Załącznik do obwieszczenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 19 stycznia 2012 r. (poz. 34) WYKAZ ZAREJESTROWANYCH KANCELARII NOTARIALNYCH

(według stanu na dzień 31 grudnia 2011 r.)


Lp. Notariusz (nazwisko i imię) Siedziba kancelarii

1

2

3

I Okręg Sądu Apelacyjnego w Białymstoku
1 Filipczuk Lucyna Augustów
2 Kisiel Jolanta Augustów
3 Płońska Krystyna Augustów
4 Krawczyk Krystyna Bartoszyce
5 Leszkiewicz Halina Bartoszyce
6 Andrychowski Dariusz Białystok
7 Boćkowska Aniela Jadwiga Białystok
8 Boćkowska Elżbieta Białystok
9 Czerwińska Ewa Białystok
10 Dąbrowski Janusz Roman Białystok
11 Domanowska-Cybulska Grażyna Białystok
12 Gregorczuk Teodozja Białystok
13 Lussa Elżbieta Janina Białystok
14 Łaska Danuta Białystok
15 Łupiński Andrzej Janusz Białystok
16 Malinowska-Wienconek Bożena Teresa Białystok
17 Miecznik Bogusława Białystok
18 Mieszkowska Lidia Władysława Białystok
19 Mojsa Ewa Białystok
20 Motal-Filipczuk Barbara Białystok
21 Nicałek Janusz Jacek Białystok
22 Nieścierowicz Joanna Białystok
23 Orzel Barbara Białystok
24 Orzel Tomasz Białystok
25 Popow Igor Białystok
26 Romatowska Maria Daria Białystok
27 Sieklucka Halina Elżbieta Białystok
28 Sikorska Alina Białystok
29 Surowiec Anatol Białystok
30 Zdanowicz Dariusz Białystok
31 Fedorowicz Paweł Białystok
32 Orzel Małgorzata Białystok
33 Zdasiuk Jarosław Białystok
34 Lussa Piotr Sebastian Białystok
35 Walędziak Małgorzata Bielsk Podlaski
36 Wienconek Marek Roman Bielsk Podlaski
37 Zimnoch Waldemar Piotr Bielsk Podlaski
38 Wojtuń Mirosława Biskupiec
39 Zduniak Roman Biskupiec
40 Syrewicz-Kozłowska Iwona Czesława Dobre Miasto
41 Brzuzy Władysław Ełk
42 Gorlo Anna Ełk
43 Głodź-Tylutka Małgorzata Ełk
44 Karny Edward Józef Ełk
45 Komakowski Jerzy Stanisław Ełk
46 Sikorska-Kulesza Krystyna Ełk
47 Brunke-Paluch Joanna Giżycko
48 Mrozinkiewicz Bożenna Maria Giżycko
49 Tomaszewska-Czerwonka Józefa Maria Giżycko
50 Antonik Janusz Paweł Gołdap
51 Ostrowska Zofia Irena Gołdap
52 Arasimowicz Renald Grajewo
53 Kruszyński Jerzy Grajewo
54 Prystupiuk Katarzyna Grajewo
55 Klimiuk Bohdan Hajnówka
56 Wasiluk Marek Hajnówka
57 Duczmalewska Beata Tamara Kętrzyn
58 Kamińska Regina Halina Kętrzyn
59 Tertel Zyta Lubomiła Kolno
60 Giżyńska Daniela Beata Lidzbark Warmiński
61 Molewska Adrianna Lidzbark Warmiński
62 Dadura Małgorzata Łapy
63 Warakomska Wesława Maria Łapy
64 Dmochowska Anna Łomża
65 Pełny Barbara Łomża
66 Poreda Tomasz Łomża
67 Poreda Zofia Mirosława Łomża
68 Reczek Robert Łomża
69 Wójcicka Wiesława Bożena Łomża
70 Bukowski Zbigniew Maków Mazowiecki
71 Tarnowski Krzysztof Maków Mazowiecki
72 Mroczko Barbara Mońki
73 Lachowicz Mariola Ewa Mrągowo
74 Sosnowska Jadwiga Mrągowo
75 Sosnowski Tomasz Marek Mrągowo
76 Jarmołowicz-Zaremba Grażyna Nasielsk
77 Raduszewska Danuta Wiesława Nidzica
78 Gryczko Artur Olecko
79 Sawicki Marek Olecko
80 BieranowskiAdam Olsztyn
81 Brewka Elżbieta Olsztyn
82 Brzoskowska Joanna Olsztyn
83 Krzysztoń Jolanta Olsztyn
84 Machłajewska Bogumiła Olsztyn
85 Malak Ewa Anna Olsztyn
86 Piotrowski Bolesław Piotr Olsztyn
87 Roszko Beata Katarzyna Olsztyn
88 Smólska Maria Zofia Olsztyn
89 Szewirska Krystyna Olsztyn
90 Ślusarczyk Irena Olsztyn
91 Urniaż Anna Maria Olsztyn
92 Władysławski Zbigniew Olsztyn
93 Zając Anna Olsztyn
94 Zając Jacek Jerzy Olsztyn
95 Ziółkowska Teresa Grażyna Olsztynek
96 Chojnowska Ewa Ostrołęka
97 Napiórkowska Hanna Ostrołęka
98 Nejman Danuta Ostrołęka
99 Prytulak Irena Ostrołęka
100 Szymańska-Pałka Barbara Ostrołęka
101 Załuska Krystyna Ostrołęka
102 Żebrowska Grażyna Ostrołęka
103 Grabowska Dorota Ostrów Mazowiecka
104 Osiadacz Jacek Ostrów Mazowiecka
105 Rzodkiewicz-Książek Aldona Ostrów Mazowiecka
106 Alicka-Truszkowska Katarzyna Pisz
107 Gałka Agata Katarzyna Pisz
108 Salkowska Janina Pisz
109 Tertel Krzysztof Sławomir Pisz
110 Kołodziejska Arleta Przasnysz
111 Trusiewicz Lubomir Waldemar Przasnysz
112 Kędzierska Daniela Pułtusk
113 Koniecek Jolanta Pułtusk
114 Agaciak Halina Dorota Sejny
115 Krot Anna Maria Siemiatycze
116 Kulesza Barbara Siemiatycze
117 Drożdżewicz Leonard Sokółka
118 Halicki Andrzej Sokółka
119 Bieńczyk Bożenna Suwałki
120 Cieślik Halina Suwałki
121 Front Barbara Maria Suwałki
122 Jerominek-Jankowska Krystyna Suwałki
123 Lelusz Wiesław Józef Suwałki
124 Herman Marcin Szczytno
125 Kuciński Edmund Jan Szczytno
126 Czaplicki Krzysztof Tadeusz Węgorzewo
127 Fedorowicz Mirosława Anna Wysokie Mazowieckie
128 Markowska Sylwia Wysokie Mazowieckie
129 Płońska Danuta Wysokie Mazowieckie
130 Abramczyk Tomasz Wyszków
131 Dąbrowska Bożena Wyszków
132 Liwska-Napiórkowska Lidia Wyszków
133 Najmoła Danuta Wyszków
134 Gągoł-Borkowska Anna Krystyna Zambrów
135 Godlewska Janina Zambrów
136 Grzejszczyk-Glińska Marzanna Zambrów
II Okręg Sądu Apelacyjnego w Gdańsku
1 Nadolska Liliana Aleksandrów Kujawski
2 Nadolski Hubert Aleksandrów Kujawski
3 Przybyłowski Mirosław Aleksandrów Kujawski
4 Gorajska Joanna Braniewo
5 Jankowski Wacław Brodnica
6 Sarnowska Maria Jolanta Brodnica
7 Arczykowski Adam Bydgoszcz
8 Bilińska Barbara Bydgoszcz
9 Chojnowska Emilia Bydgoszcz
10 Słomka Anna Bydgoszcz
11 Drozda Bogumiła Bydgoszcz
12 Smolarek Barbara Bydgoszcz
13 Fabiańczyk-Szajgin Dorota Bydgoszcz
14 Gacek Paulina Bydgoszcz
15 Gutmańska-Pawłowska Monika Bydgoszcz
16 Górecki Piotr Bydgoszcz
17 Kazińska Katarzyna Bydgoszcz
18 Onoszkowicz-Jacyna Bogusława Bydgoszcz
19 Lehmann Alicja Bydgoszcz
20 Leszczyński Krzysztof Bydgoszcz
21 Lissewska Lucyna Bydgoszcz
22 Mielcarek Maciej Bydgoszcz
23 Osławski Wojciech Bydgoszcz
24 Mietz Janina Bydgoszcz
25 Milewska Dagmara Bydgoszcz
26 MrotekAnna Bydgoszcz
27 Opara Ewa Bydgoszcz
28 Paradowski Marcin Bydgoszcz
29 Płotkowska Anna Bydgoszcz-działalność zawieszona
30 Przybył Jerzy Bydgoszcz
31 Ratajczak Violetta Bydgoszcz
32 Rewers-Wyka Katarzyna Bydgoszcz
33 Barabasz Andrzej Bydgoszcz
34 Wasilewski Rafał Bydgoszcz
35 Wandiuk Danuta Bydgoszcz
36 Warniełło-Kuśba Wiesława Bydgoszcz
37 Wocka Zbigniew Bydgoszcz
38 Woroszyło-Kłopotek Iwona Bydgoszcz
39 Rakoca Bartłomiej Bydgoszcz
40 Klimkiewicz Krystyna Bytów
41 Łagocki Ryszard Bytów
42 Pęska Julita Chełmno
43 Ruszkiewicz Dariusz Chełmno
44 Gardziejewska-Kaniewska Natalia Chełmża
45 Armada Janusz Chojnice
46 Kołyszko Janusz Chojnice
47 Szulc-Kołyszko Jadwiga Chojnice
48 Żakowska Małgorzata Chojnice
49 Fierek Janusz Czersk
50 Walczak Lidia Człuchów
51 Walczak Wtold Człuchów
52 Duda Ryszard Działdowo
53 Flis Grzegorz Działdowo
54 Bober Bożena Elbląg
55 Drożdżał Bożena Elbląg
56 Frankowska Jolanta Elbląg
57 Krull Marek Elbląg
58 Malenta-ZduńczukAnna Elbląg
59 Malitka Barbara Elbląg
60 Zbucki Paweł Elbląg
61 Poniatowska Marzena Elbląg
62 Rogowski Tomasz Elbląg
63 Wroński Andrzej Elbląg
64 BarancewiczWesława Gdańsk
65 Bąkowska Izabella Gdańsk
66 Binkowska Krystyna Gdańsk
67 Binkowski Tomasz Gdańsk
68 Chyliński Andrzej Gdańsk
69 Ciszewski Maciej Gdańsk
70 Czerepak-Borowik Beata Gdańsk
71 Ignaczewska Anna Gdańsk
72 Dambek Maria Gdańsk
73 Działakiewicz-Posiła Małgorzata Gdańsk
74 Fal Izabela Gdańsk
75 Frąckowska Aleksandra Gdańsk
76 Głodowska Zofia Gdańsk
77 Głodowski Ryszard Gdańsk
78 Górecka Elżbieta Gdańsk
79 Górska Renata Gdańsk
80 Jankowska-Siwek Joanna Gdańsk
81 Kradziecki Krzysztof Gdańsk
82 Langowski Piotr Gdańsk
83 Lis Piotr Gdańsk
84 Mędraś Bartosz Paweł Gdańsk
85 Mędraś Joanna Gdańsk
86 Mroczkowski Mirosław Gdańsk
87 Nagórska-Protasiuk Katarzyna Gdańsk
88 Niesobski Jarosław Bydgoszcz
89 Ogiegło Witold Gdańsk
90 Ogonowska Katarzyna Gdańsk
91 Osypińska-Balcerzak Ewa Gdańsk
92 Panc Ewa Gdańsk
93 Paszkiewicz Maria Gdańsk
94 Pietrasik Cezary Gdańsk
95 Prorok Piotr Gdańsk
96 Robińska Aleksandra Gdańsk
97 Siwek Maciej Gdańsk
98 Skwarliński Jan Gdańsk
99 Skłucki Arkadiusz Gdańsk
100 Szulc Filip Gdańsk
101 Tyszer Janina Gdańsk
102 WasakAdam Gdańsk
103 Wilbik Gabriela Gdańsk
104 Wojtowicz Grażyna Gdańsk
105 Kundo Zbigniew Gdańsk
106 Imach Małgorzata Gdańsk
107 Sekściński Jarosław Gdańsk
108 Wąsowicz-Harendarczyk Lucyna Gdańsk
109 Zaparty Agnieszka Gdańsk
110 Derengowska-Wniecka Lidia Gdynia
111 DermontAnna Gdynia
112 Korbańska Dorota Gdynia
113 Ewertowska Dorota Gdynia
114 Janisz Magdalena Gdynia
115 Jeziorska Ewa Gdynia
116 Kuźma-Ebel Iwona Gdynia
117 Solecka Joanna Gdynia
118 Kawalec Beata Gdynia
119 Janowski Waldemar Gdynia
120 Koperska-Woźniak Ewa Katarzyna Gdynia
121 Woźniak Maciej Gdynia
122 Kuźmicka Małgorzata Gdynia
123 Maciąg Elżbieta Gdynia
124 Gowkielewicz-Kotlarz Iwona Gdynia
125 Marchlewicz Maciej Gdynia
126 Marciniak Anna Gdynia
127 Muszyńska Anna Gdynia
128 Rydzkowska Wiesława Gdynia
129 Rydzkowski Marcin Gdańsk
130 Ryłko Piotr Gdynia
131 Skarbek-Szamin Barbara Gdynia
132 Tarasiuk-SkarbekAnna Gdynia
133 Szyngiera Bogumiła Gdynia
134 Tomaszewska Dorota Gdynia
135 Warońska Hanna Gdynia
136 Waroński Jacek Gdynia
137 Wiśniewska Anna Elżbieta Gdynia
138 Michalec Andrzej Golub-Dobrzyń
139 Kosmania-Sadowska Dorota Grudziądz
140 Milan-Szymańska Elżbieta Grudziądz
141 Sokalski Andrzej Grudziądz
142 Wojciechowska Anna Grudziądz
143 Godlewska-Drewniak Marzena Iława
144 Kozielska Bożena Iława
145 Machaszewska Joanna Iława
146 Skrzeczkowska Katarzyna Iława
147 NietrestaAnna Inowrocław
148 Puszczykowska Edwarda Inowrocław
149 Steppa Małgorzata Inowrocław
150 Śmiela Maciej Inowrocław
151 Wesołowska Bogumiła Inowrocław
152 Chmiel Wojciech Kartuzy
153 Kłonowska-Sztolcman Grażyna Kartuzy
154 Leszkowski Roberto Kartuzy
155 Fąs Magdalena Koronowo
156 Borzyszkowska Iwona Kościerzyna
157 Pepliński Zenon Kościerzyna
158 Wtuchowski Michał Wąbrzeźno
159 Kujawska-Gęsińska Izabela Kruszwica
160 Cinkusz-Ciska Katarzyna Kwidzyn
161 Humenny-Żmieńko Barbara Kwidzyn
162 Kozdroń Barbara Kwidzyn
163 Ciszewski Adam Lębork
164 Ciszewska Halina Lębork
165 Dębska-Miklińska Elżbieta Lębork
166 Mikliński Jacek Lębork
167 Kąkolewska Cecylia Lipno
168 Kurszewski Maciej Lubawa
169 Krzemińska Renata Malbork
170 Madrak Lech Malbork
171 Madrak-Rogowska Aneta Malbork
172 Sargun Anna Malbork
173 Dobosz Adam Miastko
174 Ostrowski Marek Mogilno
175 Gąsiewska Wioletta Morąg
176 Gruszczyński Piotr Nakło nad Notecią
177 Porzezińska Magdalena Nakło nad Notecią
178 Szulejewski Robert Nowe Miasto Lubawskie
179 Brzozowski Piotr Nowy Dwór Gdański
180 Tymosiewicz Jerzy Orneta
181 Malarska Maria Ostróda
182 Sanecka Alina Ostróda
183 Sinkiewicz Agnieszka Ostróda
184 Kubaszek Bogdan Pasłęk
185 Klimuszko Joanna Pruszcz Gdański
186 Robaczewska Katarzyna Pruszcz Gdański
187 Kniażycka-Bobrowska Katarzyna Pruszcz Gdański
188 Król Hanna Pruszcz Gdański
189 Potocka Karolina Pruszcz Gdański
190 Rozbicka-Czarnecka Beata Pruszcz Gdański
191 Kuśba Piotr Puck
192 Necel Beata Puck
193 Weber Tomasz Puck
194 Pulczyńska Alicja Radziejów
195 Szwajdler Joanna Radziejów
196 Dettlaff Karolina Reda
197 Kocon Dorota Rumia
198 Rożyńska-Terman Katarzyna Rumia
199 Wysocki Krzysztof Rumia
200 Giżewski Aleksander Rypin
201 Giżewska Katarzyna Rypin
202 Krasińska Anna Rypin
203 Boenigk Marek Jan Sępólno Krajeńskie
204 Dzierżyńska-Zielonka Edyta Słupsk
205 Grzeszak Piotr Słupsk
206 Kędzierska Paulina Słupsk
207 Markiewicz Mirosław Józef Słupsk
208 Milewski Jerzy Słupsk
209 Połeć Bernadeta Słupsk
210 Wińska-Marchlewicz Maria Słupsk
211 Rynkiewicz Radosław Słupsk
212 WojdygowskaAnna Słupsk
213 Żmudzka-Mielnik Alicja Słupsk
214 Majchrzyk Elżbieta Solec Kujawski
215 Bećka Aleksandra Sopot
216 Głódź Alicja Sopot
217 Grajewska-Bartosz Katarzyna Sopot
218 Pietrewicz Edyta Anna Sopot
219 Wrona Jacek Sopot
220 Ciechanowska Janina Starogard Gdański
221 Ciechanowski Przemysław Starogard Gdański
222 Gramatowska Edyta Starogard Gdański
223 Romańska Bożena Starogard Gdański
224 Szulc Tatiana Starogard Gdański
225 Robakowska-Trzeciak Magdalena Szubin
226 Kalczyńska-Pokora Iwona Świecie nad Wisłą
227 Rutkowska Elżbieta Świecie nad Wsłą
228 Szott Piotr Świecie nad Wsłą
229 Rzeszotarski Cezary Sztum
230 Cejrowska Jolanta Tczew
231 Ciszewski Jerzy Tczew
232 Janicka Beata Tczew
233 Kondracki Wojciech Gdańsk
234 Buszman Krystian Toruń
235 Chwiałkowski Łukasz Toruń
236 Chyła Magdalena Toruń
237 Czeczko Irena Toruń
238 Eska-Królikowska Agnieszka Toruń
239 Gasin Izabela Arleta Toruń
240 Gawin Barbara Toruń
241 Gabryszewska Beata Toruń
242 Kamińska-GburMarzenna Toruń
243 Kolasiński Marek Toruń
244 Krystek Krystyna Toruń
245 Olszewski Tomasz Toruń
246 Liberadzka Iwona Maria Toruń
247 Malesza Zbigniew Toruń
248 Szmańda-Czerkawska Joanna Toruń
249 Szyczewska Mirosława Toruń
250 Wróbel Danuta Toruń
251 Wrzecionkowska Agata Toruń
252 Rawicka-Hryniewska Elżbieta Tuchola
253 Słomińska Ewa Tuchola
254 Dworczyński Paweł Jan Ustka
255 Dudziak Robert Wejherowo
256 Kelpin Anna Wejherowo
257 Orlińska Joanna Wejherowo
258 Mizak Henryk Wejherowo
259 Szyngiera Leszek Wejherowo
260 Solecki Leszek Wejherowo
261 Binemann-Zdanowicz Teresa Włocławek
262 Cichoszewski Piotr Włocławek
263 Fąfara Joanna Włocławek
264 Gołębiewski Wojciech Włocławek
265 Kuźnicki Jarosław Włocławek
266 Morawski Paweł Włocławek
267 Walter Iwona Włocławek
268 Smolarska Anna Włocławek
269 Turek Leszek Żnin
270 Przybyłowska Marta Żukowo
III Okręg Sądu Apelacyjnego w Katowicach
1 Ciastoń Renata Będzin
2 Kapuścik Wojciech Będzin
3 Różycka Katarzyna Będzin
4 Szarek Wioletta Będzin
5 Wieczorek Marek Będzin
6 Bednarska Anna Bielsko-Biała
7 Firyn Beata Bielsko-Biała
8 Gołba-Dorak Rozalia Bielsko-Biała
9 GrochowiczJan Bielsko-Biała
10 Jakubiec Rafał Bielsko-Biała
11 Janik Tomasz Bielsko-Biała
12 Kaczmarczyk Agnieszka Bielsko-Biała
13 KłaputWesław Bielsko-Biała
14 Magda-Zielecka Aneta Bielsko-Biała
15 Malarz-Wsłocka Alicja Bielsko-Biała
16 Małachwiej Olga Bielsko-Biała
17 Ruśkowski Ryszard Bielsko-Biała
18 Rzadkowski Dariusz Wojciech Bielsko-Biała
19 Stejskal Jarosław Bielsko-Biała
20 Stronowski Michał Bielsko-Biała
21 Świerczek Mariusz Bielsko-Biała
22 Wójtowicz Michał Bielsko-Biała
23 Pławecka-Podoba Gosława Bieruń
24 Ferenc-Tomiak Halina Bytom
25 Jucha Agata Bytom
26 Mikler Jadwiga Bytom
27 Mikler Jerzy Bytom
28 Pietryga Jarosław Bytom
29 Bańczyk Danuta Chorzów
30 Kurzeja Wojciech Marcin Chorzów
31 Nowak Bartłomiej Chorzów
32 Paszek Bartosz Chorzów
33 Paszek Krystyna Chorzów
34 Zawadzki Tomasz Chorzów
35 Grzybowski Adam Cieszyn
36 Hołdys Dorota Cieszyn
37 Klinik Halina Cieszyn
38 Majewska Maria Cieszyn
39 Seidel Jolanta Cieszyn
40 Kałuża Alina Czechowice-Dziedzice
41 Tokarzewska Maria Czechowice-Dziedzice
42 Kępa Grażyna Czeladź
43 Szmal Rafał Czeladź
44 Bartelak Karina Częstochowa
45 Białas Maria Częstochowa
46 Biewald Katarzyna Częstochowa
47 Chwastek Irena Częstochowa
48 Jastrząb Krystyna Częstochowa
49 Jastrząb-Standerska Joanna Częstochowa
50 Kalus Anna Częstochowa
51 Królak Jolanta Częstochowa
52 Królak Marek Częstochowa
53 Kryńska Ewa Częstochowa
54 Materniak-Andrecka Iwona Częstochowa
55 Mońka Jolanta Częstochowa
56 Pilarz Maciej Częstochowa
57 Rokowska Ewa Częstochowa
58 Sadowski Adam Częstochowa
59 Stec Marek Częstochowa
60 Szmukier Krystyna Częstochowa
61 Świerczek Maria Częstochowa
62 Winiarska Maria Częstochowa
63 Szkurłat Arkadiusz Częstochowa
64 Królak-Pojnar Magdalena Częstochowa
65 Szostak Joanna Częstochowa
66 Bieńko-Maj Izabela Dąbrowa Górnicza
67 Błońska-Nowak Stanisława Dąbrowa Górnicza
68 Krawczyk Witold Dąbrowa Górnicza
69 Maciążek-Ulanowska Lidia Dąbrowa Górnicza
70 Podsiadło Adrian Dąbrowa Górnicza
71 Semetycz-Trzeciak Marta Dąbrowa Górnicza
72 Drewko Justyna Gliwice
73 Gajos Łukasz Gliwice
74 Warzecha Joanna Gliwice
75 Dykacz Krzysztof Gliwice
76 Małachowski Wojciech Gliwice
77 Migielska-Ciołecka Anna Gliwice
78 Serafin Agata Gliwice
79 Ochrombel-Pawelec Antonina Gliwice
80 Samorzewska Iwona Gliwice
81 Walenta Wojciech Gliwice
82 Niemiec Marcin Gliwice
83 Sułkowska Dorota Gliwice
84 Turski Jacek Gliwice
85 Wrona-Berwid Bożena Gliwice
86 Krzykała Irena Jastrzębie-Zdrój
87 Lipień Andrzej Jastrzębie-Zdrój
88 Mojeścik Damian Waldemar Jastrzębie-Zdrój
89 Siemko Piotr Jastrzębie-Zdrój
90 Czerwińska-Koral Katarzyna Jaworzno
91 Gaweł Joanna Jaworzno
92 Jura Piotr Jaworzno
93 Piwko Halina Jaworzno
94 Skowrońska Dagmara Jaworzno
95 Tracz Małgorzata Jaworzno
96 Balas Tomasz Katowice
97 Dyszlewska-Tarnawska Agnieszka Katowice
98 Grajner Michał Katowice
99 Grajner Tymoteusz Katowice
100 Górska-Wolnik Bożena Katowice
101 Janik-Rymarczyk Małgorzata Katowice
102 Walotek Katarzyna Katowice
103 Lesiak Aleksandra Katowice
104 Siwińska Ewa Katowice
105 Marquardt Piotr Katowice
106 Michalewicz Wojciech Katowice
107 Mikołajczyk Halina Katowice
108 Piłat Renata Katowice
109 Pluta Ewa Katowice
110 Pniok Iwona Katowice
111 Robak Adam Katowice
112 Roztoczyński Łukasz Katowice
113 Seidel-Nowak Sylwia Katowice
114 Słupińska-Mitas Anna Katowice
115 Stencel Katarzyna Katowice
116 Szura Mirosław Katowice
117 Wojdyło Jacek Katowice
118 Wróbel-Konsek Marta Katowice
119 Gregorczyk Marcin Katowice
120 Onichimowski Marcin Katowice
121 Beza Iwona Kłobuck
122 Miland Grażyna Kłobuck
123 Kasperczyk Genowefa Knurów
124 Śliż-Żurowska Katarzyna Knurów
125 Sygulska-Bańka Klara Lubliniec
126 Zając Józef Lubliniec
127 Gaczyńska Justyna Łaziska Górne
128 Gramała Aleksandra Mikołów
129 Kochan-Kopczyńska Maria Mikołów
130 Piwowarski Maciej Mikołów
131 Śleziak Wiesław Milówka
132 Kucharski Marek Roman Mysłowice
133 Kurz Katarzyna Mysłowice
134 Palion Mariola Mysłowice
135 Palion Lesława Mysłowice
136 Buła Grażyna Myszków
137 Gielniewski Krzysztof Myszków
138 Kasznia Jolanta Myszków
139 Nolewajka Henryk Piekary Śląskie
140 Płaczek Piotr Piekary Śląskie
141 Tobor-Nowińska Magdalena Piekary Śląskie
142 Paszek Małgorzata Pszczyna
143 Radwan Mirela Pszczyna
144 Smolski Michał Tychy
145 Szafron-Sekta Aleksandra Pszczyna
146 Wala Michał Pyskowice
147 Mazur Dorota Racibórz
148 Niedziałkowska Ewa Racibórz
149 Pawłowska Jolanta Racibórz
150 Welecka Lucyna Racibórz
151 Niedźwiedź Katarzyna Radzionków
152 Borgulat-Szostak Katarzyna Ruda Śląska
153 Bukowski Mariusz Ruda Śląska
154 Durzyńska-Trybus Janina Ruda Śląska
155 Himmel-Minkina Ewa Ruda Śląska
156 Janik Ewa Ruda Śląska
157 Konsek Leokadia Ruda Śląska
158 Breisa Bernadeta Rybnik
159 Fojcik Grzegorz Rybnik
160 Gilner Krzysztof Rybnik
161 Guzik Wojciech Rybnik
162 Ostalecki Jacek Rybnik
163 GrzybczykAdam Rybnik
164 Kulot Barbara Racibórz
165 Pędracki Artur Rybnik
166 Pośpiech Michał Rybnik
167 Weczorek Bernadetta Rybnik
168 Pukowiec Dawid Stefan Rydułtowy
169 Dawid Aleksander Siemianowice Śląskie
170 Dąbrowska Maria Siemianowice Śląskie
171 Czuk Przemysław Siemianowice Śląskie
172 Mazoń Krzysztof Siewierz
173 Mazoń-Witkowska Magdalena Siewierz
174 Bochenek Maria Skoczów
175 Bańdo Jan Sosnowiec
176 Derdas-Dziewit Małgorzata Sosnowiec
177 Krupiński Wojciech Sosnowiec
178 Nowak Łukasz Marcin Sosnowiec
179 Nowakowska Jolanta Sosnowiec
180 Olejarczyk Sławomir Sosnowiec
181 Odessa Saturnin Sosnowiec
182 Miland-Huzarewicz Agata Sosnowiec
183 Skłodowska Mirosława Sosnowiec
184 Chrzanowski Arnold Szczekociny
185 Łakota-Gątarz Agata Świętochłowice
186 Michałek-KobieluszAnna Świętochłowice
187 Drewko Mirosław Tarnowskie Góry
188 Gomolińska Katarzyna Tarnowskie Góry
189 Kołodziej Gabriela Tarnowskie Góry
190 Nikiel Arkadiusz Tarnowskie Góry
191 Śmieja Krzysztof Tarnowskie Góry
192 Wieczorek Jacek Tarnowskie Góry
193 Darowski Jacek Tychy
194 Kuczera-Nowak Renata Tychy
195 Skaba Beniamin Tychy
196 Strażecka Ewa Tychy
197 Nowak Bartłomiej Tychy
198 Celiński Dariusz Tychy
199 Stępień-Jasińska Krystyna Tychy
200 Strażecka Katarzyna Tychy
201 Nogacka Ewa Ustroń
202 Chudek Zenon Wodzisław Śląski
203 Kałusowski Tadeusz Wodzisław Śląski
204 Machecki Teofil Wodzisław Śląski
205 Górzny Adriana Zabrze
206 Jędzura Agnieszka Zabrze
207 Kubacka-Filas Marzena Zabrze
208 Szymański Jan Zabrze
209 Letkiewicz Andrzej Zabrze
210 Wróbel Grażyna Zabrze
211 Madej Krzysztof Zabrze
212 Przyszlak Jadwiga Zabrze
213 Grzebieluch Bożena Zawiercie
214 Sewerzyńska Ewa Zawiercie
215 Kliszewska-Biały Krystyna Zawiercie
216 Truszkowski Marcin Zawiercie
217 Jaros Justyna Żory
218 Pszonka Tomasz Żory
219 Sitko Zbigniew Żory
220 Zawisza Agnieszka Żory
221 Drugacz Agata Żywiec
222 Olejnik Renata Żywiec
223 Pruszczyńska Małgorzata Żywiec
224 Szymik Aleksandra Żywiec
IV Okręg Sądu Apelacyjnego w Krakowie
1 Miłoszewska Wanda Andrychów
2 Kozak Maria Bochnia
3 Michnik Agnieszka Bochnia
4 Siwek Krystyna Bochnia
5 Wojtkiewicz Wilhelm Marian Bochnia
6 Kokoszka Józef Brzesko
7 Michalec Elżbieta Brzesko
8 Kaczmarek Łucja Brzesko
9 Kaleta Andrzej Busko-Zdrój
10 Miziołek Barbara Busko-Zdrój
11 Plech Liliana Monika Busko-Zdrój
12 Żelichowski Mariusz Kielce
13 Chmielnicka Anna Chęciny
14 Bochenek-Bąk Barbara Chrzanów
15 Kowalczyk-Dadak Katarzyna Chrzanów
16 Sebastyanka Andrzej Chrzanów
17 RozmusAnna Czarny Dunajec
18 Rzeźniewska Zofia Dąbrowa Tarnowska
19 Sumara Piotr Dąbrowa Tarnowska
20 Salagierski Tomasz Dobczyce
21 Sielska Agnieszka Dobczyce
22 Gorzelak Marta Gorlice
23 Tomasik Bogusława Gorlice
24 Miarecki Wojciech Gorlice
25 Szewczyk Wesław Grybów
26 Dudek Katarzyna Jędrzejów
27 Grabalski Edward Jędrzejów
28 Świder Janusz Jędrzejów
29 Górnikowska Bogumiła Jordanów
30 Pyka Danuta Kalwaria Zebrzydowska
31 Bidzińska Małgorzata Kazimierza Welka
32 Gołębiowski Grzegorz Kazimierza Welka
33 Wktor Stanisław Kęty
34 Abramowicz Łukasz Kielce
35 Arczyńska Maria Kielce
36 Arczyński Grzegorz Kielce
37 Błeszyńska Anna Kielce
38 Chról Kinga Kielce
39 Cieślikiewicz Teresa Kielce
40 Frelich Jacek Kielce
41 Giedyk Elżbieta Kielce
42 Kasperek Michał Kielce
43 Kosińska Zdzisława Kielce
44 Mechowska-Wąsik Monika Kielce
45 Midak Beata Kielce
46 Nalazek Mirosława Kielce
47 Putowski Janusz Kielce
48 Sawicka-Biernacka Maria Kielce
49 Stępień Andrzej Kielce
50 Bech Jarosław Kielce
51 Poborski Michał Kielce
52 Szostakiewicz Piotr Kielce
53 Szypulska Iwona Kielce
54 Tazbir Rafał Kielce
55 Tomala Violetta Kielce
56 Ziomek Adam Kielce
57 Poniedziałek Anna Kielce
58 Krasowski Adam Kielce
59 Dumin-Święcicka Ewa Końskie
60 Nowak Wioletta Końskie
61 Salagierski Czesław Waldemar Końskie
62 Aschenbrenner-Pieprzyca Anna Kraków
63 Barutowicz-Weczorek Sylwia Kraków
64 Biernat Jakub Kraków
65 Blajer Paweł Kraków
66 Bochenek-Perek Agnieszka Kraków
67 Kot Dariusz Kraków
68 Broszkiewicz Joanna Kraków
69 BuchaniecAnna Kraków
70 Chorabik Radosław Kraków
71 Bukowska-Mikosz Marta Kraków
72 Gąsienica Anna Kraków
73 Hajto Łukasz Kraków
74 HolocherJan Kraków
75 Hędrzak-Słota Małgorzata Kraków
76 Chlanda Magdalena Kraków
77 Warbińska Marta Kraków
78 Ciba Andrzej Kraków
79 Cicio Joanna Kraków
80 Iłowski Grzegorz Kraków
81 Cyz-Hejmo Iwona Kraków
82 Palmirska Iwona Kraków
83 Szeliga Tadeusz Kraków
84 Ćmikiewicz-Ignasik Marta Kraków
85 Żochowska-Zalewska Ewa Kraków
86 DamulewiczJan Kraków
87 Kapusta Witold Kraków
88 Deflorian Aneta Kraków
89 Jastrzębska-Kwiecień Dorota Kraków
90 Jonczyk Mariola Kraków
91 Dembowska Bogna Kraków
92 Długopolska-Pliszka Joanna Kraków
93 Domaradzki Wojciech Kraków
94 Drozd Edward Kraków
95 Truszkiewicz Zygmunt Kraków
96 Dudkowska-Wawrzycka Elżbieta Kraków
97 Faron Piotr Kraków
98 Gaweł-Rościszewska Anna Kraków
99 Gawin Wtold Kraków
100 Gągała-Zając Joanna Kraków
101 Greguła Joanna Kraków
102 Kot Tomasz Kraków
103 Gruszczyńska Katarzyna Kraków
104 Gruszczyński Wojciech Kraków
105 Iłowski Maciej Kraków
106 Jastrząb Henryka Kraków
107 Knuplerz Ewa Kraków
108 Koćma Bożena Kraków
109 Kosiniak-Imiołek Katarzyna Kraków
110 Kościelniak Grzegorz Kraków
111 Kozek Agnieszka Kraków
112 Kułakowski Maciej Kraków
113 Kurnicki Tomasz Kraków
114 Kwiecińska-Stybel Maria Kraków
115 Wyszyńska Magdalena Kraków
116 Litwa Justyna Kraków
117 Łomnicka Anna Kraków
118 Majerczak Sylwia Kraków
119 Malik Magdalena Kraków
120 Zięcina Tomasz Kraków
121 Markiewicz Grażyna Kraków
122 Marszałek-Dziuban Aleksandra Kraków
123 Mazur Andrzej Kraków
124 Mazur-Kułakowska Agnieszka Kraków
125 Michalski Rafał Kraków
126 Mitka Dorota Kraków
127 Nowara-Bacz Halina Kraków
128 Obler-Fortuna Anna Kraków
129 Obtułowicz Tomasz Kraków
130 Olsza Beata Kraków
131 Olszewski Mateusz Kraków
132 Kresek-Urbaniak Katarzyna Kraków
133 Tomasik-Curyło Agnieszka Kraków
134 Papież Anna Kraków
135 Płaczek Grażyna Kraków
136 Ludźmierski Robert Kraków
137 Stelmach Elżbieta Kraków
138 Maj Krzysztof Kraków
139 Gomółka Ryszard Kraków
140 Szczepanik Julita Kraków
141 Szczęsny-Ligęza Agnieszka Kraków
142 Szybowska Danuta Kraków
143 Szybowski Wiesław Kraków
144 TruszkiewiczJan Kraków
145 d’Obyrn Beata Kraków
146 Ulman Irena Kraków
147 Urbanik Andrzej Kraków
148 Wajda Waldemar Kraków
149 Wojtal-Kwiecińska Agnieszka Kraków
150 Wygona Konrad Kraków
151 Tomaszek Piotr Kraków
152 Angerman-Wajda Dominika Kraków
153 Jankiewicz Sylwia Kraków
154 Tylek Joanna Kraków
155 Gruskoś Romana Kraków
156 Karczewska Anna Kraków
157 Nocóń Klaudia Kraków
158 Paszkiewicz Anna Kraków
159 Rowecki Aleksander Kraków
160 Rusak-Łach Agnieszka Kraków
161 Słodkowska-PękAnna Kraków
162 Water Paweł Kraków
163 Zarzycki Wojciech Kraków
164 Zeman Bartłomiej Kraków
165 Zachwieja Michał Krościenko nad Dunajcem
166 Celka Iwona Krynica
167 Sojka Leszek Krzeszowice
168 Załuska Mirosława Krzeszowice
169 Potejko Izabella Libiąż
170 Liszka Tomasz Limanowa
171 Opoka Jerzy Limanowa
172 Rakoczy Stanisław Limanowa
173 Lewicki Piotr Liszki
174 Janicka-Makuch Krystyna Miechów
175 Szlachta Ewa Miechów
176 Szynalik Czesław Mszana Dolna
177 Roman Arkadiusz Muszyna
178 Garczyńska Bożena Myślenice
179 Niepsuj Lucjan Myślenice
180 Polański Andrzej Myślenice
181 Skiba Sławomir Myślenice
182 Domagalski Michał Niepołomice
183 Mikułowska-Krupska Agnieszka Niepołomice
184 Celewicz Bartłomiej Nowy Sącz
185 Celewicz Tadeusz Kraków
186 Ciągło Stanisław Nowy Sącz
187 Krupa Jadwiga Nowy Sącz
188 Smal-Kwiatek Elżbieta Nowy Sącz
189 Smal-RajcaAnna Nowy Sącz
190 Zygadło Elżbieta Nowy Sącz
191 Buchman Michał Nowy Sącz
192 Kubińska-Ciszek Władysława Nowy Targ
193 Pierwoła Anna Nowy Targ
194 Rusin Grażyna Nowy Targ
195 Górnik Izabela Nowy Targ
196 Szatko Barbara Nowy Targ
197 Szatko Stanisław Nowy Targ
198 Chmielewska Bożena Olkusz
199 Słowik Izabela Olkusz
200 Borowiec Ewa Opatów
201 Galara-Polak Lidia Opatów
202 Kaczor Ewa Ostrowiec Świętokrzyski
203 Kamińska- Sternal Anna Ostrowiec Świętokrzyski
204 Kowalska Wanda Ostrowiec Świętokrzyski
205 PyrżakAnna Ostrowiec Świętokrzyski
206 Walasik Ewa Ostrowiec Świętokrzyski
207 Włodarczyk Lidia Ostrowiec Świętokrzyski
208 Baran Marta Oświęcim
209 Kamusińska Maria Oświęcim
210 Żubrowska Katarzyna Oświęcim
211 Krysiński Marek Pińczów
212 Waniołka Joanna Pińczów
213 Dulęba Małgorzata Połaniec
214 Szot-Raźniak Małgorzata Proszowice
215 Mąsior Wojciech Rabka-Zdrój
216 DomańczykAnetta Sandomierz
217 Sochacka Ewa Sandomierz
218 Stec Rafał Sandomierz
219 Pieńkos Sylwia Sędziszów
220 Kot Jan Skała
221 Łaba Barbara Skarżysko-Kamienna
222 Staszek-Zubrzycka Agnieszka Skarżysko-Kamienna
223 Zarzycka Maria Skarżysko-Kamienna
224 Karcz-Stankiewicz Agnieszka Skawina
225 Nalepa Stefan Skawina
226 Bzdyl Zofia Słomniki
227 Magdziarz Grażyna Starachowice
228 Samela Jacek Starachowice
229 Sułek Katarzyna Starachowice
230 Zaleski Stanisław Starachowice
231 Bukowska Lucyna Barbara Stary Sącz
232 Skowron Elżbieta Staszów
233 Widanka Agata Staszów
234 Krzeszowiak Andrzej Sucha Beskidzka
235 Piwowarczyk Zofia Sucha Beskidzka
236 Kupiec Antoni Szczucin
237 Derlaga Grażyna Tarnów
238 Wachta Barbara Tarnów
239 Hałasa Andrzej Tarnów
240 Januś Alicja Tarnów
241 Jasiak Irena Tarnów
242 Kulesza Robert Tarnów
243 Serwacka Lidia Tarnów
244 Studziński Paweł Tarnów
245 Żak Jolanta Tarnów
246 Kaczmarzyk Zdzisław Trzebinia
247 Szarama Teresa Tuchów
248 Koźbiał Halina Wadowice
249 Musiał Anna Wadowice
250 Zając Magdalena Wadowice
251 Górka Jarosław Weliczka
252 Lelito Marta Weliczka
253 Wójcik Anna Weliczka
254 Koblański Jerzy Welka Weś
255 Zabdyr-Kalińska Joanna Welka Weś
256 Domagalska Danuta Woszczowa
257 Dębski Sławomir Woszczowa
258 Kornicz Jerzy Wolbrom
259 Schechtel Jolanta Zabierzów
260 Ozga Urszula Zakopane
261 Ozga Roman Zakopane
262 Pasierb Joanna Zakopane
263 Sawera-Fryźlewicz Jolanta Zakopane
264 Mędrala-Budka Maria Zator
265 Firek Romualda Zielonki
V Okręg Sądu Apelacyjnego w Lublinie
1 Radomska Joanna Bełżyce
2 Karasińska Jolanta Biała Podlaska
3 Maksymiuk Dorota Biała Podlaska
4 Mironiuk-Kuta Elżbieta Biała Podlaska
5 Nowak Jerzy Biała Podlaska
6 Świderski Bogusław Biała Podlaska
7 Krzyżańska-Łyś Maria Białobrzegi
8 Pękacka Magdalena Białobrzegi
9 Bednarczyk Ewa Biłgoraj
10 Hussar Bożena Biłgoraj
11 Krysiak Zygmunt Biłgoraj
12 Podgajna Małgorzata Biłgoraj
13 Sobczyńska-Sas Agnieszka Biłgoraj
14 Drozd Grażyna Chełm
15 Lewkowicz Jarosław Chełm
16 Przetocki Jacek Antoni Chełm
17 Smulkowska Irena Chełm
18 Wiechnik-Domańska Lidia Chełm
19 Falczyńska Elżbieta Dęblin
20 Izdebski Jan Garwolin
21 Kalbarczyk-Luckar Irmina Ewa Garwolin
22 Krajewski Jerzy Garwolin
23 Ścioch Adam Garwolin
24 Ścioch Marzena Garwolin
25 Frelek Sławomir Grójec
26 Gryn-Hamera Anna Grójec
27 Mazur Rafał Grójec
28 Karczmarczyk Dariusz Grójec
29 Góra Małgorzata Hrubieszów
30 Łaciński Jacek Hrubieszów
31 Mielniczuk Stanisław Hrubieszów
32 Korczak Waldemar Iłża
33 Burda Teresa Janów Lubelski
34 Mazur Longin Janów Lubelski
35 Kudła Jarosław Kozienice
36 Wiśniewski Jeremi Kozienice
37 Dudek Ryszard Krasnystaw
38 Rarot Jerzy Krasnystaw
39 Skubisz Maria Krasnystaw
40 Dziadosz Lidia Kraśnik
41 Młynarski Krzysztof Kraśnik
42 Mozgawa Jerzy Kraśnik
43 Wilczopolski Włodzimierz Andrzej Kraśnik
44 Konopka Elżbieta Lipsko
45 Frączkiewicz Paweł Lubartów
46 Szerard-Mitura Iwona Stanisława Lubartów
47 Woźniak Iwona Lubartów
48 Zmysłowska Elżbieta Lubartów
49 Baran Ewa Lublin
50 Wach Iwona Lublin
51 Bednara Antonina Renata Lublin
52 Bednara-Kowal Małgorzata Lublin
53 Bednara-Michalczyk Joanna Lublin
54 Buchlińska Krystyna Lublin
55 Chęć Beata Lublin
56 Dec Stefan Lublin
57 Deczkowska Alicja Lublin
58 Florkowski Janusz Sylwester Lublin
59 Fronc Robert Lublin
60 Gabryś Berenika Lublin
61 Greszta Renata Lublin
62 Haczewski Tadeusz Lublin
63 Kołodziejczyk Grzegorz Lublin
64 Kotyłło Małgorzata Lublin
65 Kowalski Andrzej Lublin
66 Kubicz Andrzej Sławomir Lublin
67 Kuś Artur Lublin
68 Lewicka Grażyna Lublin
69 Maślak Teresa Lublin
70 Miączewska Barbara Lublin
71 Mierzwa Renata Lublin
72 Miszczak-Pyziak Mariola Lublin
73 Mróz Paweł Lublin
74 Nizio Brygida Lublin
75 Ocepa-KisielewiczAnna Lublin
76 Pluta Jadwiga Lublin
77 Rymarz Leopold Lublin
78 Rzączyński Jacek Lublin
79 Banderski Piotr Grzegorz Lublin
80 Rymarz Mateusz Lublin
81 Sierocka Małgorzata Lublin
82 Słowikowska Beata Lublin
83 Śladkowska-Szłapa Anna Lublin
84 Tatara Andrzej Lublin
85 Tereszczuk Jacek Lublin
86 Twardowska Grażyna Lublin
87 Tymecki Bogusław Łęczna
88 Twarowski Józef Mieczysław Łosice
89 Kapińska Monika Łuków
90 Mateusiak Jan Łuków
91 Nawrocka Małgorzata Łuków
92 SajkiewiczAdam Łuków
93 Chomiuk Piotr Międzyrzec Podlaski
94 ChomiukAnna Mińsk Mazowiecki
95 Krawczak Alina Mińsk Mazowiecki
96 Nowakowski Roman Mińsk Mazowiecki
97 Orłowski Andrzej Mińsk Mazowiecki
98 Paszkowska Katarzyna Mińsk Mazowiecki
99 Paszkowska-Pawelec Małgorzata Mińsk Mazowiecki
100 Gołofit Zbigniew Opole Lubelskie
101 Gozdór Monika Sylwia Opole Lubelskie
102 Stefańczyk Dariusz Nowe Miasto nad Pilicą
103 Niepogodzińska-Piądło Beata Parczew
104 Żołnierczuk-Madej Halina Piaski
105 WikłaczAnna Pionki
106 Czaplińska-Rybaczek Krystyna Poniatowa
107 Szmyd Agnieszka Przysucha
108 Szmyd Jan Przysucha
109 Ambryszewski Grzegorz Puławy
110 Jaśkowski Zygmunt Puławy
111 Karasińska Justyna Puławy
112 Nowacki Mirosław Puławy
113 Salasa Andrzej Puławy
114 Szymoniak Joanna Puławy
115 Cywińska Maria Radom
116 Czarnecki Sławomir Jan Radom
117 Dutkowska Urszula Radom
118 DziwańskaAnna Radom
119 Giermakowska Marzena Radom
120 Fijałkowska Ewa Radom
121 Jabłoński Zenon Radom
122 Jażdżyk Agnieszka Radom
123 KultysAnna Radom
124 Jaśkiewicz Zofia Radom
125 Stanisławek Tadeusz Radom
126 Stolarek Agnieszka Radom
127 Terlecka Agnieszka Radom
128 Towarek Elżbieta Radom
129 Wajs Wanda Radom
130 Wolbergier Sławomir Radom
131 Dziwański Jakub Radom
132 Furman Bogda Radzyń Podlaski
133 Kowalczyk Wesław Radzyń Podlaski
134 Mysłowski Ryszard Radzyń Podlaski
135 Cymbalski Tadeusz Ryki
136 Gliszczyńska-Kudelska Maria Siedlce
137 Maliszewska Urszula Siedlce
138 Maniszewski Adam Siedlce
139 Mydlak Stanisław Siedlce
140 Piórkowski Andrzej Siedlce
141 Romanowski Jan Siedlce
142 Sikorska Elżbieta Siedlce
143 Szulepa Agnieszka Siedlce
144 Troszkiewicz Małgorzata Siedlce
145 Włodarczyk Monika Magdalena Siedlce
146 Flaga Urszula Sokołów Podlaski
147 Flaga Piotr Sokołów Podlaski
148 Replin Anna Sokołów Podlaski
149 Wrzosek Piotr Sulejówek
150 Pysiewicz Mieczysław Szczebrzeszyn
151 Pietras Alicja Szydłowiec
152 Chalewska-ŁawnikAnna Świdnik
153 Maciejewski Bogdan Świdnik
154 Wojtaszek Małgorzata Świdnik
155 Wysocki Marcin Świdnik
156 Durlej Stefan Terespol
157 Bielecka Adela Tomaszów Lubelski
158 Ciupak Elżbieta Tomaszów Lubelski
159 Sacewicz Wojciech Tomaszów Lubelski
160 Lechowicz Monika Warka
161 Cejmer Iwona Węgrów
162 Wojtyńska Maria Węgrów
163 Kowalczyk Leszek Węgrów
164 Nejman-Spyrczyńska Ewa Włodawa
165 Pruszczak Elżbieta Włodawa
166 Bilski Mirosław Zamość
167 Iwanicka Elżbieta Zamość
168 Karpowicz-Kurek Magdalena Zamość
169 Kondracki Krzysztof Zamość
170 Kosicka Kamilla Zamość
171 Przybysz Robert Leonard Zamość
172 Skóra Dorota Zamość
173 Soboń Barbara Zamość
174 Żabicki Zbigniew Zwoleń
VI Okręg Sądu Apelacyjnego w Łodzi
1 Anioł-Bolek Izabela Aleksandrów Łódzki
2 Wiciński Robert Aleksandrów Łódzki
3 Bystrzycka Danuta Bełchatów
4 Galimska Anna Bełchatów
5 Gałkowska-Koźma Gabriela Bełchatów
6 Rychter Jolanta Bełchatów
7 Sitek Janina Bełchatów
8 Wejder-Gałkowska Wiesława Bełchatów
9 Matczak Jarosław Brzeziny
10 Rutkowski Wojciech Brzeziny
11 Zduńczyk-Matczak Barbara Brzeziny
12 Barwińska Barbara Ciechanów
13 Piątkowski Andrzej Ciechanów
14 Nasierowska Renata Ciechanów
15 Zbyszyńska Ewa Ciechanów
16 Folcholc Jerzy Głowno
17 Danielewicz Barbara Gostynin
18 Margol Dorota Gostynin
19 Morawska-Anyszka Agnieszka Gostynin
20 Pietrzak Dariusz Jarocin
21 Wniarska-Bargieł Beata Jarocin
22 Bladowska-Duda Ewa Kalisz
23 Fraj Arkadiusz Kalisz
24 Kasperuk Danuta Kalisz
25 Kruszwicka Janina Kalisz
26 Kubiak Klaudia Kalisz
27 Magdziński Andrzej Kalisz
28 Rodecki Dariusz Kalisz
29 Wojcieska Beata Kalisz
30 Kubera-Chowańska Maria Kępno
31 Olejarnik Barbara Kępno
32 Sobczak Jacek Konstantynów Łódzki
33 Marcińczak-Bieleninik Bogumiła Krotoszyn
34 Ratajczyk Bogumiła Krotoszyn
35 Ratajczyk Marcin Krotoszyn
36 Ambroziak Danuta Kutno
37 Borkowski Łukasz Kutno
38 Trzeciecka Dorota Kutno
39 Janowska-Maksimowicz Ewa Kutno
40 Kalusiński Stanisław Kutno
41 Krakowiak Wojciech Kutno
42 Hajdukiewicz-Zybert Ewa Łask
43 Wolska-Brodzińska Maria Łask
44 Pacholska Krystyna Łęczyca
45 Pacholska-Podlasiak Agnieszka Łęczyca
46 Wojciechowska Ewa Łęczyca
47 Będkowska Beata Łowicz
48 Maik Andrzej Łowicz
49 Majka Krystyna Łowicz
50 Badowska Małgorzata Łódź
51 Borten Katarzyna Łódź
52 Czarnecki Piotr Łódź
53 Fijałkowski Włodzimierz Łódź
54 Gałązka-Mikina Bogna Łódź
55 GoździalskaAnna Łódź
56 Kalsztein Dorota Łódź
57 Kaniecki Radosław Łódź
58 Kaszyński Dominik Łódź
59 Klepaczko Julita Łódź
60 Klepaczko Piotr Łódź
61 Kopczyńska Anna Łódź
62 Kozłowski Janusz Łódź
63 Król Małgorzata Łódź
64 Król Zofia Łódź
65 Lelental Piotr Łódź
66 Lipke Zbigniew Łódź
67 Lodzińska Elżbieta Łódź
68 Milo Przemysław Łódź
69 Narolska Anna Łódź
70 Nierychła Małgorzata Łódź
71 Pawlak Barbara Łódź
72 Ramecka-Nastarowicz Katarzyna Łódź
73 Rymdejko Grażyna Łódź
74 Sierociński Andrzej Łódź
75 Siwińska Anna Łódź
76 Skoneczny Jakub Łódź
77 Sługocka Ewa Łódź
78 Stefańska Krystyna Łódź
79 Strzępek Artur Łódź
80 Szabelska Iwona Łódź
81 Szafruga Elżbieta Łódź
82 Szafruga Grzegorz Łódź
83 Szereda Andrzej Łódź
84 Szereda Andrzej Jan Łódź
85 Szmaciński Mieczysław Łódź
86 Świeboda Ewa Łódź
87 Tuchowski Jacek Łódź
88 Twardowski Jarosław Andrzej Łódź
89 Wróblewski Mariusz Łódź
90 BaldAnna Łódź
91 OskaldowiczAnna Łódź
92 Sobańska-Tiutiunik Katarzyna Łódź
93 WypiorczykAnna Łódź
94 Stefańczyk Józef Alojzy Łódź
95 Szymański Aleksander Łódź
96 Widziszewski Konrad Łódź
97 Zalasińska Anna Maria Łódź
98 Cegielska Barbara Mława
99 Hołownia Piotr Mława
100 Tuszyńska Teresa Mława
101 Żandarska-Nehring Beata Mława
102 Dybalska Teresa Opoczno
103 Dybalska-Smus Alicja Opoczno
104 Piekarski Andrzej Opoczno
105 Waśkiewicz Renata Opoczno
106 Jackowska Maria Ostrów Welkopolski
107 Królak Jan Ostrów Welkopolski
108 Misiak Anna Ostrów Wielkopolski
109 Ziółkowski Andrzej Ostrów Wielkopolski
110 Ziółkowska Violetta Ostrów Welkopolski
111 Chowański Tomasz Ostrzeszów
112 Nowak Maria Ostrzeszów
113 Rudowicz Stanisław Ozorków
114 Barczak Roman Pabianice
115 Kupis Dariusz Pabianice
116 Klubczewska Anna Pabianice
117 Nowina-Rer Jacek Adam Pabianice
118 Olek Włodzimierz Pabianice
119 Szczęsna Olga Pabianice
120 Kwiecień Grzegorz Pajęczno
121 Błaszczyk Grzegorz Piotrków Trybunalski
122 Juszczęć-Teleman Anna Piotrków Trybunalski
123 Kowalczyk Małgorzata Piotrków Trybunalski
124 Serwatka Mariola Piotrków Trybunalski
125 Szpunt Elżbieta Pleszew
126 Szpunt-Andrzejewska Ewelina Pleszew
127 Świec Eugeniusz Pleszew
128 Bałdowska Zofia Płock
129 Kaszewska Anna Płock
130 Krysiuk Wiesława Płock
131 Macuga Barbara Płock
132 Banucha Hanna Płock
133 Nycz Zbigniew Płock
134 Omelan Artur Płock
135 Romanowska Marzena Ewa Płock
136 Stępień-Dygowska Grażyna Płock
137 Szczepaniak Marcin Płock
138 Szczepański Jakub Płock
139 Terlecka Grażyna Płock
140 Kilińska-Palmowska Krystyna Płońsk
141 Popłonkowski Zbigniew Płońsk
142 Stasiak Ryszarda Płońsk
143 Zarecki Jacek Płońsk
144 Paprocka Sabina Poddębice
145 Wojciechowska-Kierepa Renata Poddębice
146 Dalkiewicz-Jagiełło Dorota Radomsko
147 Koprowski Sławomir Radomsko
148 Sandelewska Małgorzata Radomsko
149 Wojtczak-Smyk Monika Radomsko
150 Brzeżańska Beata Rawa Mazowiecka
151 Sułkowska-Słomka Irena Rawa Mazowiecka
152 Przytuła Agnieszka Rawa Mazowiecka
153 Bartosiewicz Barbara Sieradz
154 Choińska Beata Sieradz
155 Jankowska Hanna Sieradz
156 Nawrocki Ignacy Sieradz
157 Powalski Jarosław Sieradz
158 Kuskowski Krzysztof Sierpc
159 Popiłko Grażyna Sierpc
160 Fidrysiak Beata Skierniewice
161 Salamon Jadwiga Skierniewice
162 Werwińska Elżbieta Skierniewice
163 Wieprzkowicz Elżbieta Skierniewice
164 Bugalska-MaikAnna Sochaczew
165 Grabarek Wiesław Sochaczew
166 Demczyszyn Jolanta Sochaczew
167 Gemel Magdalena Tomaszów Mazowiecki
168 Górecka Janina Tomaszów Mazowiecki
169 Grad Bogdan Tomaszów Mazowiecki
170 Mieczkowska Romualda Tomaszów Mazowiecki
171 Gruszka Andrzej Tuszyn
172 Kamieniecka Dorota Weluń
173 Karasiak Iwona Weluń
174 Mielczarek Dorota Weluń
175 Musiała Anna Weluń
176 Kijak Jolanta Weruszów
177 Bińczycki Radosław Zduńska Wola
178 Tęsiorowski Stanisław Zduńska Wola
179 Jeziorski Waldemar Zgierz
180 Rybka Hanna Zgierz
181 Szymańska Grażyna Zgierz
182 Święcicki Tadeusz Zgierz
183 Jeziorska Barbara Zgierz
184 Popiłko Andrzej Żuromin
185 Tuszyński Antoni Żuromin
186 Bożykowska Elżbieta Żyrardów
187 BożykowskiAdam Żyrardów
188 Chmiel Aleksandra Żyrardów
189 Mołdawska-Błoch Barbara Żyrardów
VII Okręg Sądu Apelacyjnego w Poznaniu
1 Rzepa-Białczyk Krystyna Chodzież
2 Piechocki Piotr Chodzież
3 Budzinowska-Stelmaszyk Jadwiga Irena Czarnków
4 Pierudzka Ewa Czarnków
5 Bączyk-Ostrowska Małgorzata Gniezno
6 Gruszka Elżbieta Gniezno
7 Kentzer Sebastian Gniezno
8 Sypniewska Anna Gniezno
9 Andrzejewska-Czemplik Lidia Gostyń
10 Rote Małgorzata Gostyń
11 Paetz Tadeusz Jan Grodzisk Welkopolski
12 Paetz Marcin Andrzej Grodzisk Welkopolski
13 Czapska Halina Gubin
14 Guzdecka-Kaczmarek Teresa Gubin
15 Podmokły Katarzyna Jastrowie
16 Wróblewska Anna Kłodawa
17 Jędrychowska Dorota Koło
18 Kowalski Ryszard Koło
19 Przybyłowicz Andrzej Grzegorz Koło
20 Antoniak Helena Kazimiera Konin
21 Chojnacki Aleksander Konin
22 Chojnacki Piotr Antoni Konin
23 Hauke Hanna Konin
24 Szplet Stanisław Konin
25 Korpa Ewa Konin
26 Naskręcki Piotr Paweł Konin
27 Bortel Grzegorz Kościan
28 Stelmaszyk Edyta Kościan
29 Jaśkowiak Joanna Kórnik
30 Wierzchałek Mariola Krosno Odrzańskie
31 Bortel Mariola Leszno
32 Cejba Renata Leszno
33 Kałużna Sabina Anna Leszno
34 Stawowy Małgorzata Leszno
35 Stawowy Ryszard Wojciech Leszno
36 Stawowy Tomasz Leszno
37 Wachnik Grażyna Krystyna Lubsko
38 Koszyca-Ratajczak Barbara Maria Międzychód
39 Łakomy Sławomir Murowana Goślina
40 Sielecki Jarosław Wojciech Nowa Sól
41 Stawecka Maria Zofia Nowa Sól
42 Szyszko Anna Nowa Sól
43 Szyszko Joanna Agnieszka Nowa Sól
44 Piechowiak Ryszard Nowy Tomyśl
45 Strasburger-Gąska Ewa Nowy Tomyśl
46 Dedyk-Michajłow Magdalena Oborniki
47 Grobelny Bartosz Oborniki
48 Wałęga Beata Oborniki
49 Kasprzak Mariusz Piła
50 Sowiński Roman Piła-działalność zawieszona
51 Wadowska Elżbieta Maria Piła
52 Wadowska-Wachowicz Magdalena Piła
53 Woźniak Tomasz Pobiedziska
54 Adamski Andrzej Poznań
55 Antoniak Tomasz Poznań
56 Blandzi Justyna Poznań
57 Kowandy Piotr Józef Poznań
58 Antkowiak Irena Poznań
59 Zielińska Elżbieta Poznań
60 Błażejczak-Żdżarska Aleksandra Poznań
61 Duczmal Wtold Poznań
62 Borkowski Mikołaj Poznań
63 Bystrzycka Zofia Helena Poznań
64 Celichowska Dorota Maria Poznań
65 Celichowski Maciej Maria Poznań
66 Majchrzak Woletta Poznań
67 Cendrowski Wojciech Poznań-działalność zawieszona
68 Kaczorowski Jacek Poznań
69 Danecka Maria Barbara Poznań
70 Danecka-Białek Monika Poznań
71 Dolata Violetta Grażyna Poznań
72 Drewniak-Żaba Lilianna Poznań
73 Drożdż Eleonora Dorota Poznań
74 Dynowski Krzysztof Poznań
75 Folwarski Daniel Poznań
76 Hyjek-Marchel Karolina Poznań
77 Glanowski Marek Poznań
78 Grajzer Hanna Poznań
79 Gutowski Marek Poznań
80 Illukiewicz Andrzej Sławomir Poznań
81 Iżykowski Michał Poznań
82 Jackowski Adam Poznań
83 Jasiewicz Hanna Poznań
84 Kaczmarek Małgorzata Poznań
85 Kamińska Edyta Poznań
86 Kantorska Anna Poznań
87 Kłos Paweł Poznań
88 Kobińska Danuta Poznań
89 Kolasa Marek Juliusz Poznań
90 Kolasa Paweł Poznań
91 Koralewska-Nowak Irena Maria Poznań
92 Kosiba Adam Władysław Poznań
93 Kurzyca Teresa Poznań
94 Kwarciński Wojciech Poznań
95 Lisiecka Joanna Maria Poznań
96 Lisiecki Maciej Poznań
97 Łazowy Alina Poznań
98 Łużyńska-Sawarzyńska Magdalena Anna Poznań
99 Makowska Magdalena Poznań
100 Muszalska Małgorzata Poznań
101 Walkiewicz-Kuraś Karolina Poznań
102 Walkowiak Izabela Poznań
103 Peretiatkowicz Olaf Poznań
104 Podsiadłowska-Skąpska Izabela Poznań
105 Posadzy Szymon Poznań
106 Jabłońska Paulina Poznań
107 Raczkowski Dariusz Przemysław Poznań
108 Radziuk Małgorzata Elżbieta Poznań
109 Rataj Andrzej Poznań
110 Tomaszkiewicz Zbigniew Henryk Poznań
111 Sajda Wojciech Poznań
112 Mikołajczak Katarzyna Poznań
113 Musiałkiewicz Dorota Poznań
114 Nowaczyk-Kaczmarek Paulina Poznań
115 Tomczak Jacek Poznań
116 Siennicki Mikołaj Poznań
117 Sołtysińska-Skonieczna Anna Poznań
118 Spaczyńska Beata Poznań
119 Sterling Urszula Henryka Poznań
120 Szczepański Rafał Poznań
121 Tomaszewska-Stachecka Karolina Poznań
122 Wąsiewicz-Szczepańska Agnieszka Poznań
123 Wieczorek Michał Poznań
124 Wlkoszarska Ewa Poznań
125 Wojticsek Daniel Poznań
126 Zielińska Ilona Teresa Poznań
127 Zielińska-Jarocha Agnieszka Poznań
128 Zielińska-Richter Agnieszka Poznań
129 Zieliński Wojciech Poznań
130 Zys Joanna Poznań
131 Mikołajczak Beata Rawicz
132 Olszewska Halina Maria Rawicz
133 Olszewski Maciej Rawicz
134 Chojnacki Maciej Słupca
135 Jaskólska Lena Słupca
136 Gruchot Paweł Suchy Las
137 Tracz Dariusz Jan Sulechów
138 Horla-Nitka Ewa Swarzędz
139 Ludwiczak-Winter Ewa Grażyna Szamotuły
140 Nicikowska-Piechocka Barbara Szamotuły
141 Plecha Bronisława Kazimiera Szamotuły
142 Jezierski Klaudiusz Szamotuły
143 Koczocik Ryszard Szprotawa
144 Dłużak Katarzyna Śrem
145 Kubiszewski Krzysztof Śrem
146 Borkowska Joanna Środa Welkopolska
147 Darasz-Pracka Małgorzata Świebodzin
148 Misiaczyk Alina Świebodzin
149 Wrotyńska Katarzyna Trzcianka
150 Fret Maciej Turek
151 Sroczyńska Wiesława Turek
152 Sawicka Violetta Ewa Turek
153 Sokołowska Katarzyna Jolanta Wągrowiec
154 Wiśniewska Krystyna Maria Wągrowiec
155 Jaśkiewicz Scholastyka Teresa Wolsztyn
156 Katyńska-Urban Janina Wolsztyn
157 Baranowska Irena Maria Września
158 Baranowski Grzegorz Września
159 Karciarz Kazimierz Września
160 Gross Sylwia Wschowa
161 Wajgel Paulina Wyrzysk
162 Hańska Katarzyna Anna Zielona Góra
163 Kaczanowska Katarzyna Zielona Góra
164 Miśkiewicz Adriana Maria Zielona Góra
165 Romanowska Aleksandra Barbara Zielona Góra
166 Romanowski Piotr Zielona Góra
167 Jarosz Joanna Zielona Góra
168 Śmiałek Roman Zielona Góra
169 Sompolińska Edyta Zielona Góra
170 Szyszko Piotr Kazimierz Zielona Góra
171 Żukowska Julita Monika Zielona Góra
172 Gołaszewska Daria Złotów
173 Sobczyk-NowakAnna Złotów
174 Gondek Janusz Żagań
175 Brzozowska Małgorzata Żary
176 Matyja Małgorzata Aldona Żary
177 Matyja Mirosław Żary
VIII Okręg Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie
1 Karaś Roman Brzozów
2 Rakszawska Marianna Brzozów
3 Kremska-Bialik Jolanta Dębica
4 Królikowski Wojciech Dębica
5 Majka Dorota Ewa Dębica
6 Urzędowski Krzysztof Dębica
7 Milanowska Monika Dynów
8 Włodyka Renata Głogów Małopolski
9 Goraj Elżbieta Jarosław
10 Mielniczek Artur Jarosław
11 Kostka Krystyna Jarosław
12 Lechowicz Ewa Jarosław
13 Stybel Bogusław Jarosław
14 Gawłowski Henryk Jasło
15 Lisowski Wojciech Jasło
16 Kula Elżbieta Jasło
17 Pankowicz-Lisowska Wanda Jasło
18 Uliasz Agata Jasło
19 Zalewska-Watras Barbara Kolbuszowa
20 Poźniak-Smuk Teresa Kolbuszowa
21 Jachyra Piotr Kolbuszowa
22 Niezgoda Nina Krosno
23 Nowak Wojciech Krosno
24 Roman Lilianna Krosno
25 Toczyńska-Hędrzak Bożena Krosno
26 Twardak-Lubaś Irena Krosno
27 Uliasz Jolanta Krosno
28 Łukasik Beata Lesko
29 HeleniakAnna Leżajsk
30 Margas Mieczysław Leżajsk
31 Nepelski Wiesław Lubaczów
32 Kopeć Krzysztof Łańcut
33 Petrus Miłosz Łańcut
34 Świąder Małgorzata Łańcut
35 Fiołek Bogusław Mielec
36 Kranc-Filipecka Elżbieta Mielec
37 Michalczyk-Łuczak Bernadetta Mielec
38 Pezda Monika Mielec
39 Szulik-Dudek Katarzyna Mielec
40 Błądek Lidia Nisko
41 Dudzik Agnieszka Nisko
42 Szewczyk Ryszard Nisko
43 Białachowski Paweł Przemyśl
44 Gazda Bogumił Przemyśl
45 Kalita Paweł Przemyśl
46 Makar Lidia Przemyśl
47 Obler Jerzy Przemyśl
48 Radyk Stanisław Przemyśl
49 Sielska Bogumiła Przemyśl
50 Bender Bożena Przeworsk
51 Gąsior Elżbieta Przeworsk
52 Raba Marcin Jakub Przeworsk
53 Bukała Bożena Ropczyce
54 Rogoziewicz Artur Ropczyce
55 Bałda Janina Rzeszów
56 Blajer-Szałyga Dorota Rzeszów
57 Chmiel Anna Katarzyna Rzeszów
58 Czartoryska Jolanta Rzeszów
59 Czapor Beata Rzeszów
60 Czekaj Janina Rzeszów
61 Grotowska Danuta Rzeszów
62 Kruczyńska-Cach Marta Rzeszów
63 Kędzior-Plaskacz Agnieszka Rzeszów
64 Kińczyk Piotr Rzeszów
65 Kobisz Bogusław Rzeszów
66 Matlęga Małgorzata Rzeszów
67 Mąkosz Alicja Rzeszów
68 Mossoń Anna Rzeszów
69 Mitelsztat Robert Rzeszów
70 Panek-Wiśniowska Teresa Rzeszów
71 Petrus Romualda Rzeszów
72 Posłuszny Janusz Rzeszów
73 Powęska Żaneta Rzeszów
74 Rojowski Bohdan Rzeszów
75 Czerwonka Bogdan Rzeszów
76 Sojka Krzysztof RZeszów
77 Szara Małgorzata Rzeszów
78 Taradajko-Zuzmak Monika Rzeszów
79 Ura Michał Rzeszów
80 Wajdowicz Dagmara Rzeszów
81 Wiśniowski Radosław Rzeszów
82 Drozd Stanisław Sanok
83 Kosina Ewa Sanok
84 Górska-Galewicz Lidia Sanok
85 Osękowski Jacek Sanok
86 Pondo Halina Sędziszów Małopolski
87 Borzęcki Tomasz Stalowa Wola
88 Krępa Grażyna Stalowa Wola
89 Szewczyk Ewa Stalowa Wola
90 Uba Andrzej Stalowa Wola
91 Kąkol Irena Strzyżów
92 Salwa Henryk Strzyżów
93 Chojnacka Halina Tarnobrzeg
94 Posłuszny Sławomir Tarnobrzeg
95 Wisz Krystyna Tarnobrzeg
96 Adamska Liliana Ustrzyki Dolne
IX Okręg Sądu Apelacyjnego w Szczecinie
1 Wolski Andrzej Barlinek
2 Rzymyszkiewicz Aleksandra Białogard
3 Woźniak Beata Białogard
4 JózefczykAda Chojna
5 Niepewna Elżbieta Urszula Choszczno
6 Prawucki Zenon Marek Choszczno
7 Okulicz Romuald Darłowo
8 Mazurek Grzegorz Dębno
9 Cal Barbara Grażyna Drawsko Pomorskie
10 Górecka Wiesława Drezdenko
11 Kowalczyk Marianna Goleniów
12 Sulska Anna Gorzów Wlkp.
13 GielecJan Gorzów Wlkp.
14 Dedyk Jerzy Gorzów Wlkp.
15 Kłudka-Giejbo Katarzyna Gorzów Wlkp.
16 Korolewicz Marzanna Gorzów Wkp.
17 Radziejewska Romualda Gorzów Wkp.
18 Kostulska Urszula Gorzów Wlkp.
19 Osiecka-Majchrzak Teodozja Gorzów Wkp.
20 Wtkowska Beata Gorzów Wlkp.
21 Wszewski Henryk Piotr Gorzów Wkp.
22 Zwiernik-Adamiszyn Beata Gorzów Wkp.
23 Szabunia-Semczuk Irena Gryfice
24 Zinkiewicz-Jarosińska Leokadia Gryfice
25 Sokół Teresa Gryfice
26 Krzywda-Pogorzelski Lech Gryfino
27 Milko Jan Gryfino
28 Konwisarz Maciej Kamień Pomorski
29 Chwiałkowski Waldemar Kołobrzeg
30 Kolasińska-Ściepko Halina Kołobrzeg
31 Kurzawa Ryszard Kołobrzeg
32 Mielczarek Teresa Kołobrzeg
33 Szczęsna Mariola Kołobrzeg
34 Zaleski Wojciech Marek Kołobrzeg
35 Wolski Nikodem Kostrzyn nad Odrą
36 Dullek Waldemar Koszalin
37 Grzankowski Tadeusz Koszalin
38 Jankowska Maria Koszalin
39 Kubek Barbara Koszalin
40 Laskowski Wojciech Koszalin
41 Minko Zuzanna Koszalin
42 Nosowska Ewa Koszalin
43 Paplaczyk Joanna Koszalin
44 Paplaczyk Tomasz Koszalin
45 Pracz Mirosław Koszalin
46 Sozańska Romana Koszalin
47 Szulejewska Jadwiga Koszalin
48 Stanisławska-Sierzputowska Urszula Koszalin
49 Czernikiewicz Roman Koszalin
50 Mirocha Anna Koszalin
51 Fiksek Eugeniusz Łobez
52 Jankowski Andrzej Jan Międzyrzecz
53 Kowalik Mirosława Międzyrzecz
54 Szałachowski Ryszard Międzyzdroje
55 Wolska Karolina Anna Myślibórz
56 Kamecka Eugenia Nowogard
57 Graboń Anna Police
58 Rosiński Tomasz Połczyn-Zdrój
59 Tokarski Sławomir Pyrzyce
60 Zandecka-Giejbo Ewa Skwierzyna
61 Szerszenowicz Bogdan Sławno
62 Szerszenowicz-Kaczmarek Eliza Sławno
63 Bac Przemysława Słubice
64 Karp Maria Słubice
65 Pietrakowski Leszek Stargard Szczeciński
66 Skibiński Piotr Stargard Szczeciński
67 Sławińska Elżbieta Stargard Szczeciński
68 Udzik Jolanta Stargard Szczeciński
69 Szulczewski Mariusz Stargard Szczeciński
70 Ekiert Zbigniew Strzelce Krajeńskie
71 Gabryelów Cezary Romuald Strzelce Krajeńskie
72 Piekut Jan Marek Strzelce Krajeńskie
73 Kołodziej Marta Sulęcin
74 Andrzejewska Dorota Szczecin
75 Bałaban Beata Szczecin
76 Bretherton Krystyna Szczecin
77 Chmielewski Mariusz Szczecin
78 Chmura Przemysław Rafał Szczecin
79 Czeremcha Zdzisława Szczecin
80 Daleszyńska Zofia Szczecin
81 Daleszyński Jacek Szczecin
82 Dąbrowski Piotr Szczecin
83 Gardocka Sylwia Szczecin
84 Goździk Krytyna Szczecin
85 Graboń-Grześkowiak Gabriela Szczecin
86 Kowalska Aneta Szczecin
87 Kuniewicz Dobrosława Szczecin
88 Mikołajczyk Marzena Szczecin
89 Mikołajczyk-Mateja Katarzyna Szczecin
90 Najmrodzka-Młodojewska Izabela Beata Szczecin
91 Nowicka Anna Szczecin
92 Olszewska Maria Szczecin
93 Osiński Grzegorz Szczecin
94 Paleczna-Turek Agnieszka Gryfino
95 Peszko Dorota Szczecin
96 Poćwiardowska Hanna Szczecin
97 Poćwiardowski Marcin Szczecin
98 Posyniak Helena Szczecin
99 Potaman Cezary Borys Szczecin
100 Ramęda-Pilip Joanna Szczecin
101 Skotarczak Teodor Szczecin
102 Służewski Jacek Szczecin
103 Sobecki Filip Szczecin
104 Sobecka Barbara Zofia Szczecin
105 Szuman-Krzych Dorota Szczecin
106 Sobolewska Joanna Szczecin
107 Tomczak Katarzyna Szczecin
108 Ukraińska Elżbieta Szczecin
109 Wilgocki Kamil Szczecin
110 Włodarczyk-Wardacka Wiesława Alina Szczecin
111 Wójciak Bożena Szczecin
112 Wójtowicz Dariusz Grzegorz Szczecin
113 Zagozda Lech Szczecin
114 Zarecka Jolanta Szczecin
115 Jankowski Jerzy Szczecin
116 Borski Jan Szczecin
117 Radkiewicz Joanna Szczecin
118 Dudziński Ireneusz Szczecinek
119 Ryndak Mariusz Szczecinek
120 Nintza Barbara Szczecinek
121 Pracz Alicja Świdwin
122 Kaliciuk-Runge Katarzyna Świnoujście
123 Kozarkiewicz Elżbieta Świnoujście
124 Zapytowska-Pusłowska Janina Świnoujście
125 Błażewicz Bożena Trzebiatów
126 Michalski Grzegorz Wałcz
127 Tarka Bogusław Wałcz
128 Ołowski Wtold Złocieniec
X Okręg Sądu Apelacyjnego w Warszawie
1 Makijewski Jarosław Błonie
2 Guzik Leszek Góra Kalwaria
3 Bluszcz Jarosław Grodzisk Mazowiecki
4 Borysiak Barbara Grodzisk Mazowiecki
5 Kuczyńska Beata Grodzisk Mazowiecki
6 Kuczyński Piotr Grodzisk Mazowiecki
7 Sieradz-Podsiadły Magdalena Grodzisk Mazowiecki
8 Bilewicz Piotr Józefów
9 Kawczyński Jarosław Komorów
10 Czyżewski Tomasz Konstancin-Jeziorna
11 Baranowski Igor Legionowo
12 Klejment Zbigniew Legionowo
13 Kmiecik Mariusz Legionowo
14 Piłaszewicz Magdalena Ewa Legionowo
15 Ruszkowski Krzysztof Legionowo
16 Wójcik Dorota Maria Legionowo
17 Brandt Mirosława Leszno
18 Janas Iwona Łazy
19 Marzinek Gabriela Łomianki
20 Sobczyk Julita Łomianki
21 Talacha Irmina Łomianki
22 GlegołaAnna Marki
23 Jędrychowska-Michaś Beata Marki
24 Kalina Joanna Milanówek
25 Karnicka-Kawczyńska Agata Milanówek
26 Lewicki Jarosław Nowy Dwór Mazowiecki
27 Szydluk Magdalena Nowy Dwór Mazowiecki
28 Szydluk Michał Nowy Dwór Mazowiecki
29 Cegielska Maria Otwock
30 Osipienko Jolanta Otwock
31 Puczyłowski Sławomir Otwock
32 Wasiak Maciej Otwock
33 Wójcik Barbara Otwock
34 Podgórska Małgorzata Ożarów Mazowiecki
35 Żurawska Renata Ożarów Mazowiecki
36 Breksa Wojciech Piaseczno
37 Brydak Beata Piaseczno
38 Fersten Julia Piaseczno
39 Fortuński Wojciech Piaseczno
40 Gmerek Paweł Piaseczno
41 Łukasik Maria Piaseczno
42 Pluta Jarosław Piaseczno
43 Przybysz Małgorzata Piaseczno
44 Wiśniewski Stefan Piaseczno
45 Grodzińska Hanna Lidia Pruszków
46 Janik Artur Pruszków
47 Jędrzejczak-Brzezińska Katarzyna Agnieszka Pruszków
48 Zdziebłowska-Gidian Beata Pruszków
49 Żuczek Henryk Pruszków
50 Ożarowska Małgorzata Radzymin
51 Rowicki Marek Radzymin
52 Wilkowska-Płóciennik Aneta Radzymin
53 Domżał Ryszard Raszyn
54 Lubecka Klaudia Serock
55 Tomczyk-Perłowska Małgorzata Stare Babice
56 Adamus Waldemar Warszawa
57 Ambroziak Marzena Warszawa
58 Andrzejewska-Orzechowska Wanda Warszawa
59 Archutowska Magdalena Warszawa
60 Arendt Magdalena Warszawa
61 Banaś-Łosiewicz Halina Warszawa
62 Barej Jolanta Warszawa
63 Barej-Magiera Elżbieta Warszawa
64 Bartnicki Marek Warszawa
65 Bartosiewicz-Wazło Małgorzata Warszawa
66 Baszuk Justyna Warszawa
67 Bąbka Barbara Warszawa
68 Bąbka Rafał Warszawa
69 Bąbka Tomasz Warszawa
70 Bestyńska Joanna Warszawa
71 Białecki Mariusz Warszawa
72 Bieniek Ewa Warszawa
73 Biwejnis Maciej Warszawa
74 Błaszczak Paweł Warszawa
75 Błaszczak Robert Warszawa
76 Bogusławska Iwona Warszawa
77 Bogusz Olga Warszawa
78 Bołdok Maria Warszawa
79 Bołdok Wiktor Warszawa
80 Borawska Katarzyna Warszawa
81 Borawski Krzysztof Warszawa
82 Borzęcki Sławomir Robert Warszawa
83 Brudnicka Elżbieta Warszawa
84 Brudnicka-ChochołAnna Warszawa
85 Bryl Barbara Warszawa
86 Brylewska-Iwańczyk Małgorzata Warszawa
87 Brzezińska Ewa Warszawa
88 Brzozowska Anna Warszawa
89 Budziszewski Jakub Warszawa
90 Bujalska Jolanta Warszawa
91 Buk Krzysztof Warszawa
92 Chałupczak Paweł Warszawa
93 Chełstowska Anna Warszawa
94 Chmielewska Katarzyna Warszawa
95 Choromańska Renata Warszawa
96 Ciechomska Dorota Warszawa
97 Ciemienga Mirosława Warszawa
98 Cubała Wieńczysława Warszawa
99 Cubała-ChałupczakEwa Warszawa
100 Cugowska-Grunwald Małgorzata Warszawa
101 Cupriak Paweł Warszawa
102 Cygan Tomasz Warszawa
103 Cylińska Grażyna Warszawa
104 Cytryńska Alina Warszawa
105 Czamarska Aldona Warszawa
106 Czarnecki Jarosław Warszawa
107 Czartoryska-Ganczewska Edyta Warszawa
108 Czekała Ewa Warszawa
109 Dańko-RoeslerAnna Warszawa
110 Dąbrowska Iwona Warszawa
111 Dąbrowska Magdalena Warszawa
112 Deczkowska Joanna Warszawa
113 Dębska-Grelus Teresa Warszawa
114 Dmochowska Marzena Warszawa
115 Domański Michał Warszawa
116 Dor Robert Warszawa
117 Drążek Elżbieta Warszawa
118 Dudek Ewelina Warszawa
119 Dybalski Krzysztof Warszawa
120 Farion Małgorzata Warszawa
121 Filipowski Tomasz Warszawa
122 Filochowska Władysława Warszawa
123 Gańko Bogumiła Warszawa
124 Gardocka Jolanta Warszawa
125 Gawryś Marzena Warszawa
126 Gąsiewski Rafał Warszawa
127 Genczelewska Agnieszka Warszawa
128 Gieryszewska-Sobolak Joanna Warszawa
129 Giler Robert Warszawa
130 Gładkowski Waldemar Warszawa
131 Gonstał Martyna Warszawa
132 Góral Janusz Warszawa
133 Grelus Mariusz Tom Warszawa
134 Gromek Małgorzata Warszawa
135 Grzebinoga Sylwester Warszawa
136 Halicka Janina Warszawa
137 Handzlik Bożena Warszawa
138 Horban Jerzy Warszawa
139 Hrymak Marek Warszawa
140 Huziuk Alicja Warszawa
141 Izdebska-Skwara Renata Warszawa
142 Jabłońska Anna Warszawa
143 Jabłoński Bartłomiej Warszawa
144 Jacewicz Andrzej Warszawa
145 Jakubiak Miron Warszawa
146 Jamróz-Wiśniewska Teresa Warszawa
147 Janeczko Teresa Warszawa
148 Janowska Maria Alicja Warszawa
149 Janus Piotr Warszawa
150 Jarmużewska-Mauthe Ewa Warszawa
151 Jarzyło Włodzimierz Warszawa
152 Jarzyński Izydor Warszawa
153 Jaśkiewicz Justyna Warszawa
154 Jodłowski Jan Warszawa
155 Kacprzak-Kucharska Hanna Warszawa
156 Kacprzycka Agnieszka Warszawa
157 Kalisz Łucja Warszawa
158 Kałowska Dorota Warszawa
159 Kania Paweł Warszawa
160 Karczewska-Woźnica Magdalena Warszawa
161 Karpińska Agnieszka Anna Warszawa
162 Karpowicz Andrzej Warszawa
163 Kasperek Jarosław Warszawa
164 Kempińska-Rusek Małgorzata Warszawa
165 Kędra Krystyna Warszawa
166 Kędzierska Małgorzata Warszawa
167 Kędzierska Monika Warszawa
168 Kędzierski Artur Warszawa
169 Kita Paweł Warszawa
170 Kokoszczyńska Maria Warszawa
171 Kokoszewski Rafał Warszawa
172 Kolbusz Marta Józefina Warszawa
173 Kołakowski Grzegorz Warszawa
174 Kołakowski Julian Warszawa
175 Kołcun Czesława Warszawa
176 Kołodzińska-Kozłowska Monika Elżbieta Warszawa
177 Konarski Marek Warszawa
178 Korewicki Andrzej Warszawa
179 Korobowicz Magdalena Warszawa
180 Kosim-Kruszewska Danuta Warszawa
181 Kosiorkiewicz Krzysztof Warszawa
182 Kossewska Dorota Warszawa
183 Kossewski Jacek Warszawa
184 Kotuniak Anna Warszawa
185 Kotuszewski Tomasz Warszawa
186 Kozak Artur Stanisław Warszawa
187 Koziorowska Elżbieta Warszawa
188 Krakowiecka Małgorzata Warszawa
189 Kramarz Dariusz Warszawa
190 Krupińska Iwona Warszawa
191 Kruszewski Krzysztof Warszawa
192 Krysik Zofia Warszawa
193 Kubań Sebastian Warszawa
194 Kubicka Sylwia Warszawa
195 Kucewicz Andrzej Warszawa
196 Kud Jacek Warszawa
197 Kukulski Jacek Warszawa
198 KulbatEwa Warszawa
199 Kulesza Ewa Warszawa
200 Kuligowska Lilia Barbara Warszawa
201 Kupis Mirosław Warszawa
202 Kupryjańczyk Daniel Warszawa
203 Kuśmierowska Ewa Warszawa
204 Kuzara Grzegorz Warszawa
205 Kwaśnicka Luiza Warszawa
206 Lechowicz Joanna Warszawa
207 Leszczyńska Aneta Joanna Warszawa
208 Leśniewski Waldemar Warszawa
209 Lewandowski Władysław Warszawa
210 Lewczuk Joanna Warszawa
211 Lipińska Żywia Warszawa
212 Lumperta Waldemar Warszawa
213 Łaski Krzysztof Warszawa
214 Łaski Marcin Warszawa
215 Łęczycka Katarzyna Warszawa
216 Łukaszewicz Barbara Warszawa
217 Łukaszewicz Michał Warszawa
218 Machowski Marek Warszawa
219 Maciejko Piotr Warszawa
220 Magnuszewska-Binek Elżbieta Warszawa
221 Majchrzak Marek Warszawa
222 Majorowicz Irena Warszawa
223 Malinowska Anna Warszawa
224 Marchocka Ilona Warszawa
225 Marmaj Janusz Warszawa
226 Marszałek Anna Maria Warszawa
227 Mataniak Grzegorz Warszawa
228 Matiakowska Maja Warszawa
229 Matusiak Paweł Warszawa
230 Micorek Andrzej Warszawa
231 Miklas Izabela Warszawa
232 Morelowska-Mamińska Małgorzata Warszawa
233 Mroczek Ewa Warszawa
234 Mroczkowska-Gołowicz Agnieszka Warszawa
235 Naciążek Joanna Warszawa
236 Nalewajek Jacek Warszawa
237 Nałęcz Kinga Anna Warszawa
238 Namielski Sławomir Warszawa
239 Niedziela Jolanta Monika Warszawa
240 Niewczas-Zajączkowska Alina Warszawa
241 Niewińska Joanna Warszawa
242 NiżyńskaAnna Warszawa
243 Nowakowska-Drapała Joanna Warszawa
244 Nowicka Małgorzata Warszawa
245 Nowosielska Małgorzata Warszawa
246 Nurkowski Krzysztof Warszawa
247 Ogonek Sławomir Warszawa
248 Ogrodzińska-Zalewska Maria Warszawa
249 Okołotowicz Iwona Warszawa
250 Olszewski Jerzy Warszawa
251 Orłowski Paweł Warszawa
252 Otkała Beata Warszawa
253 Paluch Adam Warszawa
254 Pałgan-Paszka Małgorzata Warszawa
255 Pieper Tomasz Warszawa
256 Pietkiewicz-Murawska Karolina Warszawa
257 Pilecka-Błaszczak Marta Warszawa
258 Piotrowska Elżbieta Warszawa
259 Płaska Marek Warszawa
260 Proniewicz Magdalena Warszawa
261 Prus-Głowacka Hanna Warszawa
262 Przybylska Matylda Warszawa
263 Przybyła Andrzej Warszawa
264 Przybysiak Agnieszka Warszawa
265 Przybysz Piotr Warszawa
266 Radlińska Marzena Warszawa
267 Rajca Mateusz Antoni Warszawa
268 Rogala Grzegorz Warszawa
269 Rudnicki Janusz Marek Warszawa
270 Rudziński Marek Warszawa
271 Rusek Artur Robert Warszawa
272 Rutkowska Zofia Barbara Warszawa
273 Rynkiewicz-Szafurska Dorota Warszawa
274 Rześna-Barylska Elżbieta Warszawa
275 Sałajczyk Dariusz Warszawa
276 Serafin Ewa Helena Warszawa
277 Siciński Piotr Warszawa
278 Sielski Robert Warszawa
279 SieniawskaAnna Warszawa
280 Sieniawski Leszek Warszawa
281 Sitnicka-Urbaniak Aneta Warszawa
282 Skoczyńska-Soroko Barbara Warszawa
283 Skoworodko Piotr Warszawa
284 Skurowski Marcin Warszawa
285 Słomkowska Magdalena Warszawa
286 Smaga Monika Warszawa
287 Socha Grażyna Warszawa
288 Sojka Tadeusz Warszawa
289 Soroka Igor Warszawa
290 Soroka Piotr Warszawa
291 Soroko-Borska Izabella Warszawa
292 SotaAnna Warszawa
293 Starzyk-Wojnar Iwona Warszawa
294 Statkiewicz-Wysocka Urszula Warszawa
295 Stefańska Agnieszka Warszawa
296 Strojnowska Bożena Warszawa
297 Strojny Sławomir Warszawa
298 Strus-Siodłowska Monika Warszawa
299 Strzelczyk Ryszard Warszawa
300 Stybel Agnieszka Warszawa
301 SuchtaAdam Warszawa
302 Sutowski Robert Warszawa
303 Szachułowicz-Deszczyńska Katarzyna Maria Warszawa
304 Szadkowski Artur Warszawa
305 Szczepański Krzysztof Warszawa
306 Szczypkowski Wojciech Warszawa
307 Szeszkowska Joanna Warszawa
308 Szkutnik Aneta Warszawa
309 Szulc Anna Warszawa
310 Szumańska Joanna Marta Warszawa
311 Szymańska Magdalena Warszawa
312 Szymczak Jakub Warszawa
313 Ślizak Joanna Warszawa
314 Śmietanka Magdalena Warszawa
315 Towarek Katarzyna Warszawa
316 Tulczyńska-Ożga Agnieszka Warszawa
317 Turkot Beata Warszawa
318 Tuzinek Krzysztof Warszawa
319 Tyczyńska-Grzeszyk Dorota Warszawa
320 Ułanowska Magdalena Warszawa
321 Umecka Iwona Warszawa
322 Walkowski Michał Warszawa
323 Warchoł Elżbieta Warszawa
324 Warchoł Zbigniew Warszawa
325 Wasilewska-Kloc Grażyna Warszawa
326 Waszkiewicz Beata Warszawa
327 Watrakiewicz Marek Warszawa
328 Wągrodzki Wiktor Warszawa
329 Wąsowska Patrycja Warszawa
330 Wielopolska-Fonfara Anita Warszawa
331 Wierzchucki Dariusz Warszawa
332 Wiszniewska Joanna Warszawa
333 Witkowska Magdalena Warszawa
334 Wojciechowski Tomasz Warszawa
335 Wojnowski Bogusław Warszawa
336 Wolska Anna Warszawa
337 Wolski Andrzej Warszawa
338 Wozikowska-Kuzara Ewa Warszawa
339 Wójcik Grażyna Warszawa
340 Wójcik Piotr Warszawa
341 Wróblewska Barbara Warszawa
342 Wróblewska Małgorzata Warszawa
343 Wrzochalska-Zaręba Joanna Warszawa
344 Wypych Wojciech Warszawa
345 Wyrzykowska Marzenna Warszawa
346 Zabielska Jolanta Warszawa
347 Zabielski Leszek Warszawa
348 Zaborowska-NowocieńAnna Warszawa
349 Zacharzewska Jadwiga Warszawa
350 Zachorska-Majdykowska Marta Warszawa
351 Zakrzewski Lech Warszawa
352 Zalewska-Fowler Agnieszka Warszawa
353 Zapart Aleksandra Warszawa
354 Zawisza Agnieszka Warszawa
355 Zbrzeżna-Cąkała Hanna Warszawa
356 Zieleniewski Wojciech Warszawa
357 Zielińska Ilona Warszawa
358 Zieliński Marek Warszawa
359 Żarska-Nowaczyńska Joanna Warszawa
360 Żurakowska Tamara Joanna Warszawa
361 Bilewicz-Królasik Katarzyna Wołomin
362 Janik Katarzyna Wołomin
363 Kroczek Anna Wołomin
364 Major Elżbieta Wołomin
365 Nowicka Małgorzata Wołomin
366 Kroczek Zbigniew Ząbki
367 Dziedzic Anna Maria Zielonka
368 Hermaszewska Emilia Warszawa-działalność zawieszona
XI Okręg Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
1 Jaskólska Łucja Bogatynia
2 Brzostowska Iwona Zofia Bolesławiec
3 Granowski Jerzy Bolesławiec
4 Paciejewski Łukasz Bolesławiec
5 Ralko-Pałka Jolanta Bolesławiec
6 Frajd Iwona Brzeg
7 Klukacz Danuta Brzeg
8 Winiarska Barbara Ewa Brzeg
9 Matusz Małgorzata Bystrzyca Kłodzka
10 Wlowska Elżbieta Anna Chojnów
11 Sikora Barbara Dobrodzień
12 Barycka Lidia Dzierżoniów
13 Gajek Wioletta Urszula Dzierżoniów
14 Jaróg Waldemar Dzierżoniów
15 Pękała Zofia Dzierżoniów
16 Butrowski Leszek Głogów
17 Jędrzejewska Barbara Głogów
18 Sobczak Jerzy Zdzisław Głogów
19 RajewiczAnna Głogów
20 Michniewicz Lucyna Głubczyce
21 Roszak Bożena Głuchołazy
22 Weleda Ireneusz Góra
23 Zagórski Stanisław Grodków
24 Kasińska Alicja Jawor
25 Dworak Maria Bogusława Jelenia Góra
26 Garbaczow Danuta Jelenia Góra
27 Janas Bożena Jelenia Góra
28 Klukowska Małgorzata Jelenia Góra
29 Głowińska-Zawadzka Magdalena Jelenia Góra
30 Szociński Przemysław Jelenia Góra
31 Surma Ewa Jadwiga Jelenia Góra
32 Welento Anna Jelenia Góra
33 Zabłotna Agnieszka Jelenia Góra
34 Barciś Ireneusz Kamienna Góra
35 Kopia-Kawka Beata Kamienna Góra
36 Mikulewicz Renata Kąty Wrocławskie
37 Słotwiński Łukasz Kąty Wrocławskie
38 Duszewski Damian Kędzierzyn-Koźle
39 Miszkiewicz-Kula Agata Kędzierzyn-Koźle
40 Paprocka Marzanna Kędzierzyn-Koźle
41 Natkaniec Danuta Kędzierzyn-Koźle
42 Sachta-Grosz Irena Kluczbork
43 Sokołowski Adam Kluczbork
44 Kwiatkowska Katarzyna Kłodzko
45 Makarska Urszula Kłodzko
46 Smalec Sylwia Kłodzko
47 Szczęsny Andrzej Kłodzko
48 Bartoszewicz Irena Opole
49 Tylka Iwona Maria Krapkowice
50 Głowska Renata Legnica
51 Kędzierski Mariusz Legnica
52 Nowicka-Śliwa Edyta Legnica
53 Rączkowska Anna Legnica
54 Rączkowska-Martyn Elżbieta Legnica
55 Warzyński Krzysztof Legnica
56 Wołyniec Teresa Elżbieta Legnica
57 Danel Dorota Lubań
58 Drozd Joanna Lubin
59 Kluszczyński Leszek Lubin
60 Mazur Regina Lubin
61 Niespodziewany Małgorzata Lubin
62 Stępniak Radosław Lubin
63 Stępniak Halina Lubin
64 Stępniak Olaf Lubin
65 Danel Ryszard Lwówek Śląski
66 Nazarkiewicz Jolanta Lwówek Śląski
67 Wąsik Barbara Milicz
68 Łuczków Gabriela Maria Namysłów
69 Muc Lesław Jerzy Namysłów
70 Zagórska Anna Niemodlin
71 Włodek Piotr Nowa Ruda
72 Horodyska Grażyna Nysa
73 Klauzińska Jolanta Teodozja Nysa
74 Pasierb-Rosińska Wanda Nysa
75 Sandomierski Dariusz Nysa
76 Sandomierski Krzysztof Nysa
77 Chrząstowska-CygańczykAnna Oborniki Śląskie
78 Jończyk Krzysztof Olesno
79 Madej Leokadia Olesno
80 Paprocki Antoni Ryszard Olesno
81 Łoboda Agnieszka Dorota Oleśnica
82 Sarecka Anna Romana Oleśnica
83 Sobkowiak Małgorzata Oleśnica
84 Grodzicka Magdalena Oleśnica
85 Kiełbowicz Barbara Oława
86 Śliwa Beata Oława
87 Konopnicka-Pęk Małgorzata Opole
88 Kuzebska Dorota Opole
89 Lewek-Porzycka Lucyna Opole
90 Myga Waldemar Opole
91 NiedużakAnna Opole
92 Palej Renata Opole
93 Sicińska-Kamińska Agnieszka Opole
94 Stasz Piotr Opole
95 Świętek Ewa Opole
96 Trusz Danuta Opole
97 Frąszczak Igor Opole
98 Marciniak-Morgut Grażyna Polkowice
99 Felcenloben Maria Prudnik
100 Ligęza Stanisław Prudnik
101 Przybyłek Aneta Strzelce Opolskie
102 Zabielska Barbara Elżbieta Strzelce Opolskie
103 Zabielski Igor Strzelce Opolskie
104 Paluszek Małgorzata Bronisława Strzelin
105 Lulko Jolanta Syców
106 Cichowicz Ewa Środa Śląska
107 Nowak Justyna Środa Śląska
108 Bartela Radosław Świdnica
109 Duduś Władysław Świdnica
110 Łagoda Sylwia Świdnica
111 Pisarska Krystyna Świdnica
112 Wójcikiewicz Winicjusz Marek Świdnica
113 Rybak Paweł Świebodzice
114 Belka Dorota Trzebnica
115 Malec Aleksandra Trzebnica
116 Welcer Anna Julia Trzebnica
117 Demska-Gnat Maria Wałbrzych
118 Firlej Rafał Wałbrzych
119 Sobczak Janusz Wałbrzych
120 SzererAnna Wałbrzych
121 Tomaszewska Bożena Wałbrzych
122 Warzyńska Bożena Agata Wałbrzych
123 Grodzicki Tadeusz Wołów
124 Bakalska-Sochaj Przemysława Wrocław
125 Boraczewski Gerard Wrocław
126 Bańkosz-Ruśkowska Małgorzata Wrocław
127 Baranowska-Seweryn Beata Wrocław
128 Boć Wisława Wrocław
129 Kamiński Wojciech Jacek Wrocław
130 Borzemski Lech Wrocław
131 Borzemski Romuald Wrocław
132 Szymczyk-Grabińska Helena Wrocław
133 Bronsztejn Robert Wrocław
134 Masternak Bartosz Wrocław
135 Citowicz Rafał Wrocław
136 Czyniewska Adamiła Wrocław
137 Dembowska-Król Katarzyna Wrocław
138 Derkowska Katarzyna Wrocław
139 Fesz-Grubiak Danuta Wrocław
140 Gandża Paweł Wrocław
141 Gardy Małgorzata Wrocław
142 Garus Piotr Wrocław
143 Gniewek Beata Wrocław
144 Gawron-Jedlikowska Joanna Wrocław
145 Gniewek Urszula Wrocław
146 Gomułkiewicz-Krzywulicz Iwona Wrocław
147 Grodzińska Dominika Wrocław
148 Halarewicz Rafał Oława
149 Janicka Jagoda Wrocław
150 Kaczorowska Liliana Wrocław
151 Kawecka-Pysz Joanna Wrocław
152 Konsur Piotr Wrocław
153 Lipska-Schydlo Małgorzata Wrocław
154 Leśniak Marek Wrocław
155 Lenart Małgorzata Wrocław
156 Komarzańska Kamila Wrocław
157 Romanowicz Agata Wrocław
158 Korta-SzarekAnna Wrocław
159 Kredzińska Iwona Anna Wrocław
160 Krukowska Simona Wrocław
161 Kucharski Adam Wrocław
162 Legięć Krzysztof Wrocław
163 Nowińska Bożena Wrocław
164 Małczak Iwona Wrocław
165 Marszałkowska Sylwia Wrocław
166 Tusznicka-Kinstler Małgorzata Wrocław
167 Obrocki Władysław Andrzej Wrocław
168 Obrocka-Walus Katarzyna Wrocław
169 Ołpińska Jolanta Wrocław
170 Orlewski Marcin Wrocław
171 Orłowska-Dudek Kinga Wrocław
172 Osipacz Elżbieta Wrocław
173 Pauter Czesław Kazimierz Wrocław
174 Pauter Piotr Paweł Wrocław
175 Pauter Radosław Wrocław
176 Prus Danuta Wrocław
177 Radojewska Elżbieta Wrocław
178 Roczniak Ilona Wrocław
179 Rohan-Krej Maria Wrocław
180 Rozdolska Beata Wrocław
181 Sobków-KielarAnna Wrocław
182 Sobków-Kucmin Irena Wrocław
183 Sokołowska-Pabjan Benita Wrocław
184 Sterc Cecylia Wrocław
185 Szumska Jolanta Wrocław
186 Szyszko Małgorzata Wrocław
187 Tarkowski Jan Andrzej Wrocław
188 Zaporowska Janina Wrocław
189 Szafrański Sebastian Wrocław
190 Muc Mariusz Artur Wrocław
191 Rogowska Julita Wrocław
192 Mizia-Muc Beata Wrocław
193 Nowak Wojciech Andrzej Wrocław
194 Słowik Cezary Wrocław
195 Szafrańska Marta Wrocław
196 Teśluk-Sowa Beata Wrocław
197 Tkaczyński Andrzej Wrocław
198 Jędrzejewska Anna Wrocław
199 Warczak-Mańdziak Karolina Wrocław
200 Wąsik Bartosz Wrocław
201 Wypart Marek Legnica
202 Wysogląd Maciej Krzysztof Wrocław
203 Grzela Joanna Ząbkowice Śląskie
204 Stączek Jan Marek Ząbkowice Śląskie
205 Grzelak Bogdan Zgorzelec
206 Marciniak Małgorzata Zgorzelec
207 Turkiewicz Grażyna Stanisława Zgorzelec
208 Fabiś Dorota Złotoryja
209 Tarnogórska Elżbieta Złotoryja