POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 12 czerwca 2006 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 112-5-06

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., zgodnie z wnioskiem Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:

I. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

1. Anna BARTOSZEWSKA — w Warszawie

2. Katarzyna Teresa BIERNACKA — w Warszawie

3. Małgorzata BORKOWSKA — w Warszawie

4. Ewa Maria CYWIŃSKA — w Warszawie

5. Maciej DOBRZYŃSKI — w Warszawie

6. Monika DOMINIAK — w Warszawie

7. Anna FALKIEWICZ-KLUJ — w Warszawie

8. Grzegorz FIDRYSIAK — w Warszawie

9. Irena Aleksandra GODLEWSKA — w Warszawie

10. Andrzej Ignacy GÓRAJ — w Warszawie

11. Urszula Elżbieta IDZIKOWSKA — w Warszawie

12. Bożena JASKUŁA — w Warszawie

13. Agnieszka Beata JĘDRZEJEWSKA-JAROSZEWICZ — w Warszawie

14. Mirosława Maria KAMIŃSKA —w Warszawie

15. Jolanta KAPLIŃSKA — w Warszawie

16. Dorota KĄCKA — w Warszawie

17. Małgorzata Alicja KLUZIAK — w Warszawie

18. Renata Mariola KOPACZ — w Warszawie

19. Ewa Izabela LESZCZYNSKA-FURTAK — w Warszawie

20. Mariusz Tomasz ŁÓDKO — w Warszawie

21. Sławomir Dariusz MACHNIO — w Warszawie

22. Magdalena Ewa MAJEWSKA — w Warszawie

23. Ewa MALINOWSKA — w Warszawie

24. Maria Agnieszka MANIECKA-TOMICZEK — w Warszawie

25. Jolanta MAREK — w Warszawie

26. Monika MIKULSKA — w Warszawie

27. Urszula Danuta MYŚLIWSKA — w Warszawie

28. Beata Jolanta PIWOWARSKA — w Warszawie

29. Zbigniew PODEDWORNY — w Warszawie

30. Anna Agata POGORZELSKA — w Warszawie

31. Dagmara Romana PUSZ-FLORKIEWICZ — w Warszawie

32. Maria PYSZKÓW — w Warszawie

33. Małgorzata RYBICKA-PAKUŁA — w Warszawie

34. Marta Helena SADOWSKA — w Warszawie

35. Joanna Anna SIERADZ —w Warszawie

36. Dorota Maria STOKOWSKA-KOMOROWSKA — w Warszawie

37. Marcin Jan STROBEL — w Warszawie

38. Beata Iwona STRYJEWSKA — w Warszawie

39. Ireneusz SZULEWICZ — w Warszawie

40. Iwona Janina WIKTOROWSKA — w Warszawie

41. Ewa WITKOWSKA — w Warszawie

II. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

42. Piotr BARANIAK — w Ostrowcu Świętokrzyskim

43. Edyta Maria BRYZGALSKA — w Koninie

44. Adam Krzysztof DUSZA — w Rudzie Śląskiej

45. Monika Danuta GADEK-JANKOWSKA — w Kielcach

46. Piotr Henryk GOMOLA — w Rybniku

47. Anna GORLO —w Olecku

48. Katarzyna Anna KRAWCZYK-MANDRAK — w Rybniku

49. Anna KRUSZEWSKA — w Kielcach

50. Aneta Marzena LECHOWICZ — w Wieluniu

51. Monika Ewa MACIEJEWSKA — w Rudzie Śląskiej

52. Tomasz Piotr MIKOŁAJCZYK — w Opolu

53. Małgorzata Joanna MUSIAŁA — w Rudzie Śląskiej

54. Dobromira Maria MYSZAKOWSKA — dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

55. Olga Jolanta NOCOŃ — w Wodzisławiu Śląskim

56. Dorota NOWOSIELSKA — w Kielcach

57. Edyta Agnieszka PACHLA — w Wodzisławiu Śląskim

58. Małgorzata Natasza PETEJA-ŻAK — w Tarnowskich Górach

59. Olga Joanna PIJANOWSKA— w Olsztynie

60. Maciej Andrzej PRUSZYŃSKI— w Ząbkowicach Śląskich

61. Katarzyna RADKE— w Słupcy

62. Wojciech SAWICKI— dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

63. Anna SIUTKA— w Kielcach

64. Monika Agnieszka SKALSKA— w Kielcach

65. Maria Irena SMÓLSKA-CABAN— w Wieluniu

66. Piotr Jan SUCHECKI— w Rybniku

67. Krzysztof Piotr SZAFRAŃSKI— w Miastku

68. Katarzyna Anna SZTYMELSKA— w Gliwicach

69. Justyna Halina SZYJKOWSKA— w Kędzierzynie-Koźlu

70. Alicja Barbara TUŁODZIECKA— w Elblągu

71. Wojciech WALESIUK— w Gliwicach

72. Katarzyna Sylwia WESOŁOWSKA— w Słupsku

73. Monika Julianna ZIELIŃSKA— w Wodzisławiu Śląskim