POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 12 kwietnia 2005 r. o nadaniu odznaczeń

Rej. 45/2005

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676), na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, odznaczeni zostają:

za zasługi w pracy zawodowej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Babiński Zbigniew, 2. Baliński Stanisław, 3. Bechcicki Marek, 4. Belka Wiesław Edward, 5. Belkiewicz Andrzej, 6. Biatokozowicz Anatol, 7. Bonczek Bogdan Andrzej, 8. Borowski-Komenda Marek Lucjan, 9. Chmielewski Józef, 10. Cholerzyński Waldemar Jan, 11. Ctapa Stanisław Zenon, 12. Daniluk Józef, 13. Dłużyńska Janina, 14. Dołowy Leszek, 15. Falborska Janina, 16. Gatecki Stanisław, 17. Gartowski Tomasz Michał, 18. Godlewski Mariusz, 19. Golec Józef, 20. Gotawski Mieczysław Jerzy, 21. Gomulski Andrzej, 22. Gruba Bogdan, 23. Janusz Waldemar Piotr, 24. Kamiński Ryszard, 25. Kapiec Włodzimierz Tomasz, 26. Kieloch Jan, 27. Kowalczyk Witold Włodzimierz, 28. Kramarczyk Dorota, 29. Kuchnio Piotr, 30. Łubiński Zbigniew Grzegorz, 31. Maciejewski Marian, 32. Mainka-Lewandowska Jolanta Zofia, 33. Mańko Ireneusz, 34. Moszczeńska Ewa, 35. Niedziałek Tadeusz, 36. Nyrek Andrzej, 37. Okupiński Marek, 38. Przeszło Artur Zbigniew, 39. Rączka Marek, 40. Ruprecht Władysław Adam, 41. Rutecki Mirosław, 42. Słomski Jerzy, 43. Stasiełuk Jerzy, 44. Styczeń Krzysztof, 45. Surjak Roman, 46. Szajewski Wiesław, 47. Szcześniak Andrzej Stanisław, 48. Szkuta Adam Leopold, 49. Tyszuk Grzegorz, 50. Węsierski Stanisław Jan, 51. Wilczewski Stanisław, 52. Wojnar Helena, 53. Wójcik Jerzy, 54. Zehnal Andrzej, 55. Ziaja Krzysztof, 56. Ziemski Michał, 57. Żbik Zbigniew,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

58. Aleksiejczuk Roman, 59. Andrzejewski Zbigniew, 60. Baj Władysław, 61. Bajor Jan, 62. Balicki Tadeusz, 63. Banach Jerzy, 64. Baran Romuald, 65. Basiel Zbigniew, 66. Belczyk Wojciech, 67. Bernat Elżbieta, 68. Bieniuszewicz Piotr, 69. Biskup Krzysztof Józef, 70. Borański Andrzej, 71. Brudnicki Witold, 72. Brył Marian Jan, 73. Brząkała Waldemar, 74. Buczma Andrzej, 75. Budynek Roman, 76. Buk Dariusz, 77. Burnecki Grzegorz, 78. Cegiełka Kazimierz, 79. Chrapiński Mieczysław, 80. Chybowski Ryszard, 81. Ciechanowski Krzysztof, 82. Ciepiela Mirosław, 83. Cieśliński Wojciech, 84. Ciszewski Andrzej, 85. Czępiński Zbigniew, 86. Czmochowska Marianna Alina, 87. Ćwikliński Andrzej, 88. Danielczyk Eugeniusz Antoni, 89. Dąbrowski Zdzisław, 90. Diakowski Andrzej, 91. Domański Zbigniew, 92. Drążek Marek, 93. Duchowski Józef, 94. Dworaczyński Józef, 95. Dziura Mieczysław, 96. Ellwardt Jerzy, 97. Fietz-Strychalska Urszula, 98. Fiłatiuk Stefan, 99. Gałaj Jerzy Andrzej, 100. Gancarczyk Janusz, 101. Glinka Henryk Czesław, 102. Głogowski Stanisław, 103. Gmurczyk Wojciech Jan, 104. Gmyrek Jacek Marek, 105. Gołębiewski Marek, 106. Gorol Jacek, 107. Grabara Andrzej Józef, 108. Gregulski Wiesław, 109. Gruszka Grzegorz Józef, 110. Gumiński Bogdan Ireneusz, 111. Haraszkiewicz Mirosław, 112. Herudziński Andrzej, 113. Hibner Zbigniew, 114. Hołubowicz Mirosław, 115. Ignacek Marian Andrzej, 116. Irwan Janusz Jerzy, 117. Iwaniec Ryszard, 118. Jachowski Zenon, 119. Janiak Lech, 120. Jankowski Przemysław Tomasz, 121. Jankowski Tadeusz Władysław, 122. Jarosiński Rafał, 123. Jasiński Marek, 124. Jasztal Mirosław, 125. Jędrzejczyk Zbigniew, 126. Kaczyński Roman, 127. Kałdonek Adam Jan, 128. Kania Andrzej, 129. Kapuściński Stanisław, 130. Kardas Wiesław Adam, 131. Kawalec Janusz, 132. Kawczyński Janusz Feliks, 133. Kinder Krzysztof, 134. Klimiuk Grzegorz, 135. Kłos Roman, 136. Kmonk Józef, 137. Knuth Jacek Kazimierz, 138. Kochanowski Jarosław, 139. Kocik Krzysztof, 140. Kociołek Krzysztof, 141. Kocur Stanisław, 142. Koller Kazimierz, 143. Kołacz Bogumił, 144. Konecki Marek, 145. Kopczyński Marcin Edward, 146. Kosowski Waldemar, 147. Kowalski Janusz Andrzej, 148. Kowalski Jarosław, 149. Kozień Aleksandra, 150. Koźmiński Olgierd Przemysław, 151. Krakowski Wiesław, 152. Krasowski Edward, 153. Krysztofiak Adelajda Maria, 154. Krywko Adam Stanisław, 155. Krzemień Zbigniew, 156. Krzysztofek Stanisław, 157. Kubiak Marek, 158. Kuprianowicz Leon, 159. Kuś Ryszard, 160. Kwiecień Jarosław, 161. Kwolek Jan, 162. Langner Stanisław, 163. Latosiński Tomasz, 164. Leoncewicz Grażyna, 165. Leonowicz Jan, 166. Leszczyński Cezary, 167. Lewandowski Tomasz, 168. Lorenc Dariusz, 169. Łabędź Andrzej, 170. Machałowski Stanisław, 171. Majcher Krzysztof, 172. Makówka Marek, 173. Malinowska Grażyna, 174. Malinowski Roman, 175. Marat Sławomir, 176. Markiewicz Krzysztof, 177. Marzęda Andrzej, 178. Maślak Henryk, 179. Meller Adam Piotr, 180. Mendyka Mirosław, 181. Miąskowski Ryszard, 182. Milewski Tadeusz, 183. Miłosz Krzysztof, 184. Misiura Marek Dariusz, 185. Młodawski Mirosław, 186. Moczadło Norbert, 187. Modzelewski Dariusz, 188. Myszkowski Marek, 189. Nagórski Zbigniew, 190. Nasiorowski Andrzej, 191. Nazarkiewicz Roman, 192. Niedźwiecki Mirosław, 193. Nowotniak Krzysztof, 194. Ojcewicz Józef Jan, 195. Orzechowski Kazimierz Fryderyk, 196. Osowicka-Kosznik Elwira, 197. Ostapczuk Anatol, 198. Padło Anna Maria, 199. Paja Krzysztof, 200. Paluszyński Sławomir, 201. Pastuszka Jacek, 202. Paśk Grażyna, 203. Patkowski Waldemar, 204. Pełka Stanisław Józef, 205. Pęcak Dariusz, 206. Piekart Alina Janina, 207. Pietrzak-Krekora Jolanta, 208. Piotrowski Maciej, 209. Ptachecka Krystyna Maria, 210. Podsiadło Grzegorz, 211. Polechajto Edward Michał, 212. Przybytek Andrzej, 213. Puchalska Gabriela, 214. Pulit Mirosław, 215. Puziak Marian, 216. Racki Wiesław, 217. Rataj Romuald, 218. Rogalewska Teresa, 219. Rosiński Dariusz, 220. Ruski Manfred Ryszard, 221. Rusołowski Tomasz, 222. Rutka Mirosława, 223. Rybka Janusz Konrad, 224. Rydlikowski Tadeusz, 225. Rzemiński Adam, 226. Sadowski Dariusz, 227. Sadzyński Grzegorz, 228. Sagalara Stanisław, 229. Sarba Andrzej, 230. Siczek Leszek Janusz, 231. Sieczkowski Stanisław, 232. Sieliwoniuk Eugeniusz, 233. Sieńko Ryszard, 234. Siewierski Mirosław, 235. Skwarzyński Jacenty Henryk, 236. Smolarek Paweł Adam, 237. Smolczewski Ireneusz, 238. Sobiechowski Franciszek, 239. Sochacki Marian Ignacy, 240. Stachowiak Grzegorz, 241. Stachurka Konrad, 242. Stawski Marek, 243. Suchecka Małgorzata, 244. Synowiec Jan Józef, 245. Szczygłowski Jeremi Piotr, 246. Szymański Jarosław Marek, 247. Szymański Mieczysław, 248. Szypulski Janusz, 249. Śliwa Bogusław Leszek, 250. Śniegowska Mirosława, 251. Świniarski Tomasz, 252. Tlon Jerzy, 253. Tomczuk Jan, 254. Toporowski Mariusz Tadeusz, 255. Trochimczyk Jarosław Marek, 256. Tunkiewicz Roman, 257. Turek Jerzy, 258. Urbanek Adam, 259. Ustowski Zdzisław, 260. Uścinowicz Andrzej, 261. Walejko Waldemar, 262. Watdowski Marek, 263. Wantoch-Rekowski Jan, 264. Wiktor Adam, 265. Witecka Helena Elżbieta, 266. Wnęk Waldemar, 267. Wojtaszewski Piotr Czesław, 268. Woliński Waldemar, 269. Worzata Mariusz Tadeusz, 270. Wójcik Urszula Elżbieta, 271. Wranik Gerard Paweł, 272. Wypierowski Dariusz Wojciech, 273. Wyszyński Sławomir, 274. Zagdański Jerzy, 275. Zajdlic Zenon Zbigniew, 276. Zawadzka-Zawiślak Elżbieta, 277. Zawadzki Dariusz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

278. Adamczewski Grzegorz, 279. Adamski Aleksander Bolesław, 280. Antoniewicz Jacek, 281. Ardelli Halina Zofia, 282. Artecki Zygmunt, 283. Balde Piotr Sławomir, 284. Batata Kazimierz, 285. Bałuszek Marek Władysław, 286. Banasiak Henryk, 287. Banasiewicz Jan, 288. Baran Janusz Sylwester, 289. Baran Tomasz, 290. Baran Zbigniew, 291. Barciak Paweł, 292. Barcz Tadeusz, 293. Barna Krystyna, 294. Barnaś Bogusław, 295. Bartko Stanisław, 296. Bartkowiak Barbara Maria, 297. Bartos Tomasz Cezary, 298. Baworski Jerzy, 299. Bączkowski Marek, 300. Bednarczyk Ireneusz, 301. Berezowiec Eugeniusz, 302. Białkowska Małgorzata, 303. Blank Jan, 304. Bochyński Stanisław, 305. Bodnar Andrzej, 306. Bolek Maciej Robert, 307. Borowik Mirosław, 308. Borowik Stanisław, 309. Boruc Marek, 310. Brodacki Andrzej, 311. Brodziński Grzegorz Marek, 312. Bryczek Kazimierz, 313. Brygoła Zbigniew Marek, 314. Budzyń Lech Wojciech, 315. Bugajski Zbigniew, 316. Bukowiec Bogdan, 317. Bula Janusz, 318. Bułajewski Bolesław, 319. Bzdęga Jacek, 320. Cagara Piotr, 321. Celej Maria, 322. Charko Bogdan, 323. Chitruszko Wojciech Lech, 324. Chudy Danuta, 325. Cielebąk Bogusław Marek, 326. Cieloch Ryszard, 327. Ciepieniak Krzysztof, 328. Ciesielski Andrzej Wiesław, 329. Ciesielski Witold, 330. Cieślaczyk Mieczysław, 331. Cudowski Andrzej, 332. Czaja Józef, 333. Czajkowski Dariusz, 334. Czak Zbigniew Jan, 335. Czamecki Jan, 336. Czerepak Lucjan, 337. Czermak Danuta Genowefa, 338. Czerwiński Jacek, 339. Czop Dariusz, 340. Czuba Ireneusz, 341. Czyż Jarosław, 342. Ćwiacz Krzysztof, 343. Damps Marian, 344. Dąbkowski Wiesław, 345. Denkowski Krzysztof Wiesław, 346. Dębicki Janusz, 347. Dębiński Tomasz, 348. Długi Joachim, 349. Dojlida Piotr Paweł, 350. Domagalski Artur Zbigniew, 351. Domagała Stanisław, 352. Domżat Agata Beata, 353. Dratwa Grzegorz Stanisław, 354. Drążek Jan, 355. Drozd Sławomir, 356. Drożdziel Jan Stanisław, 357. Dudzicz Jerzy, 358. Duk Mieczysław, 359. Dukowicz Wojciech, 360. Dunst Stanisław Wacław, 361. Dyba Maciej Zdzisław, 362. Dybacka Anna, 363. Dziedzioch Bogusław Jan, 364. Dziergowski Wiesław, 365. Dzięgielewski Dariusz, 366. Dziura Adam, 367. Ejma Jacek, 368. Falkowska Teresa, 369. Ferens Mieczysław Andrzej, 370. Flisowska Hanna Ewa, 371. Fliśnikowski Andrzej, 372. Franczak Zenon, 373. Frąckowiak Mirosław, 374. Gabiec Beata Anna, 375. Gajda Robert, 376. Gajewski Marek, 377. Gatdyn Józef, 378. Gawin Antoni, 379. Gawroński Jerzy, 380. Gąsiewicz Danuta Anna, 381. Gątarczyk Andrzej Stanisław, 382. Gburzyński Marek, 383. Gembara Czesław, 384. Gieniusz Marek, 385. Gij Arkadiusz, 386. Gil Anna Elżbieta, 387. Gilewski Zbigniew Ludomir, 388. Gimel Zbigniew, 389. Glanc Jan, 390. Głąb Karol Roman, 391. Gmyz Piotr Józef, 392. Godek Wiesław, 393. Goławski Marek, 394. Gołuszka-Dutkiewicz Maria, 395. Gotowicz Sławomir Romuald, 396. Górak Andrzej, 397. Grabarska Bożena, 398. Grabowski Dariusz, 399. Grajewski Mirosław, 400. Grącka Małgorzata Dorota, 401. Grochowiecka Anna, 402. Gruba Dariusz, 403. Gryciuk Adam, 404. Grygorcewicz Jan, 405. Grzegorek Mariusz, 406. Grzelak Maria, 407. Gudz Stanisław, 408. Guzek Dariusz Krzysztof, 409. Hajdun Zbigniew, 410. Hałat Dariusz, 411. Hasse Piotr, 412. Hetman Krzysztof, 413. Iwańczuk Sławomir, 414. Jacek Zygfryd, 415. Jadach Paweł, 416. Jagielska Małgorzata Maria, 417. Jakóbczak Henryk Jan, 418. Jakubowski Zbigniew Wiesław, 419. Janaszkiewicz Dariusz, 420. Jankowski Wojciech, 421. Jarco Antoni, 422. Jaros Piotr Danek, 423. Jarosiński Adam, 424. Jarostawski Jerzy, 425. Jasik Dariusz Andrzej, 426. Jasionowski Mirosław, 427. Jaworek Henryk Józef, 428. Jeżewska Alicja, 429. Jurczyk Mirosław Stanisław, 430. Kacała Zbigniew, 431. Kaczanowicz Bogdan, 432. Kaczmarczyk Ryszard, 433. Kaczor Jan, 434. Kalisz Piotr Mariusz, 435. Kalita Arkadiusz, 436. Kalus Ryszard, 437. Kalyta Tomasz, 438. Kaminiarz Sławomir, 439. Kamiński Henryk, 440. Kamiński Mariusz, 441. Karaś Jacek Cezary, 442. Karcz Ewa Katarzyna, 443. Karczmarzyk Tadeusz, 444. Karpierz Wiesław, 445. Kastelik Władysław, 446. Kaszuba Halina Aniela, 447. Kąpiński Zbigniew, 448. Kędzierski Krzysztof Maciej, 449. Kępa Mirosław, 450. Kibitlewski Jarosław, 451. Kiciak Waldemar Stanisław, 452. Kiwiński Jan, 453. Kleinschmidt Zdzisław, 454. Klejnowska Anna, 455. Klepacki Mieczysław, 456. Kleszcz Dariusz, 457. Klim Zbigniew, 458. Któsek Piotr, 459. Kłudka Cezary, 460. Kocaj Zdzisław, 461. Kolenda Zbigniew, 462. Kołcz Bogdan, 463. Konieczny Mariusz, 464. Konieczny Tomasz, 465. Kopacz Józef, 466. Kopacz Wojciech, 467. Korba Marek, 468. Korobczewski Marian, 469. Koroluk Marek Stanisław, 470. Kostyszak Dariusz, 471. Kotusiewicz Grzegorz Kazimierz, 472. Kowalczyk Leszek, 473. Kowalczyk-Wojtulska Katarzyna Jadwiga, 474. Kowalewski Andrzej, 475. Kozłowska Anna, 476. Krajewski Lech, 477. Krawczyk Mieczysław, 478. Król Wiesław, 479. Krupa Jan, 480. Kruszewski Krzysztof, 481. Krysiak Przemysław Dariusz, 482. Ksepka Andrzej, 483. Książek Janusz, 484. Kubicki Marek, 485. Kubik Wiesław Ludwik, 486. Kucharski Marcin, 487. Kufta Andrzej, 488. Kula Wiesław, 489. Kulikowski Wiesław, 490. Kuncewicz Mikołaj, 491. Kupiecki Zbigniew, 492. Kurzeja Janusz Paweł, 493. Kutrzuba Marek Piotr, 494. Kwiatkowski Paweł, 495. Labocha Zbigniew, 496. Leszyńska Iwona, 497. Leśniewski Krzysztof, 498. Lewczuk Mirosław, 499. Lewicki Bogusław, 500. Lewiński Adam Roman, 501. Lewiński Andrzej, 502. Libera Gerard, 503. Lipiński Sławomir, 504. Lis Dariusz, 505. Lubański Lech, 506. Lusa Grzegorz, 507. Łabędzki Bogusław, 508. Łatarewicz Mariusz, 509. Łataś Grzegorz, 510. Łodej Lech, 511. Łokietek Andrzej, 512. Łukasik Marian, 513. Maciorowski Józef Tadeusz, 514. Mackiewicz Sławomir, 515. Madejski Mariusz Stanisław, 516. Maj Józef, 517. Maj Wiesław, 518. Majcher Józef, 519. Majewski Robert Paweł, 520. Majewski Stanisław, 521. Majka Leszek Józef, 522. Majkowski Marek, 523. Makarski Józef, 524. Malicki Sławomir, 525. Malina Piotr Marian, 526. Manikowski Włodzimierz, 527. Marciniak Stanisław, 528. Marlęga Wiesław, 529. Matczak Andrzej Paweł, 530. Matusiak Leszek Piotr, 531. Matuszewski Zbigniew Wacław, 532. Mazur Andrzej, 533. Mazur Henryk Stanisław, 534. Mazur Janusz, 535. Mazur Witold, 536. Mazurkiewicz Andrzej, 537. Mechliński Piotr, 538. Metera Andrzej, 539. Mianowski Ryszard, 540. Michalec Adam, 541. Miciak Leszek, 542. Mieczkowski Sławomir, 543. Milewski Janusz, 544. Minor Aleksandra Maria, 545. Misiąg Andrzej Jan, 546. Młodzianka Tadeusz Krzysztof, 547. Morawski Krzysztof, 548. Mrozik Wiktor, 549. Mróz Sławomir, 550. Mrugała Jerzy, 551. Miiller Mirosław, 552. Myca Mirosław, 553. Natkańska Marianna Anna, 554. Niewęgłowski Waldemar, 555. Nitek Józef, 556. Nogała Marek, 557. Nowak Krzysztof, 558. Olender Mariusz, 559. Olszak Wojciech, 560. Ołtarzewski Paweł Jarosław, 561. Orłowski Bogusław Marek, 562. Orzeł Krzysztof, 563. Ostrowski Robert, 564. Ostrowski Roman, 565. Owczarek Robert, 566. Paciorek Bronisław, 567. Pałasz Dariusz, 568. Patkowska Janina, 569. Panek Waldemar, 570. Panufnik Piotr, 571. Pawelec Krystyna, 572. Pazderski Piotr, 573. Pełka Radosław, 574. Pępek Marek, 575. Piasecki Bogdan, 576. Piątkowski Adam, 577. Piczak Janusz, 578. Piechulski Jan, 579. Piecyk Roman, 580. Pieklik Dariusz, 581. Pieszczek Krzysztof, 582. Pietrzak Adam Leszek, 583. Pietrzak Piotr, 584. Pietrzik Henryk Jan, 585. Piętka Adam Mieczysław, 586. Plewka Urszula, 587. Płoszyński Leszek, 588. Płóciennik Maciej, 589. Pociask Wiesław, 590. Podlaski Piotr, 591. Polański Eugeniusz, 592. Polinarski Tomasz, 593. Politowski Dariusz, 594. Potoszczański Aleksander, 595. Potkowa Waldemar, 596. Poziemski Waldemar, 597. Prokopski Andrzej Krzysztof, 598. Prorok Ryszard, 599. Pruszkowski Kazimierz, 600. Przybył Florian, 601. Przybysz Jan, 602. Puszko Jerzy, 603. Pysz Marek, 604. Pyzik-Nowacka Wiesława, 605. Raczkiewicz Mirosław, 606. Radczuk Janusz, 607. Radecki Paweł, 608. Radzięta Tadeusz, 609. Rakowska Joanna, 610. Rakowski Zdzisław, 611. Ratajczak Ryszard, 612. Rejowski Antoni, 613. Rek Jan, 614. Riegert Bożena, 615. Rochala Paweł Andrzej, 616. Roguski Mirosław, 617. Roman Adam, 618. Rozumowski Grzegorz, 619. Róg Jacek Stanisław, 620. Ruciński Michał, 621. Rudnicki Wiesław, 622. Rumiński Marek, 623. Ruszkowski Władysław, 624. Ruszniak Bogdan, 625. Rutkowski Wojciech, 626. Rytczak Krystyna, 627. Ryziński Andrzej, 628. Rzegocka Bogusława, 629. Serwińska Danuta, 630. Sewielski Adam, 631. Siergiej Wojciech, 632. Sikora Krzysztof, 633. Sitek Antoni, 634. Sitnicki Piotr, 635. Siwiński Andrzej, 636. Skornowicz Abraham, 637. Skotarek Andrzej, 638. Skowroński Karol, 639. Skrobek Zbigniew Zenon, 640. Skrzypulec Mirosław, 641. Skuratko Zenon, 642. Skwierz Mirosław, 643. Stadczyk Jerzy, 644. Słonina Kazimierz Jan, 645. Smolarek Piotr, 646. Sobieraj Mirosław Antoni, 647. Sobisz Karol, 648. Sobkowicz Celina, 649. Sobótka Krzysztof Leszek, 650. Sochacki Kazimierz, 651. Soroczyńska Mirosława, 652. Sosiński Janusz Paweł, 653. Sosnowski Adam Piotr, 654. Stachowicz Andrzej, 655. Stafiej Kazimierz, 656. Stankiewicz Edward, 657. Stańczak Janusz, 658. Stasiak Grzegorz, 659. Stasiłojć Zbigniew, 660. Stasiuk Krzysztof Stanisław, 661. Staszak Antoni Stanisław, 662. Stefaniszyn Jarosław, 663. Stefanowski Ryszard, 664. Stempel Sebastian Marek, 665. Stępień Piotr, 666. Strojny Piotr, 667. Strzelec Adam, 668. Strzelecki Zdzisław, 669. Strzyżykowski Krzysztof, 670. Suchecki Sylwester, 671. Sulak Marek Paweł, 672. Sulig Piotr Paweł, 673. Szafarowicz Małgorzata Anna, 674. Szczepanik Jerzy, 675. Szczytko Wojciech, 676. Szeleszczyk Roman, 677. Szerenos Bogdan, 678. Szewczyk Dariusz, 679. Szkoda Jan, 680. Szlosowski Jerzy, 681. Szmidt-Jeżewska Małgorzata, 682. Szojda Mariusz Jan, 683. Śląski Wojciech, 684. Śliwka Leszek, 685. Śnita Sławomir, 686. Świercz Tadeusz, 687. Świerczyński Paweł, 688. Świtała Jan, 689. Toczyński Adam, 690. Tomasiewicz Wacław, 691. Tomczuk Mirosław, 692. Tomko Zbigniew Grzegorz, 693. Trocki Stanisław, 694. Trojanowski Artur, 695. Trzeciak Wiaczestaw, 696. Tuzimek Zbigniew, 697. Tymoszycka Halina, 698. Uchto Dariusz Krzysztof, 699. Urbańska Maria Teresa, 700. Urbański Andrzej, 701. Ustarbowski Leszek Wojciech, 702. Wacura Andrzej, 703. Walasek Wiesław, 704. Waligóra Janusz, 705. Wanat Zdzisław, 706. Wandzel Mieczysław, 707. Warchat Dariusz, 708. Wardak Dariusz Sławomir, 709. Warnkowski Jacek, 710. Wawrzak Sławomir Adam, 711. Wcisło Genowefa Marta, 712. Wejdelek Mariusz, 713. Wiącek Daniel, 714. Wiczkowski Adam, 715. Widziński Mariusz, 716. Wieczorkiewicz Wojciech Tadeusz, 717. Wierzbowski Robert, 718. Wiktorski Grzegorz, 719. Wilk Waldemar, 720. Wiśniewski Leonard Oskar, 721. Wodzyński Paweł, 722. Wojciechowski Marek, 723. Wójta Sławomir, 724. Woźniak Elżbieta, 725. Woźniak Krzysztof, 726. Wójcik Arkadiusz Andrzej, 727. Wójcik Janusz Stanisław, 728. Wójcik Zdzisław, 729. Wronkowski Jarosław, 730. Wróbel Jan, 731. Wróblewski Dariusz Bogusław, 732. Wróblewski Marian, 733. Wysocki Mirosław, 734. Zalewski Marek, 735. Zarzycka Zofia, 736. Zastawny Zygmunt, 737. Zaurski Cezary, 738. Zawót Jan, 739. Ziajor Ryszard, 740. Zieliński Ryszard, 741. Ziemba Bogdan, 742. Ziemliński Robert, 743. Zieniewicz Elżbieta Anna, 744. Zięba Janusz, 745. Ziółkowski Leszek, 746. Ziółkowski Wiesław, 747. Zubowicz Sławomir, 748. Żuk Tomasz Julian, 749. Żurawski Grzegorz, 750. Żurek Grzegorz Przemysław, 751. Żydek Bogusław Józef,

za zasługi na rzecz zachowania bezpieczeństwa i porządku publicznego:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

752. mł. insp. Abratański Krzysztof Stanisław, 753. nadkom. Paradowski Krzysztof,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

754. podinsp. Grzyb Ireneusz Adam, 755. nadkom. Jakubiak Krystyna, 756. podinsp. Raducha Bogdan, 757. podinsp. Zygmunt Maciej Robert,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

758. podkom. Chaikh-Ali Seweryn, 759. nadkom. Chmielewski Piotr, 760. nadkom. Dela Tomasz, 761. kom. Dudek Daniel, 762. kom. Karnaś Marcin, 763. nadkom. Kuc Henryk Jarosław, 764. asp. szt. Kustra Jacek, 765. asp. szt. Piechowicz Włodzimierz, 766. kom. Wieruszewski Sławomir Adam.