POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 1 lutego 2007 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

nr 1130-1-07

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r., na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:

I. na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:

1. Mirosław GODLEWSKI                          — w Łodzi

2. Lucyna Teresa GUDERSKA                       — w Łodzi

II. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

3. Maciej Andrzej AGACIŃSKI                       — w Poznaniu

4. Krzysztof Ryszard FICEK                         —w Gliwicach

5. Ewa Magdalena GUT                           —w Tarnowie

6. Marta Renata GUTKOWSKA                      — w Toruniu

7. Andrzej KIEĆ                                  — w Gliwicach

8. Marzena Elżbieta KLUBA                         — w Łodzi

9. Adam KMiECIAK                                  — w Łodzi

10. Anna Barbara KUBOSZEK-ROMAN                  — w Bielsku-Białej

11. Anna Maria MELCER-PAMUŁA                      —w Katowicach

12. Anna Iwona MIAZGA                              —w Nowym Sączu

13. Robert Wojciech PELEWICZ                        — w Tarnobrzegu

14. Alicja Małgorzata POŃSKO                         — w Łodzi

15. Beata Krystyna REICHERT                          — w Zielonej Górze

16. Marek Roman SIDEŁKO                            — w Katowicach

17. Małgorzata SZOSTAK-SZYDŁOWSKA                — w Suwałkach

18. Jacek Jerzy WIECZOREK                           — w Gliwicach

19. Elżbieta Genowefa ŻAK                            — w Lublinie

III. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego:

20. Joanna Jadwiga BANAŚ-PALUCH                   — w Bielsku-Białej

21. Rafał BARANEK                                   — w Gliwicach

22. Beata Halina BATOR-ŻURAWSKA                    — w Głogowie

23. Izabela Maria BIEŃKO-MAJ                         — w Dąbrowie Górniczej

24. Michał BŁOŃSKI                                  — dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

25. Andrzej BOROWY                                 — w Iławie

26. Dariusz BRACISIEWICZ                            — we Włocławku

27. Anna Izabela BRZOZOWSKA                        — dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

28. Ewa Aleksandra BUDNER                          — dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

29. Anita Dorota CIEĆWIERZ                           — w Płocku

30. Agnieszka Anna CIESIELSKA                        — w Poznaniu

31. Paweł Kazimierz CISOWSKI                         — w Zawierciu

32. Maciej Sylwester CZAJKA                          — w Wieliczce

33. Paweł Bronisław DUBNO                           — Gdańsk-Południe w Gdańsku

34. Marcin Jerzy DZIAMSKI                            — w Złotowie

35. Maciej Tomasz FEREK                             — dla Krakowa-Podgórza w Krakowie

36. Mirosław FIRST                                   — w Chrzanowie

37. Edyta Elżbieta FRYCZ                              — Gdańsk-Południe w Gdańsku

38. Krystyna Olga GAJDZIŃSKA-MODRO                — dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

39. Adrianna Anna GOŁUŃSKA-ŁUPINA                 — w Wejherowie

40. Joanna Agnieszka GORDON-GUTKOWSKA           — Gdańsk-Południe w Gdańsku

41. Klaudia Joanna GRYL                              —w Chorzowie

42. Szymon JANCZAREK                              — Gdańsk-Południe w Gdańsku

43. Sylwia Izabela JAWIK-LUTAK                        — w Częstochowie

44. Joanna JURKIEWICZ                              — Gdańsk-Południe w Gdańsku

45. Aneta KAPROŃ-ROSIK                             — dla Warszawy-Pragi Południe w Warszawie

46. Justyna Magdalena KIELAR                         —w Kwidzynie

47. Tomasz KISIEL                                    — w Sejnach

48. Lucyna Barbara KNYBA                            — w Kościerzynie

49. Wojciech KOLANKO                               — dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie

50. Anna Agnieszka KOWALSKA                        — w Poznaniu

51. Dariusz KONDZIELEWSKI                           — w Płocku

52. Paweł Wojciech KORUS                            — dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie

53. Joanna Małgorzata KRATA                         — Gdańsk-Południe w Gdańsku

54. Agnieszka Dagmara KRÓLEWICZ-KNIAT              — w Żaganiu

55. Dorota Aleksandra KRYGIER                        — Gdańsk-Południe w Gdańsku

56. Bartosz Marek LEWANDOWSKI                      — dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

57. Małgorzata LICBARSKA                            — Gdańsk-Południe w Gdańsku

58. Katarzyna Anna LIZYNSKA                       — w Środzie Śląskiej

59. Iwona Małgorzata ŁYSZCZARZ                    — w Częstochowie

60. Anna Dominika MACIAK                         — w Płońsku

61. Dorota Polanida MAKIŁA                        — Gdańsk-Północ w Gdańsku

62. Angelika Izabella MARSZAŁ                      — Gdańsk-Północ w Gdańsku

63. Anna Ewa MARTYNIEC                          — dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

64. Katarzyna MIAUK-ANTCZAK                      — w Jaworze

65. Kinga MIESZCZAŃSKA                          — w Częstochowie

66. Agata Anna MIKODA                            — w Zawierciu

67. Michał Błażej MISIAK                           — w Złotoryi

68. Tomasz Paweł MOMOT                          — w Lesznie

69. Tomasz Grzegorz MRZYGŁÓD                     — dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie

70. Paweł Radosław MUSIAŁ                        — w Pińczowie

71. Lech NASZKIEWICZ                             — w Suwałkach

72. Piotr Przemysław NIEZGODZKI                    — w Wołominie

73. Monika OBRĘBSKA                             — w Ostrołęce

74. Paulina Lilianna OCHOCIŃSKA-WAWRZYNKIEWICZ —w Nowym Dworze Mazowieckim

75. Maciej Piotr OLECHOWSKI                       — w Stalowej Woli

76. Anna Ewa OPALA                              — w Tarnobrzegu

77. Monika Sylwia ORGANIŚCIAK                    — w Jaworznie

78. Ewelina Monika PAŁGAN-WITEK                  —w Sosnowcu

79. Mikołaj Michał PAWŁOWSKI                      — w Skierniewicach

80. Paulina Ewa PIETRZKOWSKA                     — dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

81. Jacek Ireneusz POPCZYK                         — w Częstochowie

82. Tomasz Juliusz POPRAWA                       — dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

83. Dorota Elżbieta PRZYBYŁO                       — dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie

84. Dariusz Grzegorz RAMS                          —w Nowym Sączu

85. Agata ROLEK-LUBAŚ                            — w Jaśle

86. Dominika Joanna ROMANOWSKA                 — dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

87. Bartosz Krzysztof SADURA                       — w Poznaniu

88. Sylwia Maria SASIAK                           — w Tychach

89. Teresa SKRZYPKOWSKA                         — w Gdyni

90. Anna Katarzyna SOBOLEWSKA                   — dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie

91. Łukasz Stanisław SOŁECKI                       — w Lubinie

92. Krzysztof Paweł STĘPNIEWSKI                    — w Legionowie

93. Anna Irena STRZEBIŃCZYK-STEMBALSKA          — dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

94. Marcin Michał SUMIŃSKI                        — dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

95. Adam Sebastian SYNAKIEWICZ                   — w Częstochowie

96. Iwona Małgorzata SZALACHA                     — w Katowicach

97. Anna Małgorzata SZECÓWKA                     — w Myszkowie

98. Paweł Piotr SZMIDT                             — w Poznaniu

99. Ewa Zuzanna SZUSTER-LUSZYŃSKA               — dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

100. Iwona Jolanta SZWEDO                         — w Wałbrzychu

101. Arkadiusz Jan TROCKI                           —w Elblągu

102. Agata TRZCIŃSKA                              — w Poznaniu

103. Grzegorz Dariusz TYRKA                         — w Gliwicach

104. Agata Monika WALA-ROGOWSKA                 — w Tychach

105. Joanna Grażyna WENCIUS-GŁĘBOCKA             — dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

106. Filip Antoni WESOŁOWSKI                       — dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

107. Paweł Jerzy WICHEREK                          — dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie

108. Bartłomiej Mariusz WITEK                      — w Tychach

109. Joanna Izabela WOJEWODZIC-WOJTYNA          — w Pińczowie

110. Ewa Katarzyna WOŹNICZKA                     — w Rybniku

111. Konrad Kamil WYTRYKOWSKI                   —w Legnicy

112. Ireneusz ZAKLEWSKI                           —w Wołominie

113. Magdalena ZDRZAŁKA-SZYMAŃSKA              — dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

114. Agnieszka Aldona ZIELIŃSKA                    — w Nowym Sączu

115. Monika Anna ZŁOTOWSKA                      —w Sosnowcu

116. Wioletta Ewa ŻAK                             — w Złotowie

117. Justyna ŻBIKOWSKA                          — w Nowym Dworze Mazowieckim

118. Edyta Monika ŻYŁA                            — dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie