POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 12 lutego 2009 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130-8-09

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:


1. na stanowisku sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego:

1. Ewa ALBERCIAK

— w Łodzi

2. Małgorzata BEJGEROWSKA

— w Poznaniu

3. Olga BIAŁEK

— we Wrocławiu

4. Katarzyna BOROŃSKA

— we Wrocławiu

5. Barbara BRANDYS-KMIECIK

— w Gliwicach

6. Joanna BRZEZIŃSKA

— w Gorzowie Wielkopolskim

7. Ewa CISOWSKA-SAKRAJDA

— w Łodzi

8. Andrzej Ignacy GÓRAJ

— w Warszawie

9. Anna JUSZCZYK-WIŚNIEWSKA

— w Gorzowie Wielkopolskim

10. Cezary Zbigniew KOZIŃSKI

— w Łodzi

11. Agnieszka Marianna ŁĄPIEŚ-ROSIŃSKA

— w Warszawie

12. Marzena ŁOZOWSKA

— w Opolu

13. Agnieszka Joanna MIERNIK

— w Warszawie

14. Barbara Jolanta RENNERT

— w Gorzowie Wielkopolskim

15. Małgorzata ROLEDER

— w Białymstoku

16. Marek Grzegorz SZUMILAS

— w Gorzowie Wielkopolskim

17. Danuta Barbara SZYDŁOWSKA

— w Warszawie

18. Jarosław TRELKA

— w Warszawie

19. Anna TYSZKIEWICZ-ZIĘTEK

— w Gliwicach

20. Anna Maria WESOŁOWSKA

— w Warszawie

21. Roman WIATROWSKI

— w Poznaniu

22. Szymon WIDŁAK

— w Poznaniu

23. Tomasz Marcin WYKOWSKI

— w Warszawie
II. na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:

24. Edyta Joanna BUCZKOWSKA-ŻUK

— w Szczecinie

25. Marta FIDZIŃSKA-JUSZCZAK

— w Krakowie

26. Dariusz Edward KALA

— w Gdańsku

27. Dariusz Marek KŁODNICKI

— we Wrocławiu
III. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

28. Jakub DRZASTWA

— w Bielsku-Białej

29. Adam KAWCZYŃSKI

— w Radomiu

30. Katarzyna NOCOŃ

— w Bielsku-Białej

31. Agnieszka Klaudia PAWŁOWSKA

— w Radomiu

32. Adam Jan SYGIT

— w Bydgoszczy
IV. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

33. Teresa Janina ADAMCZEWSKA

— w Zakopanem

34. Ewa Katarzyna ANKIEWICZ

— w Wieliczce

35. Jarosław Ryszard ANTONIUK

— w Chorzowie

36. Joanna Anna AUGUST-WITCZAK

— w Lesznie

37. Tomasz Bartosz BAC

— dla Krakowa-Podgórza w Krakowie

38. Dorota Magdalena BASSA

— dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie

39. Łukasz Maciej BEM

— w Żninie

40. Tomasz BRONAKOWSKI

— w Suwałkach

41. Grzegorz Sławomir CHMIEL

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

42. Bartosz Stanisław DANIELSKI

— w Nowym Sączu

43. Anna Elżbieta DŁUGOSZ

— w Jeleniej Górze

44. Przemysław Paweł DOMAGAŁA

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

45. Piotr Zdzisław DOMARADZKI

— w Olsztynie

46. Agnieszka Ewa DUDEK

— w Mysłowicach

47. Edyta Maria DYDAK-ŁOJEWSKA

— w Chorzowie

48. Katarzyna Sylwia FORYŚ-OLEJARSKA

— w Rudzie Śląskiej

49. Marcin Władysław GAŁKA

— w Tarnowskich Górach

50. Aneta Agnieszka GÓRALCZYK

— w Tychach

51. Monika Katarzyna GÓRALSKA-HOŁUB

— w Drawsku Pomorskim

52. Katarzyna Ilona GÓRNA-SZUŁAWA

— w Krotoszynie

53. Izabela Anna GUTKOWSKA

— w Brodnicy

54. Wioletta Magdalena JANICKA

— Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

55. Rafał JERKA

— w Olsztynie

56. Aleksander JĘDRYKA

— w Nowym Targu

57. Daniel JURKIEWICZ

— w Chodzieży

58. Joanna Ewa JURKIEWICZ

— w Wągrowcu

59. Tomasz Mirosław KALSZTEIN

— dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

60. Agnieszka Justyna KANIA-ZAMORSKA

— dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

61. Wojciech Kamil KARWAT

— w Radomiu

62. Maciej Jakub KIEŁBIK

— dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

63. Łukasz Bartłomiej KLUSKA

— w Pruszkowie

64. Dorota KŁOS-WASIŃSKA

— w Zgierzu

65. Wojciech Andrzej KOKOCIŃSKI

— w Nakle nad Notecią

66. Sylwia Elżbieta KO ŁASA- BAR CZY ŃSKA

— w Głogowie

67. Izabela Lilia KOŁODZIŃSKA

— w Gryfinie

68. Adam Mariusz KOMOROWSKI

— w Łowiczu

69. Monika Józefa KORDYS

— w Krośnie

70. Karol KOSIŃSKI

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

71. Anna Maria KOSTECKA-SZARKOWSKA

— dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie

72. Magdalena Anna KOŚCIARZ

— w Wieluniu

73. Dorota Maria KRAJEWICZ

— w Tucholi

74. Edyta Agnieszka KREMIEC

— w Jastrzębiu-Zdroju

75. Małgorzata Maria KUCHARSKA

— w Radomiu

76. Agnieszka KUCHARSKA-STANIK

— dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

77. Eliza Katarzyna KURKOWSKA

— dla Warszawy-Woli w Warszawie

78. Zuzanna LENARCZYK

— w Krotoszynie

79. Anita LEWANDOWSKA

— w Grójcu

80. Anna Agnieszka MIŚ

— w Sosnowcu

81. Marcin Maciej MORAWSKI

— w Olsztynie

82. Joanna MROZEK

— w Nowym Dworze Mazowieckim

83. Beata Anna NIEDZIELA-BUJAK

— Katowice-Zachód w Katowicach

84. Iwona Joanna NOSIŃSKA-DYNAŚ

— Katowice-Zachód w Katowicach

85. Ewa Zofia OLEKSIAK

— dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

86. Aneta Anna OLEKSÓW-FULARSKA

— w Radomiu

87. Honorata Marta PALUCH

— dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

88. Marcin Sylwester PERZYNA

— w Wieluniu

89. Patryk Jacek PONIATOWSKI

— Katowice-Zachód w Katowicach

90. Michał Adam RACHEL

— w Ostrowie Wielkopolskim

91. Arkadiusz RZEŹNICKI

— w Międzyrzeczu

92. Marcin SIELSKI

— Katowice-Wschód w Katowicach

93. Łukasz Daniel STASZAK

— w Gorzowie Wielkopolskim

94. Michał Bożydar STAWARZ

— dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie

95. Marcin SZYMCZAK

— Katowice-Wschód w Katowicach

96. Gabriela Ewa TOMCZYK

— w Tychach

97. Ewa WIŚNIEWSKA

— w Nowym Sączu

98. Jacek WOJDYN

— w Łasku

99. Ewa WOŹNICKA

— w Tychach

100. Grzegorz Jacek WYSMOLIŃSKI

— w Radomiu

101. Adrianna Agata WZIĘTAL

— w Bytomiu

102. Elżbieta ZDUNEK

— w Olsztynie

103. Adam Wiktor ZIELIŃSKI

— w Zgierzu