POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 12 stycznia 2011 r.

nr 1130-1-2011

o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:


I. na stanowisku sędziego Sądu Najwyższego:

1. Maciej Marian PACUDA

II. na stanowisku sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego:

2. Beata Maria BLANKIEWICZ-WÓLTAŃSKA

— w Warszawie

3. Paweł Rafał GROŃSKI

— w Warszawie

4. Marta Agata KOŁTUN-KULIK

— w Warszawie

5. Beata Edyta SOBOCHA

— w Warszawie

6. Waldemar Andrzej ŚLEDZIK

— w Warszawie

7. Aneta TROCHIM-TUCHORSKA

— w Warszawie
III. na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:

8. Danuta Wacława MATUSZEWSKA

— w Gdańsku

9. Bogumiła METECKA

— w Szczecinie
IV. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

10. Bożena Teresa GAWROŃSKA

— w Kielcach

11. Maria Urszula KLISZCZ

— w Gdańsku

12. Jarosław Wojciech KLON

— w Gliwicach

13. Izabella Bożena KNYCH

— w Katowicach

14. Joanna Małgorzata ŁAGUNA-POPIENIUK

— w Gdańsku

15. Olga Jolanta NOCOŃ

— w Gliwicach

16. Bożena OSADNIK

— w Katowicach

17. Anna PETRI

— w Katowicach

18. Jarosław PRZYBYLIŃSKI

— w Płocku

19. Arkadiusz Tomasz PRZYBYŁO

— w Katowicach

20. Marcin Wiktor ŚMIGIEL

— we Wrocławiu

21. Mirela Elżbieta TOCHA-PLATA

— w Bydgoszczy
V. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

22. Agnieszka Izabela BEM-IWAŃSKA

— w Lubinie

23. Magdalena BRZOSTEK

— w Wyszkowie

24. Małgorzata Alicja BRZOZOWSKA

— we Włocławku

25. Grażyna Edyta BUDREWICZ-ROMANOWSKA

— w Radziejowie

26. Justyna BUGAJSKA

— Katowice-Wschód w Katowicach

27. Rafał CHRZCZONOWSKI

— w Przasnyszu

28. Katarzyna CICHOCKA

— w Stargardzie Szczecińskim

29. Agnieszka CZECHOWSKA

— w Świebodzinie

30. Edyta Zofia DZIELIŃSKA-WOLIŃSKA

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

31. Joanna GAWARKIEWICZ-MAŚLOCH

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

32. Tomasz Andrzej HABERKA

— w Sosnowcu

33. Szymon Konstanty HOŁÓWKO

— w Żarach

34. Mariusz KOŁODZIEJ

— w Wałczu

35. Michał Jan KRZYWULSKI

— w Łobzie

36. Marcin ŁĘGOWSKI

— we Włocławku

37. Anna Zofia MACUR

— w Zielonej Górze

38. Daniel Krzysztof MACUR

— w Krośnie Odrzańskim

39. Kamil Tomasz MAJCHER

— w Wałbrzychu

40. Anna MIŁOSZ

— w Zwoleniu

41. Maciej Aleksander NAWROCKI

— w Pułtusku

42. Aleksandra PIECHOCKA

— w Nowej Soli

43. Anna Karolina PISARCZYK

— w Szczecinku

44. Łukasz RUSIN

— Katowice-Zachód w Katowicach

45. Elżbieta Joanna SADOWSKA-AUGUSTYNIAK

— w Sieradzu

46. Katarzyna Anna SADZIŃSKA

— w Sieradzu

47. Anna Izabela SIKORSKA-OBTUŁOWICZ

— w Wałczu

48. Ewa Magdalena SKUPIEŃ

— Katowice-Zachód w Katowicach

49. Joanna Ksenia SMALEC

— w Goleniowie

50. Jacek Jan SULISŁAWSKI

— w Krośnie Odrzańskim

51. Agnieszka SUDER-SZLÓSARCZYK

— w Wadowicach

52. Marta SZYMBORSKA

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

53. Joanna TERMENA

— w Głogowie

54. Agata TOKARSKA

— w Pułtusku

55. Włodzimierz UCHMANOWICZ

— w Bytowie

56. Agnieszka WILK-KRÓL

— w Dębicy

57. Michał Marcin WŁODAREK

— w Kaliszu

58. Mariusz ZAWICKI

— w Choszcznie

59. Anna Elżbieta ZIELIŃSKA

— w Sławnie