŁĄBEK                w Oleśnicy

41. Barbara Maria OTTLIK                               w Tarnowskich Górach

42. Rafał Marcin PARNOWSKI                            w Szamotułach

43. Magdalena Tatiana PĘKACKA                         w Grójcu

44. Agnieszka Stanisława PIĄTEK-POLANOWSKA           w Głubczycach

45. Rafał PIETRZAK                                     w Szczecinie

46. Monika PODGÓRSKA                                w Radomiu

47. Maciej Tomasz POLANOWSKI                         w Kędzierzynie-Koźlu

48. Iwona Barbara POPIOŁEK-SIKORA                     dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

49. Daria Magdalena POPŁONYK                          dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

50. Marcin PRZYBYLSKI                                 we Wrześni

51. Barbara PRZYBYŁA                                  w Poznaniu

52. Grażyna Ewa ROBACZEWSKA                         w Szczecinie

53. Grzegorz ROMANIUK                                dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

54. Ewa Małgorzata RUDKOWSKA-ZĄBCZYK               dla Wroctawia-Śródmieścia we Wrocławiu

55. Beata SADOWSKA                                  w Bydgoszczy

56. Kornelia Olga SIKORSKA                             w Środzie Wielkopolskiej

57. Karolina SŁOWIŃSKA-DWORNICKA                    w Poznaniu

58. Barbara Magdalena SMOLSKA                        w Szczecinie

59. Rafał Marcin SOCHA                                 w Radomiu

60. Anna Iwona SZANCIŁO                               dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

61. Tomasz SZANCIŁO                                  dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

62. Emil Jerzy SZCZEPANIK                              dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

63. Jacek Tomasz SZCZEPARA                            w Rybniku

64. Piotr SZMAROWSKI                                 dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

65. Sylwia Justyna SZWAJCZUK                          w Szczecinie

66. Marta ŚMIECH                                      w Siedlcach

67. Magdalena TARASZKIEWICZ-SOŁTYS                  dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

68. Sławomir Piotr WAŁECZEK                           dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

69. Jolanta Dorota WARSZ                               w Siedlcach

70. Jarosław Zenon WICZKOWSKI                        w Grójcu

71. Agnieszka Maria WILK-KLAPCZYŃSKA                 w Poznaniu

72. Grzegorz Piotr ZAJĄC                                w Radomiu

73. Iwona Danuta ZDANOWSKA                          dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

74. Edyta ZIÓŁEK                                       w Lesznie

75. Bernadeta Dorota ZIÓŁKOWSKA                       w Głubczycach